Eurobank pożyczka przez internet

pożyczka przez internet eurobankPożyczka przez internet w Eurobanku to odpowiedź na coraz bardziej konkurencyjną ofertę firm pozabankowych. Sprawdźmy zatem jak wysłać wniosek oraz czym się wyróżnia ta oferta na tle innych.

Coraz więcej banków dostrzega fakt iż wielu klientów preferuje jak najmniejszą ilość zaświadczeń oraz formalności koniecznych do spełnienia przy wnioskowaniu o produkt taki jak kredyt czy pożyczka. Jako jeden z pierwszych to właśnie Eurobank wprowadził bardzo konkurencyjny produkt jakim jest pożyczka przez internet w którego przypadku ilość niezbędnych czynności ograniczona została do minimum. I tak w przypadku mniejszych kwot do 4000 zł dla każdego klienta nie jest wymagane składanie zaświadczeń o własnych dochodach a dla klientów tego banku nawet do 50000 zł nie musimy tego robić. W przypadku gdy jesteśmy nowym klientem nawet do 50000 zł wystarczy przedstawić wyciąg ze swojego konta. Same warunki tego produktu są konkurencyjne dla najlepszych ofert pozabankowych i tak RRSO dla tej oferty w zależności ok kwoty pożyczki oraz czasu jej spłaty wynosić może od 16,58% do 133,3%. Czas spłaty takiego zobowiązania wynosić może nawet 60 miesięcy dzięki czemu wysokość samej raty może być niska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego banku.

 

parametry produktu
RRSO 20,10 %
Maksymalna kwota do 50000 zł
Czas spłaty do 60 miesięcy

 

Wymagane dokumenty do złożenia wniosku:

  • dowód osobisty,
  • numer konta bankowego,
  • dane pracodawcy bądź firmy,
  • telefon komórkowy.

 


Pożyczka przez internet w Eurobanku - Oferta oraz Promocje.

Aktualna oferta pożyczek w Eurobanku obejmuje jeden produkt. Jego warunki zbliżone są do oferty produktów pozabankowych, jednak możemy liczyć na lepsze warunki w szczególności gdy już jesteśmy klientem tego banku.

Będąc już klientem Eurobanku, pożyczka przez internet może zostać przyznana szybciej oraz bez zaświadczeń do dochodach. W ty przypadku bank ma wgląd bezpośrednio do naszego rachunku bankowego dzięki czemu sama decyzja jest bardzo szybka.

 

Eurobank

Pożyczka gotówkowa

Kwota pożyczki: 500 - 50000 zł

  • Wystarczy oświadczenie o swoich dochodach.
  • Całkowicie online bez wychodzenia z domu.
  • Nawet 60 miesięcy na spłatę.
  • Pieniądze na koncie po 15 minutach.
  • RRSO dla przykładu reprezentatywnego to 20,10%.

Szukasz kredytu lub innego produktu bankowego? Sprawdź nasze zestawienia u góry strony,

lub sprawdź opinie oraz ofertę pozostałych banków:

 

 


Opinie o pożyczce w Eurobanku.

Jeśli korzystałeś/aś z pożyczki przez internet w Eurobanku - zostaw swoją opinię na temat tej oferty lub zapoznaj się z innymi opiniami pozostałych klientów tego banku.