Getin Bank - Aktualna Oferta, Promocje oraz Opinie klientów.

getin bank opinieGetin Bank jest to bank z kategorii uniwersalnych obsługujący klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Aktualnie bank ten obsługuje ponad 2,4 mln klientów w całej Polsce.

W wyniku połączenia z Noble Bankiem, jego produkty znaleźć można w ponad 500 placówkach stacjonarnych oraz samoobsługowych Getin Point. Filary banku wywodzą się już z 1990 roku kiedy to powstał Górnośląski Bank Gospodarczy, który w 2004 roku zmienił nazwę na Getin Bank SA. W 210 roku bank połączył się z Noble Bankiem tworząc Getin Noble Bank. Bank ten wyróżnia przede wszystkim podejście do wprowadzana nowych technologii, jest to związanie z chęciom odbierania banku jako innowacyjnego.

 


Getin Bank - Oferta oraz Promocje banku.

Getin Bank oferuje większość dostępnych na rynku produktów bankowych do których należą: konto bankowe, konto oszczędnościowe czy lokaty bankowe.

Do produktów godnych zainteresowania szczególnie należą konta bankowe zarówno tradycyjne rachunki jak i rachunki oszczędnościowe ze stosunkowo wysokim oprocentowaniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą banku na naszej stronie.

 

Getin Bank

Konto oszczędnościowe

  • 3% w skali roku przez 3 miesiące.
  • Stały dostęp do środków.
  • Swoboda wpłat i wypłat.

Getin Bank

Konto Proste Zasady

  • Wystarczy jedna płatność kartą aby mieć:
  • 0zł za przelewy internetowe i mobilne.
  • 0zł za korzystanie z bankomatów w Polsce.
  • 0zł za prowadzenie konta.

Szukasz kredytu lub innego produktu bankowego? Sprawdź nasze zestawienia u góry strony,

lub sprawdź opinie oraz ofertę pozostałych banków:

 

 


Opinie o Getin Bank.

Jeśli jesteś bądź byłeś klientem Getin Banku prosimy abyś zostawił własną opinię. W przypadku gdy zamierzasz skorzystać z jego oferty - zapoznaj się z aktualnymi opiniami na jego temat.