Millennium Bank kredyt hipoteczny

millennium bank kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny w Banku Millennium charakteryzuje się bardzo dobrymi warunkami dla kredytobiorców. Jest zatem chętnie przez nich wybierany.

Ten produkt możemy przeznaczyć zarówno na zakup domu czy mieszkania jak i samą budowę od podstaw. Oferta charakteryzuje się bardzo atrakcyjnymi warunkami do których należy bardzo niskie RRSO wynoszące aktualnie 4,55% co czyni ją jedną z najlepszych ofert na rynku. Bardzo dużą zaletą są również wakacje kredytowe dzięki czemu możemy na krótki okres wstrzymać się od opłacania raty kredytu. Również brak prowizji za udzielenie kredytu czy 0 zł za wcześniejszą spłatę sprawiają, że wielu młodych ludzi decyduje się właśnie na tę ofertę. Bez wątpienia warto zainteresować się tym produktem podczas poszukiwania finansowania swoich czterech kątów. 

 

parametry produktu
RRSO 4,55%
Czas spłaty do 35 lat
Prowizja 0%

 


Kredyt hipoteczny w Banku Millennium - Oferta oraz promocje.

W ofercie Banku Millennium znajdziemy jeden kredyt hipoteczny, którego warunki powinny być wystarczające dla większości osób zainteresowanych tego rodzaju finansowaniem.

Promocje w przypadku tego produktu dotyczą głównie wysokości prowizji i tak dla osób, które zdecydowały się na ten kredyt po 1 maja 2017 roku otrzymują możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Bardzo atrakcyjnym bonusem dla większości osób są również wakacje kredytowe raz w roku czyli możliwość wstrzymania się na krótki czas ze spłatą zobowiązania.

 

Millennium Bank - Kredyt hipoteczny

 

 


Opinie o Millennium Banku.

Sprawdź opinie na temat Millennium Banku oraz wyraź własną jeśli zdarzyło się Tobie skorzystać z usług tego banku. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami finansowymi na naszej stronie.

 

Pliki cookies