Millennium Bank kredyt konsolidacyjny

kredyt konsolidacyjny millenniumKredyt konsolidacyjny w Banku Millennium to często wybierany produkt finansowy przez klientów zainteresowanych połączeniem wszystkich swoich zobowiązań finansowych w jedną ratę.

Głównym powodem, dzięki któremu wielu klientów decyduje się na ten produkt jest wygoda oraz stosunkowo atrakcyjne warunki. RRSO kredytu  konsolidacyjnego w banku Millennium wynosi aktualnie 14,68% co czyni ją całkiem konkurencyjną na tle innych tego rodzaju produktów. Również czas spłaty oraz wysokość rat jest elastyczna dzięki czemu możemy dobrać odpowiednie warunki dla naszych wymagań. Zaletą jest również prowizja 0% od konsolidowanych przez nas środków oraz ubezpieczenie "bezpieczna pożyczka". Za pomocą tego produktu możemy obniżyć wysokość miesięcznych zobowiązań z tytułu rat za inne produkty wydłużając okres spłaty całego zobowiązania. Jest to również przydatny produkt gdy nie chcemy opłacać kilku rat w miesiącu co może być dla nas uciążliwe.

 

parametry produktu
RRSO 14,68%
Maksymalna kwota do 150000 zł
Czas spłaty do 120 miesięcy

 


Kredyt konsolidacyjny w Banku Millennium - Oferta oraz promocje.

Aktualnie w ofercie Banku Millennium znajdziemy jedną ofertę kredytu konsolidacyjnego, która powinna spełnić oczekiwania większości klientów.

W przypadku skorzystania z oferty główną zaletą jest prowizja wynosząca 0% od konsolidowanych przez nas środków. Również w przypadku założenia konta służącego do obsługi tego produktu w przypadku gdy spełnimy warunki w umowie, jego prowadzenie otrzymamy za darmo.

 

Millennium Bank - Kredyty konsolidacyjne

 

 

Skorzystałeś/aś z kredytu konsolidacyjnego w banku Millennium - zostaw swoją opinię na jego temat bądź zapoznaj się z opiniami innych użytkowników na temat tego produktu.

 

Autor serwisu

Tomasz SzymaniakTomasz Szymaniak

Przygoda z moim serwisem trwa nieprzerwanie już od 2016 roku. Przez te lata witryna przeszła wiele mniejszych i większych zmian jednak najważniejsza funkcjonalność - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania to zawsze priorytet. Dzięki temu ta witryna wspólnie tworzona przeze mnie oraz wielu moich przyjaciół związanych od lat z finansami, nieprzerwanie cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród użytkowników. Dziękuję! 

  • Facebook
  • crunchbase
  • Linkedln

Pliki cookies