Santander kredyt samochodowy.

santander kredyt samochodowyKredyt samochodowy w Santander Consumer Banku to produkt często wybierany na zakup wymarzonego dla siebie pojazdu. Czy warto skorzystać z tej oferty?

Santander produkt jakim jest kredyt samochodowy kieruje do wymagających klientów wiedzących czego oczekują ze strony banku. RRSO dla tej oferty wynosi 9,7% czyli całkiem atrakcyjna oferta. Warto zatem wysłać wniosek i zobaczyć, czy będziemy mieć możliwość skorzystania z tego produktu. Oczywiście możemy go przeznaczyć zarówno na pojazd nowy jak i używany np. z wyprzedawanej floty pojazdów poleasingowych. Również czas spłaty jest długi dzięki czemu wysokość raty nie obciąży nadmiernie naszego miesięcznego budżetu. Warto również wiedzieć, że skorzystać możemy z niego nawet nie posiadając firmy dzięki czemu bez problemu zakupimy samochód na użytek własny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kredytu samochodowego w banku Santander.

 

parametry produktu
RRSO 9,7%
Czas spłaty 96 miesiecy
Oprocentowanie 6,74%

 


Kredyt samochodowy w Santander - Oferta i promocje banku.

Santander Bank Polska aktualnie w swojej ofercie posiada jeden rodzaj kredytu samochodowego na całkiem atrakcyjnych warunkach. Co warto wiedzieć o tej ofercie?

Bank dla swoich klientów oferuje wraz z kredytem stosunkowo często promocje z nim związane. Możemy liczyć zarówno na bonusu związane z wysokością samego kredytu jak i pozafinansowe np. możliwość otrzymania prezentu takiego jak sprzęt agd.

 

Kredyt samochodowy w Santander - aktualna oferta

 

 


Opinie o kredycie samochodowym w Santander.

Napisz własną opinię na temat kredytu samochodowego w banku Santander jeżeli miałeś/aś okazję z niego skorzystać. Zapoznaj się również z innymi opiniami aktualnych oraz byłych klientów tego Banku.