Gdzie dostane kredyt bez zdolności kredytowej?

kredyt bez zdolności kredytowejGdzie dostane kredyt bez zdolności kredytowej? Jest to często zadawane pytanie wśród klientów. Niestety jeśli nie posiadamy zdolności kredytowej ciężko otrzymać kredyt w banku. Zostają jednak inne możliwości.

Banki weryfikują zdolność kredytową klienta w bardzo dokładny sposób. W związku z tym wielu klientom nie udaje się jej spełnić. W tym przypadku zostanie rozbudowana oferta pożyczek pozabankowych. W ich przypadku zdolność kredytowa klienta jest weryfikowana inaczej i często na przystępniejszych warunkach. Również RRSO takich ofert jest coraz korzystniejsze i często skutecznie konkuruje z kredytami gotówkowymi. Zatem na pytanie gdzie dostane kredyt bez zdolności kredytowej - odpowiadamy w instytucji pożyczkowej. Nie zalecamy korzystania z czarnego rynku gdzie oprocentowanie może być olbrzymie. Istnieją na rynku ofert pożyczek o RRSO poniżej 10% co czyni je naprawdę bardzo atrakcyjną ofertą.

 

 

 

 

 

 

Kiedy możesz dostać kredyt bez zdolności kredytowej?

Kredyt bez zdolności kredytowej otrzymać można również kiedy posiada się gwaranta mogącego własną wiarygodnością zagwarantować nam otrzymanie kredytu. Niestety mało osób może sobie pozwolić na takie rozwiązanie w związku z czym wybierają oferty pozabankowe.

Coraz więcej osób pyta się gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej jeśli moje dochody pochodzą z zagranicy? W tym przypadku większość banków nie akceptuje tego rodzaju dochodu przez co nie mogą one otrzymać finansowania. Inaczej pod tym względem weryfikowane są one przez firmy pożyczkowe. Jeśli posiadamy zaświadczenia i stosowne dokumenty mogące potwierdzić ten dochód - większość firm pozabankowych zgadza się na zaakceptowania tego dochodu. Również zasiłki, renty oraz emerytury są zaliczane przez te firmy do zdolności kredytowej co nie zawsze zdarza się wśród banków. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pożyczek pozabankowych na naszej stronie.

 


Gdzie można dostać kredyt bez zdolności?

Otrzymania kredytu bez zdolności kredytowej nawet w formie pożyczki pozabankowej może sprawić wiele trudności. To właśnie dlatego przygotowaliśmy nasz ranking pożyczek i kredytów mogący ułatwić Państwu wybór oferty dla siebie.

Podczas wybory tego produktu mają Państwo możliwość przeanalizowania wszystkich ofert pod względem weryfikacji zdolności. Ilość takich produktów ciągle się zmienia przez co znalezienie go na własną rękę jest trudne a produktu takiego abyśmy byli zadowoleni z jego warunków jeszcze trudniejsze. Dobrym pomysłem jest również złożenie wniosku do najlepszej oferty i dopiero po jej odrzuceniu zapoznanie się z innymi. Wiedzę na temat gdzie można dostać kredyt bez zdolności można również nabyć podczas rozmowy z konsultantem po odrzuceniu naszego wniosku. Wiele firm pożyczkowych posiada różne oferty przez co możemy zostać skierowani do innego pożyczkodawcy związanego z tym do którego złożyliśmy wniosek.