Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
lokata przez internet

Lokata bankowa jest to umowa pomiędzy bankiem a jego klientem polegająca na lokowaniu środków pieniężnych klienta w danym banku. Zwykle lokaty bankowe zawierane są na ściśle określony okres czasu. Po wygasnięcu umowy bank zobowiązany jest do wypłaty kapitału wraz z odsetkami. Lokaty bankowe podzielić można na lokaty odnawialne oraz nieodnawialne. W przypadku lokaty odnawialnej, po upływie terminu końca umowy, lokata jest automatycznie przedłużana, w przypadku lokaty nieodnawialnej kapitał w niej zawarty zostaje wypłacony wraz z odsetkami. Banki również nakładają pewne warunki w przypadku korzystania z lokaty w czasie jej trwania. Zwykle wypłacanie funduszy z lokaty w czasie jej trwania zagrożone jest utratą odsetek, jednak aktualnie wiele banków pozwala na korzystanie ze środków, które się na niej znajdują. Lokata bankowa przez internet to łatwy sposób na podział swojego kapitału. Polecamy naszą aktualną listę lokat bankowych przez internet.


Lista aktualnych ofert lokat bankowych przez internet.

Polecane oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

przez internet

Zaplo.pl to elastyczne pożyczki online udzielane na kwotę od 1000 do 10 000 złotych do nawet 24 miesięcy. Cały proces odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu, decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Pożyczki do 5000 złotych nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

chwilówka

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.