rachunek-inwestycyjny-przez-internetRachunek inwestycyjny jest to otwierany w biurze maklerskim rachunek służący do przechowywania wszelkich informacji o środkach pieniężnych na nim rozdysponowanych oraz inwestycjach w postaci papierów wartościowych. Klient posiadający rachunek inwestycyjny może za pomocą domu maklerskiego w każdym momencie przeprowadzać operacje inwestycyjne takie jak zakup bądź sprzedaż papierów wartościowych. Dom maklerski wykonuje te czynności w swoim imieniu na rzecz klienta. W domu maklerskim zatrudnieni są również maklerzy czyli osoby upoważnione do przeprowadzania operacji na giełdzie. Rachunek inwestycyjny przez internet to łatwa forma założenia własnego rachunku i szybkiego rozpoczęcia przeprowadzania operacji inwestycyjnych. Polecamy sprawdzić naszą aktualną listę rachunków inwestycyjnych przez internet.

 


Lista aktualnych ofert rachunków inwestycyjnych przez internet.

Polecane oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

przez internet

Zaplo.pl to elastyczne pożyczki online udzielane na kwotę od 1000 do 10 000 złotych do nawet 24 miesięcy. Cały proces odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu, decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Pożyczki do 5000 złotych nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

chwilówka

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.