karty-kredytoweKarta kredytowa służy do przeprowadzania operacji płatniczych ze środków udostępnionych przez bank w określonym limicie kredytowym. Każdy bank posiada w swojej ofercie wiele rodzajów kart kredytowych. Dzięki karcie kredytowej szybko wykonamy transakcje płatnicze, które w należy spłacić w określonym terminie. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zamówienia kart kredytowych z takich banków jak Credit Agricole, Millennium, mBank, Alior Bank, City Handlowy oraz Raiffeisen Polbank. Często nie jest nawet wymagane posiadanie konta w wybranym banku. Wybierz kartę odpowiadającą twoim wymaganiom i zmów ją wprost do swojego domu, szybko, bezpiecznie oraz pewnie.


Lista aktualnych ofert kart kredytowych.

Polecane oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

przez internet

Zaplo.pl to elastyczne pożyczki online udzielane na kwotę od 1000 do 10 000 złotych do nawet 24 miesięcy. Cały proces odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu, decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Pożyczki do 5000 złotych nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

chwilówka

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.