zaniżone odszkodowaniedopłata do odszkodowania
14 lat działalności w kraju | Ponad 200 000 zadowolonych osób | Wywalczyliśmy ponad 1 700 000 000 złotych

 

 

Zaniżone odszkodowanie?

 

Miałeś wypadek a ubezpieczyciel zaniżył przysługujące Tobie odszkodowanie? Wyślij nam swój kosztorys a my za darmo go zweryfikujemy. Jeśli ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie - zaproponujemy Tobie dopłatę z naszej strony oraz odkup szkody. Jeśli ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie za obrażenia ciała - skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc! 

 

 

 

Warunki odkupu szkody rzeczowej dla ubezpieczenia OC:

 

Wiek pojazdu poniżej 13 lat,

Posiadanie kalkulacji naprawy od ubezpieczyciela,

Posiadanie zdjęć uszkodzonego pojazdu,

Decyzja płatnicza ubezpieczyciela o wypłacie,

Dowód rejestracyjny - obustronna kopia.

 

Warunki pomocy dla poszkodowanego w wypadku:

 

Poszkodowany nie jest sprawcą zdarzenia.

Wystąpił trwały uszczerbek na zdrowiu.

 

 

 

Jakie dokumenty należy przygotować?

 

 

Przedstawiciel EUCO w Twoim rejonie to:

 

 

Nazwa: Europejskie Centrum Odszkodowań - Biuro Regionalne

Adres: Osiniec 35 62-200 Gniezno

 

Telefon: 609 487 735

 

Dojeżdżamy do klientów za darmo!

Dbamy o wygodę naszych klientów. Nasz przedstawiciel za darmo przyjedzie do Ciebie. Nie musisz się martwić o problem z dojazdem.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu analizy Twojej sprawy oraz omówienia szczegółów.

 

 

Dopłaty do odszkodowań.

dopłaty do odszkodowań

 

Wykonujemy dopłaty do odszkodowań w przypadku ich zaniżenia. Za darmo przeanalizujemy Twoją sprawę oraz zaproponujemy rozwiązanie. W przypadku szkody rzeczowej na pojeździe proponujemy odkup szkody, w przypadku szkody osobowej - pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania.

Odkup szkody na pojeździe to bardzo atrakcyjna oferta dla osób, których kosztorys uszkodzenia został zaniżony. Uważasz, że Twoje odszkodowanie zaniżono a ubezpieczyciel nie zamierza więcej wypłacić? Wyślij nam dokumentację a my ją przeanalizujemy oraz zaproponujemy dopłatę. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoją szkodę - otrzymujesz od nas dodatkowe pieniądze. Jeśli odniosłeś obrażenia w wypadku a ubezpieczyciel zaniżył szkodę - skontaktuj się z nami, pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne dla nich odszkodowanie. Opłatę pobieramy tylko w przypadku uzyskania odszkodowania i jest to tylko i wyłącznie prowizja od uzyskanej kwoty odszkodowania. Nic nie tracisz - skontaktuj się z nami i zgłoś swoją szkodę.

 

 

 


Odkup odszkodowań.

odkup odszkodowańOdkup odszkodowań to jedna z najdynamiczniej rozwijających się usług na rynku odszkodowań.

Dlaczego jest to tak popularna usługa? Głównie ze względu wygody dla klienta. Wystarczy tylko sprzedać swoją szkodę firmie odszkodowawczej oferującej usługę odkupu odszkodowań i dostać dodatkowe pieniądze do wypłaconego odszkodowania. Jak zarabia na tym firma odszkodowawcza? Po dokładnej analizie kosztorysu oraz zdjęć wraz z wyceną poszczególnych elementów na realnych ich wartościach może zgłosić do ubezpieczyciela żądanie dopłaty wyższej od tej wypłaconej klientowi. Różnica pomiędzy dopłatą dla klienta a uzyskaną kwotą od ubezpieczyciela to zysk firmy. Istnieje jednak ryzyko, że nie uda się uzyskać wyższej kwoty - i to właśnie jest zaletą dla klienta - to firma odszkodowawcza ponosi ryzyko związane z odkupem odszkodowania. Klient otrzymał dodatkowe pieniądze i nie musi już martwić się swoją szkodą.