euco opinieEuropejskie Centrum Odszkodowań to jedna z największych firm zajmujących się dochodzeniem odszkodowań w Polsce. Na tym rynku funkcjonuje już ponad 14 lat w ciągu których obsłużyło setki tysięcy osób. W tym czasie powstało również wiele konkurencyjnych firm proponujących zbliżoną ofertę. 

Zaletą wyróżniającą EUCO na tle innych firm to własna kancelaria prawna zajmująca się odszkodowaniami oraz rozbudowane grono specjalistów takich jak prawnicy, lekarze, referenci oraz pracownicy terenowi. EUCO notowane jest również na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie. Wsparcie tak silnej firmy w dochodzeniu odszkodowania powinno być bardzo przydatne jednak wciąż pojawia się wiele pytań oraz opinii związanych z funkcjonowaniem Europejskiego Centrum Odszkodowań nie zawsze pozytywnych a w niektórych przypadkach bardzo złych. Postaramy się sprawdzić dlaczego opinie są skrajnie różne oraz gdzie szukać tych prawdziwych. Przedstawiamy również potwierdzone opinie od klientów związanych z naszym biurem regionalnym.

 


EUCO opinie - nieuczciwy przedstawiciel?

europejskie centrum odszkodowań opinieFunkcjonowanie EUCO opiera się głównie na kontakcie z klientem, poszukiwaniem poszkodowanych osób oraz współpracy z ośrodkami związanymi z obsługą takich osób (kliniki fizjoterapii, rehabilitacji, rtg i inne).

W związku z wielkością firmy oraz ilością pracowników, niestety spotkać można również czarne owce czyli pracowników nie do końca rzetelnych w wykonywaniu swoich obowiązków służbowych. Mimo weryfikacji oraz odrzucania nierzetelnych pracowników wciąż można natknąć się na taką osobę. Rozwiązaniem jest kontakt z doświadczonym pracownikiem pracującym od dłuższego czasu w EUCO. Taka osoba wie jak poprowadzić poszkodowanego oraz jaką dokumentację należy posiadać aby zgłosić szkodę. U dołu artykułu załączamy kontakt do naszego biura odszkodowań obsługującego klientów z całej Polski.

Pamiętaj - Przedstawiciele EUCO dojeżdżają do klienta za darmo. Dużo lepiej wybrać pewnego i doświadczonego przedstawiciela z innego rejonu nawet jeśli ma do ciebie jechać nawet kilkaset kilometrów!

 


Kiedy warto zgłosić szkodę do firmy zajmującej się odszkodowaniami?

Do firmy zajmującej się dochodzeniem odszkodowań warto zgłosić szkodę osobową z uszczerbkiem na zdrowiu oraz rzeczową. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że przyjęte zostaną sprawy tylko od poszkodowanych - sprawcy zdarzenia nie należy się odszkodowanie z wyjątkiem dziecka do 13 roku życia.

Warto zgłosić szkodę jak najszybciej - wtedy przedstawiciel może pomóc w gromadzeniu dokumentacji. Ubezpieczyciele często każą zgłosić się po zakończeniu leczenia - wtedy większość klientów nie ma możliwości przedstawienia rachunków za leczenie oraz przejazdy do placówek - po prostu nie zostali o tym poinformowani! Kiedy również wtedy gdy:

  • odmówiono Tobie odszkodowania,
  • odszkodowanie zostało zaniżone,
  • popełniony został błąd medyczny,
  • sprawca zdarzenia jest nieznany,
  • byłeś pasażerem pojazdu biorącego udział w wypadku,
  • z Twoim bliskim nie ma kontaktu po wypadku - utracone więzi,

 


Negatywne opinie o firmach odszkodowawczych w internecie.

Przeglądając różnego rodzaju fora natknąć się można na skrajne opinie osób o firmach odszkodowawczych. Zastanawiający jest również fakt, że po wpisaniu opinii o obojętnie jakiej firmie związanej z odszkodowaniami lub ubezpieczeniami zawsze znajdziemy skrajnie różne opinie od bardzo pozytywnych po odstraszające.

Powód dlaczego taka sytuacja ma miejsce jest bardzo prosty - nieuczciwa walka pomiędzy firmami mająca bardzo zły wpływ na klientów, którzy nie wiedzą jaką na jaką firmę mogą się zdecydować. Negatywne opinie płyną zarówno od pracowników konkurencyjnych firm jak i ubezpieczalni oraz klientów oczekujących nierealnego zadośćuczynienia. Pamiętajmy również, że niezadowolony klient bardzo często wyraża swoją opinię w internecie natomiast ten zadowolony z reguły nie ma powodu aby wyrażać jakąkolwiek opinię - po prostu dostał to czego oczekiwał. Jak zatem szukać wiarygodnej i godnej zaufania firmy? Przede wszystkim pytaj znajomych oraz najbliższą rodzinę jaką firmę polecają, kolejnym dobrym rozwiązaniem jest weryfikacja strony zainteresowanej firmy - ta która działa od wielu lat oraz obsłużyła wielu klientów na pewno będzie bardziej wiarygodna od działającej od niedługiego czasu.

 


Opinie o EUCO - zamieść swoją opinię.

Poniżej przedstawiamy zweryfikowane oraz potwierdzone opinie o EUCO. Jeśli chcesz wystawić swoją opinię napisz do nas w zakładce kontakt. Podaj szczegóły Twojej sprawy abyśmy mogli je zweryfikować. Nie przyjmujemy opinii bez szczegółów sprawy - Jeśli jesteś niezadowolony/a z obsługi firmy - napisz do nas postaramy się to wyjaśnić oraz rozwiązać problem.

 


 

Chcesz pracować w Europejskim Centrum Odszkodowań?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na kontakt z naszej strony . 

 

Wypełnij formularz rekrutacyjny