Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
odszkodowania gnieznoodszkodowania gniezno
Kilkanaście lat działalności w PolscePomogliśmy już ponad 200 000 osóbWywalczyliśmy ponad 1 700 000 000 złotych

Wygrane sprawy.

 

Przedstawiamy Państwu kilka z naszych wygranych spraw:

 

125 000 zł zamiast 20 500 zł dla poszkodowanej

odszkodowania gniezno

140 000 zł zadośćuczynienia po 16 latach

pomoc w odszkodowaniu gniezno

20 000 zł zamiast 6 000 zł za upadek na nierównym chodniku

odkup szkód

240 000 zł zamiast odmowy wypłaty odszkodowania

wypadek gniezno

Ponad 1 300 000 zł zamiast 180 000 zł oraz 11 236 zł renty dla poszkodowanego

odszkodowanie gniezno

 

To tylko kilka z tysięcy wygranych spraw przez Europejskie Centrum Odszkodowań. Jak widać zawsze istnieje możliwość na otrzymanie należnych sobie pieniędzy.

 

gniezno

Przedstawiciel w Twoim rejonie to:

 

Nazwa: Procredito Tomasz Szymaniak

Adres: Osiniec 35 62-200 Gniezno

Telefon: 731 964 964

 

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu omówienia szczegółów oraz ewentualnej wizyty.

 

 

 

 

 

 

Masz pytania? Napisz do nas.
Jeśli masz dodatkowe pytania bądź wątpliwości - skontaktuj się z nami. Masz problem z odszkodowaniem? Na pewno pomożemy.
Please enter your name!
Write your message!
Please enter your email!

 

Odszkodowania Gniezno.

odszkodowania powypadkowe gnieznoAktualnie na terenie miasta Gniezno znaleźć możemy niewiele firm zajmujących się odszkodowaniami.

Wybór odpowiedniej firmy mającej zająć się naszą sprawą może zająć trochę czasu. Przede wszystkim ważna jest reputacja danej firmy - jak długo istnieje na rynku oraz jak wiele spraw rozwiązała (w tym trudnych spraw sądowych). Firma z bogatym doświadczeniem znacznie lepiej zweryfikuje daną sprawę oraz możliwości jakie daje prawo. Bez wątpienia bardzo duża ilość spraw może pozwolić opracować określony i wielokrotnie sprawdzony skuteczny plan działań pozwalających rozwiązać sprawę w taki sposób aby jak klient czuł się w pełni zadowolony z otrzymanych funduszy. Europejskie Centrum Odszkodowań sprawiło, że w mieście Gniezno pojawiła się godna zaufania firma pozwalająca rozwiązać wiele spraw jego mieszkańców. Pomoc w egzekwowaniu odszkodowań ma na celu walkę z nieuczciwymi ubezpieczycielami zaniżającymi sumy odszkodowań należne klientom. Często klient nie zdaje sobie sprawy jaką kwotę odszkodowania mógłby uzyskać w porównaniu do tej, jaką proponuje mu ubezpieczyciel. W przypadku chęci uzyskania wyższej kwoty pojawiają się problemy zarówno z napisaniem samego odwołania z powołaniem się na określone przepisy prawa jak i dalszym postępowaniem w sądzie. W rezultacie osoba poszkodowana rezygnuje z chęci otrzymania wyższego roszczenia. Dzięki takiej firmie jak Europejskie Centrum Odszkodowań taka osoba ma szansę dochodzić swoich praw nawet bez wychodzenia z domu. Dla wielu takich osób każda dodatkowa kwota może być na wagę złota w szczególności w przypadku koniecznej rehabilitacji czy stałej opieki medycznej. Odszkodowania Gniezno są możliwe do uzyskania w wyższej kwocie praktycznie dla każdego.

 

 

 

 

 

 


Odkup szkód Gniezno.

odkup szkód gnieznoOferujemy również odkup szkód OC na terenie Gniezna.

Otrzymałeś za niskie OC z tytułu szkody? Prześlij nam kosztorys Twojej szkody a my wycenimy ją i prześlemy naszą propozycję. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, pieniądze otrzymasz w ciągu kilkunastu dni. W takim przypadku nie musisz męczyć się z ubezpieczycielem tylko szybko i bezproblemowo odebrać pieniądze. Zgłoś się do naszego przedstawiciela a otrzymasz więcej informacji na temat odkupu szkody komunikacyjnej z twojej polisy OC. Takie rozwiązanie znacznie przyśpiesza otrzymanie dodatkowych funduszy oraz oszczędza czas na konieczność walki z ubezpieczycielem o dodatkową kwotę. Wszelkie ryzyko związane z udowodnieniem konieczności wypłaty wyższego odszkodowania podejmuje również tylko i wyłącznie firma, która taką szkodę zakupi. To w jej interesie pozostaje konieczność udowodnienia roszczenia oraz ewentualna walka w sądzie. Klient otrzymuje dodatkowe fundusze w przeciągu kilkunastu dni i nie interesuje go dalszy przebieg sprawy.