euco poznańeuropejskie centrum odszkodowań poznań
14 lat działalności w kraju | Ponad 200 000 zadowolonych osób | Wywalczyliśmy ponad 1 700 000 000 złotych
Poznań odszkodowania

 

 

Odszkodowania Poznań - Czym się zajmujemy?

 

Europejskie Centrum Odszkodowań za zadanie ma pomagać osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne im odszkodowanie oraz zwrot wszelkich poniesionych kosztów związanych z leczeniem. Zajmujemy się wszystkimi sprawami związanymi z OC sprawcy zdarzenia. Potrafimy również dochodzić roszczeń z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Nie pobieramy opłat wstępnych - prowizję pobieramy tylko jeśli uda nam się uzyskać należne Tobie odszkodowanie.

 

 

 

poznań odszkodowania komunikacyjnepoznań odszkodowania powypadkowewypadek poznańszkoda rzeczowazadośćuczynieniewypadek w pracy poznańbłąd medyczny poznań

 

EUCO - kilka z tysięcy wygranych spraw.

 

125000 zł zamiast 20500 zł

Historia klienta:

W 2014 roku nasza klientka miała wypadek w wyniku którego doznała złamań: złamanie wyrostka poprzecznego oraz łuku c7, złamania bliższego końca kości ramiennej, złamania obojczyka prawego oraz rany tłuczonej okolicy czołowej.

Propozycja ubezpieczyciela:

Klienta dochodząc samodzielnie odszkodowania uzyskała od ubezpieczyciela odszkodowanie w wysokości 20000 zł.

Uzyskane odszkodowanie dzięki EUCO:

Europejskie Centrum Odszkodowań zgłosiło odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Za pomocą przeprowadzonych komisji lekarskich oraz negocjacjom z ubezpieczycielem, nasza klientka otrzymała odszkodowanie w kwocie 104500 zł.

140000 zł zadośćuczynienia

pomoc w odszkodowaniu gniezno

20000 zł zamiast 6000 zł

odkup szkód

240000 zł zamiast odmowy

wypadek gniezno

Ponad 1300000 zł oraz renta

Historia klienta:

W 2010 roku miał miejsce wypadek samochodowy w którym uczestniczył 4.5 letni chłopiec będący pasażerem współsprawcy zdarzenia. W wyniku wypadku chłopiec doznał uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego w wyniku którego nastąpił niedowład kończyn oraz niewydolność oddechowa.

Propozycja ubezpieczyciela:

Ubezpieczyciel wypłacił zadośćuczynienie w kwocie 180 000 zł. Nie wypłacono renty ponieważ ubezpieczyciel wykazał, że wszelkie koszty ponoszone są przez NFZ.

Odszkodowanie uzyskanie dzięki EUCO:

Europejskie Centrum Odszkodowań doprowadziło do wyroku sądowego, który zasądził jednorazową kwotę w wysokości 1 300 000 zł oraz 11 236 zł miesięcznej renty.

 

 

Nie daj się nabrać na oferty nieznanych firm odszkodowawczych!

 

Europejskie Centrum Odszkodowań funkcjonuje od kilkunastu lat na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie przez co dostajesz gwarancję otrzymania uzyskanej kwoty odszkodowania po zakończeniu sprawy a nasz przedstawiciel dojedzie do ciebie nawet kilkaset kilometrów bez opłat!

 

 

Jak bardzo opłaca się walka o odszkodowanie?

 

Średnia kwota wypłaconego odszkodowania przez ubezpieczyciela to: 6100 zł

Średnia kwota wypłaconego odszkodowania z pomocą EUCO to aż: 42000 zł

 

Nasze wynagrodzenie to prowizja od uzyskanego dla Ciebie odszkodowania. Pobieramy je tylko po jego uzyskaniu, nic nie płacisz w przypadku negatywnego rozpatrzenia sprawy. Robimy to przed jej wypłatą na Twoje konto więc pieniądze, które otrzymasz na własne konto należą już w pełni do Ciebie - nie pobieramy dodatkowych kosztów.

 

odszkodowanie Poznań

 

Przedstawiciel EUCO w Twoim rejonie to:

 

Tomasz Szymaniak

 

Specjalista ds. odszkodowań: inż.Tomasz Szymaniak

Nazwa: Europejskie Centrum Odszkodowań - Biuro Regionalne

Adres: Osiniec 35 62-200 Gniezno

 

Telefon: 609 487 735

 

 

 

 

 

 

 

Dojeżdżamy do klientów za darmo!

 

Dbamy o wygodę naszych klientów. Nasz przedstawiciel za darmo przyjedzie do Ciebie. Nie musisz się martwić o problem z dojazdem.

Porozmawiaj z przedstawicielem EUCO w celu analizy Twojej sprawy oraz omówienia szczegółów.

 

 

Jakie dokumenty należy przygotować?

 

szkoda osobowawypadek na gospodarstwiewypadek w pracybłąd medycznyupadek, poślizgnięcieszkoda rzeczowa

 

 

Odszkodowania powypadkowe Poznań.

odszkodowania Poznań

 

Aktualnie na terenie Poznania znaleźć można kilka firm zajmujących się odszkodowaniami. Wśród nich znajdą Państwo EUCO oferuje odszkodowania powypadkowe Poznań.

Poznań to jedno z największych miast w Polsce. Stolica wielkopolski to przede wszystkim olbrzymia liczba osób oraz pojazdów. Oznacza to niestety również dużą ilość kolizji oraz wypadków w których uczestniczy wiele osób poszkodowanych. W Poznaniu znaleźć można kilka firm zajmujących się odszkodowaniami jednak to EUCO cały czas znajduje się na szczycie tego rynku. Własna kancelaria radców prawnych, obsługa lekarska i wiele innych znacznie przyśpiesza rozwiązanie problemów klientów. Duża liczba przedstawicieli sprawia, że w każdym momencie można skontaktować z jednym z nich w celu zajęcia się sprawą. Jeśli miałeś wypadek lub twoje odszkodowanie zostało zaniżone dobrym pomysłem jest kontakt przedstawicielem EUCO oraz przedstawienie problemu. Zapraszamy do kontaktu w sprawie odszkodowania powypadkowe Poznań.

 

Jeśli szukasz pomocy w sprawie twojego zadośćuczynienia bądź odszkodowania - zapraszamy do kontaktu. EUCO to firma notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nie daj się nabrać na tylko pozornie atrakcyjne oferty małych firm bez doświadczenia. EUCO uzyskuje najwyższe kwoty odszkodowań na polskim rynku. Jako jedyne posiada tak rozbudowaną bazę pracowników związanych z uzyskiwaniem odszkodowań oraz bogatym doświadczeniem na tym rynku.Europejskie Centrum Odszkodowań Poznań posiada również własną kancelarię prawną oraz centrum rehabilitacji. Zapraszamy do kontaktu z  przedstawicielem w celu przedstawienia swojego problemu. Postaramy się pomóc. Zajmujemy się również odkupem szkód z ubezpieczenia OC. 

 

 

Jeśli szukasz:

  • odszkodowania Poznań,
  • odszkodowania powypadkowe Poznań,
  • odszkodowania Poznań,
  • odszkodowania komunikacyjne Poznań.

Zachęcamy do kontaktu i opisania swojego problemu.

 


Odszkodowania komunikacyjne Poznań.

poznań odszkodowania komunikacyjne

 

Odszkodowania komunikacyjne Poznań to często poszukiwana usługa.

Pamiętaj, że jeśli nie jesteś sprawcą zdarzenia a odniosłeś w nim obrażenia - należy się Tobie odszkodowanie. W przypadku śmierci Twojego bliskiego w wypadku nie z jego winy odszkodowanie należy się nie tylko Tobie ale również dzieciom oraz rodzicom zmarłego. Jeśli Twój bliski utrzymywał rodzinę - należy się Tobie renta wyrównawcza aby przywrócić prawidłowy byt rodziny. Skontaktuj  z  przedstawicielem w celu darmowej analizy Twojego problemu. Jeśli ktoś z Twojej rodziny bądź znajomych ucierpiał w wypadku - przekaż mu kontakt do nas. Postaramy się pomóc. Poznań to miasto w którym szybko i sprawnie spotka z Tobą nasz pracownik w celu uzyskania niezbędnej dokumentacji umożliwiającej rozpoczęcia postępowanie w Twojej sprawie. Odszkodowania komunikacyjne Poznań teraz można je uzyskać! Jeśli odszkodowanie za naprawę Twojego pojazdu zostało zaniżone - za darmo zweryfikujemy je dla ciebie i jeśli okaże się, że są podstawy aby uznać je za zaniżone - odkupimy od Ciebie Twoją szkodę i wypłacimy dodatkowe pieniądze na twoje konto bankowe w przeciągu kilku dni. Jak na tym zarabiamy? Na podstawie odkupionej od Ciebie zaniżonej szkody możemy wnioskować o wypłatę kwoty, którą Tobie dopłaciliśmy wraz z prowizją dla nas. Jest to bardzo sprawiedliwe oraz wygodne dla Ciebie rozwiązanie. W sprawie odkupu szkody oc - zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w sprawie Poznań odszkodowania komunikacyjne.