Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
odszkodowania Poznańodszkodowania powypadkowe Poznań
14 lat działalności w kraju | Ponad 200 000 zadowolonych osób | Wywalczyliśmy ponad 1 700 000 000 złotych

 

 

Odszkodowania Poznań - Czym się zajmujemy?

Europejskie Centrum Odszkodowań za zadanie ma pomagać osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne im odszkodowanie oraz zwrot wszelkich poniesionych kosztów związanych z leczeniem. Zajmujemy się wszystkimi sprawami związanymi z OC sprawcy zdarzenia. Potrafimy również dochodzić roszczeń z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Nie pobieramy opłat wstępnych - prowizję pobieramy tylko jeśli uda nam się uzyskać należne Tobie odszkodowanie.

 

 

 

EUCO Poznań - Wygrane sprawy.

 

Przedstawiamy Państwu kilka z naszych wygranych spraw:

 

125 000 zł zamiast 20 500 zł

Historia klienta:

W 2014 roku nasza klientka miała wypadek w wyniku którego doznała złamań: złamanie wyrostka poprzecznego oraz łuku c7, złamania bliższego końca kości ramiennej, złamania obojczyka prawego oraz rany tłuczonej okolicy czołowej.

Propozycja ubezpieczyciela:

Klienta dochodząc samodzielnie odszkodowania uzyskała od ubezpieczyciela odszkodowanie w wysokości 20 000 zł.

Uzyskane odszkodowanie dzięki EUCO:

Europejskie Centrum Odszkodowań zgłosiło odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Za pomocą przeprowadzonych komisji lekarskich oraz negocjacjom z ubezpieczycielem, nasza klientka otrzymała odszkodowanie w kwocie 104 500 zł.

140 000 zł zadośćuczynienia

pomoc w odszkodowaniu gniezno

20 000 zł zamiast 6 000 zł

odkup szkód

240 000 zł zamiast odmowy

wypadek gniezno

Ponad 1 300 000 zł oraz renta

Historia klienta:

W 2010 roku miał miejsce wypadek samochodowy w którym uczestniczył 4.5 letni chłopiec będący pasażerem współsprawcy zdarzenia. W wyniku wypadku chłopiec doznał uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego w wyniku którego nastąpił niedowład kończyn oraz niewydolność oddechowa.

Propozycja ubezpieczyciela:

Ubezpieczyciel wypłacił zadośćuczynienie w kwocie 180 000 zł. Nie wypłacono renty ponieważ ubezpieczyciel wykazał, że wszelkie koszty ponoszone są przez NFZ.

Odszkodowanie uzyskanie dzięki EUCO:

Europejskie Centrum Odszkodowań doprowadziło do wyroku sądowego, który zasądził jednorazową kwotę w wysokości 1 300 000 zł oraz 11 236 zł miesięcznej renty.

 

Zawsze warto walczyć o należne sobie odszkodowanie. Tysiące zadowolonych klientów gwarantuje profesjonalne zajęcie się Twoją sprawą.

 

Jak bardzo opłaca się walka o odszkodowanie?

 

Średnia kwota wypłaconego odszkodowania przez ubezpieczyciela to:

 

 6 100 zł

 

Średnia kwota wypłaconego odszkodowania z pomocą Europejskiego Centrum Odszkodowań to aż:

 

 42 000 zł!

 

Nasze wynagrodzenie to prowizja od uzyskanego dla Ciebie odszkodowania. Pobieramy je tylko po jego uzyskaniu, nic nie płacisz w przypadku negatywnego rozpatrzenia sprawy. Robimy to przed jej wypłatą na Twoje konto więc pieniądze, które otrzymasz na własne konto należą już w pełni do Ciebie - nie pobieramy dodatkowych kosztów!

 

 

Przedstawiciel EUCO w Twoim rejonie to:

 

 

Nazwa: Europejskie Centrum Odszkodowań - Biuro Regionalne

Adres: Osiniec 35 62-200 Gniezno

 

Telefon: 731 964 964

 

Dojeżdżamy do klientów za darmo!

Dbamy o wygodę naszych klientów. Nasz przedstawiciel za darmo przyjedzie do Ciebie. Nie musisz się martwić o problem z dojazdem.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu analizy Twojej sprawy oraz omówienia szczegółów.

 

Jakie dokumenty należy przygotować?

 

 

Masz pytania? Napisz do nas.
Jeśli masz dodatkowe pytania bądź wątpliwości - skontaktuj się z nami. Masz problem z odszkodowaniem? Na pewno pomożemy.
Please enter your name!
Write your message!
Please enter your email!

 

Odszkodowania powypadkowe Poznań.

odszkodowania Poznań

 

Aktualnie na terenie Poznania znaleźć można kilka firm zajmujących się odszkodowaniami. Wśród nich znajdą Państwo Europejskie Centrum Odszkodowań.

Poznań to jedno z największych miast w Polsce. Stolica wielkopolski to przede wszystkim olbrzymia liczba osób oraz pojazdów. Oznacza to niestety również dużą ilość kolizji oraz wypadków w których uczestniczy wiele osób poszkodowanych. W Poznaniu znaleźć można kilka firm zajmujących się odszkodowaniami jednak to Europejskie Centrum Odszkodowań cały czas znajduje się na szczycie tego rynku. Własna kancelaria radców prawnych, obsługa lekarska i wiele innych znacznie przyśpiesza rozwiązanie problemów klientów. Duża liczba przedstawicieli sprawia, że w każdym momencie można skontaktować się z jednym z nich w celu zajęcia się sprawą. Jeśli miałeś wypadek lub twoje odszkodowanie zostało zaniżone dobrym pomysłem jest kontakt z naszym przedstawicielem oraz przedstawienie problemu. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Jeśli szukasz:

 

Zachęcamy do kontaktu i opisania swojego problemu.

 


Poznań - odszkodowania komunikacyjne.

poznań odszkodowania komunikacyjneOdszkodowania komunikacyjne w Poznaniu to często poszukiwana usługa.

Pamiętaj, że jeśli nie jesteś sprawcą zdarzenia a odniosłeś w nim obrażenia - należy się Tobie odszkodowanie. W przypadku śmierci Twojego bliskiego w wypadku nie z jego winy odszkodowanie należy się nie tylko Tobie ale również dzieciom oraz rodzicom zmarłego. Jeśli Twój bliski utrzymywał rodzinę - należy się Tobie renta wyrównawcza aby przywrócić prawidłowy byt rodziny. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu darmowej analizy Twojego problemu. Jeśli ktoś z Twojej rodziny bądź znajomych ucierpiał w wypadku - przekaż mu kontakt do nas. Postaramy się pomóc. Poznań to miasto w którym szybko i sprawnie spotka się z Tobą nasz pracownik w celu uzyskania niezbędnej dokumentacji umożliwiającej rozpoczęcia postępowanie w Twojej sprawie.