Odszkodowania Witkowo, Trzemeszno, Żnin, Inowrocław, KostrzynOdszkodowania Witkowo, Trzemeszno, Żnin, Inowrocław, Kostrzyn
Kilkanaście lat działalności w Polsce | Pomogliśmy już 250 000 osób | Wywalczyliśmy 1 700 000 000 złotych

 

Czym zajmuje się EUCO?

Europejskie Centrum Odszkodowań pomaga osobom poszkodowanym uzyskać należne im odszkodowanie oraz inne zadośćuczynienia za doznane obrażenia lub śmierć bliskiej osoby. Zajmujemy się wszystkimi sprawami związanymi z OC sprawcy zdarzenia. Również w przypadku braku polisy potrafimy skutecznie dochodzić roszczeń z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Analiza każdej sprawy jest darmowa.

 

 

 

strzyżewożninswarzędzkostrzyninowrocławwitkowo

Nasze wygrane sprawy.

 

EUCO wygrało już tysiące spraw, należą do nich między innymi:

 

125000 zł zamiast 20500 zł

Historia klienta:

W 2014 roku nasza klientka miała wypadek w wyniku którego doznała złamań: złamanie wyrostka poprzecznego oraz łuku c7, złamania bliższego końca kości ramiennej, złamania obojczyka prawego oraz rany tłuczonej okolicy czołowej.

Propozycja ubezpieczyciela:

Klienta dochodząc samodzielnie odszkodowania uzyskała od ubezpieczyciela odszkodowanie w wysokości 20000 zł.

Uzyskane odszkodowanie dzięki EUCO:

Europejskie Centrum Odszkodowań zgłosiło odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Za pomocą przeprowadzonych komisji lekarskich oraz negocjacjom z ubezpieczycielem, nasza klientka otrzymała odszkodowanie w kwocie 104500 zł.

140000 zł zadośćuczynienia

pomoc w odszkodowaniu gniezno

20000 zł zamiast 6000 zł

odkup szkód

240000 zł zamiast odmowy

wypadek gniezno

Ponad 1300000 zł oraz renta

Historia klienta:

W 2010 roku miał miejsce wypadek samochodowy w którym uczestniczył 4.5 letni chłopiec będący pasażerem współsprawcy zdarzenia. W wyniku wypadku chłopiec doznał uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego w wyniku którego nastąpił niedowład kończyn oraz niewydolność oddechowa.

Propozycja ubezpieczyciela:

Ubezpieczyciel wypłacił zadośćuczynienie w kwocie 180 000 zł. Nie wypłacono renty ponieważ ubezpieczyciel wykazał, że wszelkie koszty ponoszone są przez NFZ.

Odszkodowanie uzyskanie dzięki EUCO:

Europejskie Centrum Odszkodowań doprowadziło do wyroku sądowego, który zasądził jednorazową kwotę w wysokości 1 300 000 zł oraz 11 236 zł miesięcznej renty.

 

Tysiące zadowolonych klientów potwierdziło, że warto walczyć o należne sobie odszkodowanie.

 

Czy opłaca się zgłosić do nas?

 

Średnia kwota wypłaconego świadczenia przez ubezpieczyciela to:

 

 6 100 zł

 

Średnia kwota wypłaconego świadczenia z naszą pomocą to aż:

 

 42 000 zł!

 

Nasze wynagrodzenie to prowizja z uzyskanego dla Ciebie odszkodowania. Pobieramy ją tylko jeśli uda nam się wywalczyć dla Ciebie odszkodowanie. Robimy to przed jej wypłatą na Twoje konto więc pieniądze, które otrzymasz na własne konto należą już w pełni do Ciebie - nie pobieramy dodatkowych kosztów, nie płacisz nic za zgłoszenie do nas Twojego problemu oraz wtedy gdy nie uda nam się wywalczyć odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Przedstawiciel EUCO w Twoim rejonie to:

 

 

Nazwa: Europejskie Centrum Odszkodowań - Biuro Regionalne

Adres: Osiniec 35 62-200 Gniezno

 

Telefon: 731 964 964

 

Dojeżdżamy do klientów za darmo!

Dbamy o wygodę naszych klientów. Nasz przedstawiciel za darmo przyjedzie do Ciebie. Nie musisz się martwić o problem z dojazdem.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu analizy Twojej sprawy oraz omówienia szczegółów.

 

Jakie dokumenty należy przygotować?

 

 

 

 

Odszkodowania Witkowo, Trzemeszno, Żnin, Inowrocław, Kostrzyn i inne.

Odszkodowania Witkowo, Trzemeszno, Żnin, Inowrocław, Kostrzyn

 

Aktualnie na terenie miast Witkowo, Trzemeszno, Żnin, Inowrocław, Kostrzyn znaleźć możemy mało firm zajmujących się odszkodowaniami.

Dobra firma zajmująca się odszkodowaniami to taka, która posiada doświadczenie związanie z ich dochodzeniem. EUCO pomogło już tysiącom klientów uzyskując ogromne kwoty odszkodowań. Większość dobrze znanych spraw gdzie osoba poszkodowana otrzymała wysokie odszkodowanie to właśnie sprawy rozwiązane z naszą pomocą. Zadowoleni klienci przesyłają nam podziękowania za pracę włożoną w uzyskiwanie ich odszkodowań co można sprawdzić na naszej oficjalnej stronie euco.pl. Do zgłoszenia nam twojego problemu niezbędne będą podstawowe dokumenty takie jak notatka z policji o zaistniałym zdarzeniu czy dokumentacja ze szpitala. Zachęcamy każdego do kontaktu w celu weryfikacji czy Twój przypadek jest możliwy przez nas do rozwiązania. Jeśli w Twojej rodzinie była osoba korzystająca z naszych usług - spytaj się czy jest zadowolona oraz jakie dokumenty musiała przygotować do zgłoszenia szkody. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne ciekawe produkty takie jak auto zastępcze czy odkup szkód oc.

 

Jeśli szukasz:

 

Zachęcamy do kontaktu i opisania swojego problemu.

 


Odkup szkód Witkowo, Trzemeszno, Żnin, Inowrocław, Kostrzyn.

odkup szkód Witkowo, Trzemeszno, Żnin, Inowrocław, KostrzynOferujemy również odkup szkód OC na terenie Witkowo, Trzemeszno, Żnin, Inowrocław, Kostrzyn.

Na czym polega odkup szkody OC? Przesyłasz nam swoją wycenę szkody przez ubezpieczyciela. Za darmo ją dla Ciebie weryfikujemy i proponujemy dopłatę z naszej strony. Jeśli się zdecydujesz odkupujemy od Ciebie szkodę i wypłacamy dodatkowe pieniądze. Od tej pory ty masz dodatkowe pieniądze i problem z głowy a my walczymy z ubezpieczycielem o pieniądze dla nas. Jest to szybki i wygodny sposób na uzyskanie dodatkowych funduszy do twojego odszkodowania. Pamiętaj, że aby móc negocjować z nami odkup Twojej szkody auto, które uległo uszkodzeniu musi mieć maksymalnie 13 lat a szkoda powinna być spowodowana nie z Twojej winy w przypadku ubezpieczenia OC sprawcy. Zajmujemy się również odkupem szkód z AC - tam możesz być sprawcą zdarzenia.