Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
odszkodowania gnieznoodszkodowania gniezno
Kilkanaście lat działalności | Pomogliśmy już ponad 200 000 osób | Wywalczyliśmy ponad 1 700 000 000 złotych

 

Czym się zajmujemy?

Europejskie Centrum Odszkodowań pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne im odszkodowanie, świadczenia oraz inne zadośćuczynienia za doznane obrażenia lub śmierć bliskiej osoby. EUCO zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z OC sprawcy zdarzenia. W przypadku braku polisy potrafimy skutecznie dochodzić roszczeń z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Analiza każdej sprawy jest darmowa.

 

 

 

Wygrane sprawy.

 

Przedstawiamy Państwu kilka z naszych wygranych spraw:

 

125 000 zł zamiast 20 500 zł

Historia klienta:

W 2014 roku nasza klientka miała wypadek w wyniku którego doznała złamań: złamanie wyrostka poprzecznego oraz łuku c7, złamania bliższego końca kości ramiennej, złamania obojczyka prawego oraz rany tłuczonej okolicy czołowej.

Propozycja ubezpieczyciela:

Klienta dochodząc samodzielnie odszkodowania uzyskała od ubezpieczyciela odszkodowanie w wysokości 20 000 zł.

Uzyskane odszkodowanie dzięki EUCO:

Europejskie Centrum Odszkodowań zgłosiło odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Za pomocą przeprowadzonych komisji lekarskich oraz negocjacjom z ubezpieczycielem, nasza klientka otrzymała odszkodowanie w kwocie 104 500 zł.

140 000 zł zadośćuczynienia

pomoc w odszkodowaniu gniezno

20 000 zł zamiast 6 000 zł

odkup szkód

240 000 zł zamiast odmowy

wypadek gniezno

Ponad 1 300 000 zł oraz renta

Historia klienta:

W 2010 roku miał miejsce wypadek samochodowy w którym uczestniczył 4.5 letni chłopiec będący pasażerem współsprawcy zdarzenia. W wyniku wypadku chłopiec doznał uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego w wyniku którego nastąpił niedowład kończyn oraz niewydolność oddechowa.

Propozycja ubezpieczyciela:

Ubezpieczyciel wypłacił zadośćuczynienie w kwocie 180 000 zł. Nie wypłacono renty ponieważ ubezpieczyciel wykazał, że wszelkie koszty ponoszone są przez NFZ.

Odszkodowanie uzyskanie dzięki EUCO:

Europejskie Centrum Odszkodowań doprowadziło do wyroku sądowego, który zasądził jednorazową kwotę w wysokości 1 300 000 zł oraz 11 236 zł miesięcznej renty.

 

To tylko kilka z tysięcy wygranych spraw przez Europejskie Centrum Odszkodowań. Jak widać zawsze istnieje możliwość na otrzymanie należnych sobie pieniędzy.

 

Czy to się opłaca?

 

Średnia kwota wypłaconego odszkodowania w 2016 roku przez ubezpieczyciela to:

 

 6 100 zł

 

Średnia kwota wypłaconego odszkodowania z pomocą Europejskiego Centrum Odszkodowań to aż:

 

 42 000 zł!

 

Nasze wynagrodzenie to prowizja od uzyskanego odszkodowania. Pobieramy je tylko po jego uzyskaniu, nic nie płacisz w przypadku negatywnego rozpatrzenia sprawy. Robimy to przed jej wypłatą na Twoje konto więc pieniądze, które otrzymasz na własne konto należą już w pełni do Ciebie - nie pobieramy dodatkowych kosztów!

 

 

Przedstawiciel w Twoim rejonie to:

 

 

Nazwa: Europejskie Centrum Odszkodowań - Biuro Regionalne

Adres: Osiniec 35 62-200 Gniezno

 

Telefon: 731 964 964

 

Dojeżdżamy do klientów za darmo!

Dbamy o wygodę naszych klientów. Nasz przedstawiciel za darmo przyjedzie do Ciebie. Nie musisz się martwić o problem z dojazdem.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu analizy Twojej sprawy oraz omówienia szczegółów.

 

Jakie dokumenty należy przygotować?

 

 

Masz pytania? Napisz do nas.
Jeśli masz dodatkowe pytania bądź wątpliwości - skontaktuj się z nami. Masz problem z odszkodowaniem? Na pewno pomożemy.
Please enter your name!
Write your message!
Please enter your email!

 

Odszkodowania Gniezno, Września, Mogilno, Słupca, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Pobiedziska i inne.

odszkodowania powypadkowe Gniezno, Września, Mogilno, Słupca, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Pobiedziska

 

Aktualnie na terenie miast Gniezno, Września, Mogilno, Słupca, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Pobiedziska znaleźć możemy niewiele firm zajmujących się odszkodowaniami.

Wybór odpowiedniej firmy mającej zająć się naszą sprawą może zająć trochę czasu. Przede wszystkim ważna jest reputacja danej firmy - jak długo istnieje na rynku oraz jak wiele spraw rozwiązała (w tym trudnych spraw sądowych). Firma z bogatym doświadczeniem znacznie lepiej zweryfikuje daną sprawę oraz możliwości jakie daje prawo. Bez wątpienia bardzo duża ilość spraw może pozwolić opracować określony i wielokrotnie sprawdzony skuteczny plan działań pozwalających rozwiązać sprawę w taki sposób aby jak klient czuł się w pełni zadowolony z otrzymanych funduszy. Europejskie Centrum Odszkodowań sprawiło, że w mieście Gniezno pojawiła się godna zaufania firma pozwalająca rozwiązać wiele spraw jego mieszkańców. Pomoc w egzekwowaniu odszkodowań ma na celu walkę z nieuczciwymi ubezpieczycielami zaniżającymi sumy odszkodowań należne klientom. Często klient nie zdaje sobie sprawy jaką kwotę odszkodowania mógłby uzyskać w porównaniu do tej, jaką proponuje mu ubezpieczyciel. W przypadku chęci uzyskania wyższej kwoty pojawiają się problemy zarówno z napisaniem samego odwołania z powołaniem się na określone przepisy prawa jak i dalszym postępowaniem w sądzie. W rezultacie osoba poszkodowana rezygnuje z chęci otrzymania wyższego roszczenia. Dzięki takiej firmie jak Europejskie Centrum Odszkodowań taka osoba ma szansę dochodzić swoich praw nawet bez wychodzenia z domu. Dla wielu takich osób każda dodatkowa kwota może być na wagę złota w szczególności w przypadku koniecznej rehabilitacji czy stałej opieki medycznej. Odszkodowania Gniezno są możliwe do uzyskania w wyższej kwocie praktycznie dla każdego.

 

 

Jeśli szukasz:

 

Zachęcamy do kontaktu i opisania swojego problemu.

 


Odkup szkód Gniezno.

odkup szkód Gniezno, Września, Mogilno, Słupca, Środa Wielkopolska, Swarzędz, PobiedziskaOferujemy również odkup szkód OC na terenie Gniezno, Września, Mogilno, Słupca, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Pobiedziska.

Otrzymałeś za niskie OC z tytułu szkody? Prześlij nam kosztorys Twojej szkody a my wycenimy ją i prześlemy naszą propozycję. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, pieniądze otrzymasz w ciągu kilkunastu dni. W takim przypadku nie musisz męczyć się z ubezpieczycielem tylko szybko i bezproblemowo odebrać pieniądze. Zgłoś się do naszego przedstawiciela a otrzymasz więcej informacji na temat odkupu szkody komunikacyjnej z twojej polisy OC. Takie rozwiązanie znacznie przyśpiesza otrzymanie dodatkowych funduszy oraz oszczędza czas na konieczność walki z ubezpieczycielem o dodatkową kwotę. Wszelkie ryzyko związane z udowodnieniem konieczności wypłaty wyższego odszkodowania podejmuje również tylko i wyłącznie firma, która taką szkodę zakupi. To w jej interesie pozostaje konieczność udowodnienia roszczenia oraz ewentualna walka w sądzie. Klient otrzymuje dodatkowe fundusze w przeciągu kilkunastu dni i nie interesuje go dalszy przebieg sprawy.

 

 


 

Kancelaria Odszkodowawcza EUCO.

kancelaria odszkodowawczaPosiadamy własną kancelarię radców prawnych specjalizującą się w odszkodowaniach. Nasza kancelaria to pewność, że Twoją sprawą zajmą się specjaliści z olbrzymim doświadczeniem związanym z uzyskiwaniem odszkodowań oraz nietypowymi sprawami.

Zwykle sprawy kierowane są do kancelarii po odwołaniu się ubezpieczyciela od wnioskowanej przez nas kwoty bądź jeśli sprawa po wstępnej weryfikacji od razu kwalifikuje się do przekazania jej bezpośrednio do kancelarii. Nasi specjaliści zajmą się Twoją sprawą beż żadnych dodatkowych opłat. Nie musisz opłacać spotkania  radcą prawnym, złożenia wniosku oraz innych dodatkowych opłat jak ma to miejsce w wielu innych firmach. W przypadku rozprawy sądowej nie ma konieczności abyś musiał stawić się na rozprawie - w Twoim imieniu wystąpić może pełnomocnik czyli nasz pracownik. Jeśli masz dodatkowe pytania związanie z postępowaniem na drodze sądowej - zapraszamy do kontaktu!