odszkodowania gnieznoodszkodowania gniezno
Kilkanaście lat działalności | Pomogliśmy już ponad 200 000 osób | Wywalczyliśmy ponad 1 700 000 000 złotych

 

Kim jesteśmy?

Europejskie Centrum Odszkodowań pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należne im odszkodowanie, świadczenia i inne zadośćuczynienia za doznane obrażenia lub śmierć bliskiej osoby. EUCO zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z OC sprawcy zdarzenia. W razie braku polisy potrafimy skutecznie dochodzić roszczeń z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Analiza każdej sprawy jest darmowa.

 

 

 

Wygrane sprawy.

 

Przedstawiamy Państwu kilka z naszych wygranych spraw:

 

125000 zł zamiast 20500 zł

Historia klienta:

W 2014 roku nasza klientka miała wypadek w wyniku którego doznała złamań: złamanie wyrostka poprzecznego oraz łuku c7, złamania bliższego końca kości ramiennej, złamania obojczyka prawego oraz rany tłuczonej okolicy czołowej.

Propozycja ubezpieczyciela:

Klienta dochodząc samodzielnie odszkodowania uzyskała od ubezpieczyciela odszkodowanie w wysokości 20000 zł.

Uzyskane odszkodowanie dzięki EUCO:

Europejskie Centrum Odszkodowań zgłosiło odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Za pomocą przeprowadzonych komisji lekarskich oraz negocjacjom z ubezpieczycielem, nasza klientka otrzymała odszkodowanie w kwocie 104500 zł.

140000 zł zadośćuczynienia

pomoc w odszkodowaniu gniezno

20000 zł zamiast 6000 zł

odkup szkód

240000 zł zamiast odmowy

wypadek gniezno

Ponad 1300000 zł oraz renta

Historia klienta:

W 2010 roku miał miejsce wypadek samochodowy w którym uczestniczył 4.5 letni chłopiec będący pasażerem współsprawcy zdarzenia. W wyniku wypadku chłopiec doznał uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego w wyniku którego nastąpił niedowład kończyn oraz niewydolność oddechowa.

Propozycja ubezpieczyciela:

Ubezpieczyciel wypłacił zadośćuczynienie w kwocie 180 000 zł. Nie wypłacono renty ponieważ ubezpieczyciel wykazał, że wszelkie koszty ponoszone są przez NFZ.

Odszkodowanie uzyskanie dzięki EUCO:

Europejskie Centrum Odszkodowań doprowadziło do wyroku sądowego, który zasądził jednorazową kwotę w wysokości 1 300 000 zł oraz 11 236 zł miesięcznej renty.

 

To tylko kilka z tysięcy wygranych spraw przez Europejskie Centrum Odszkodowań. Jak widać zawsze istnieje możliwość na otrzymanie należnych sobie pieniędzy.

 

Czy to jest opłacalne?

 

Średnia kwota wypłaconego odszkodowania w 2016 roku przez ubezpieczyciela to:

 

 6100 zł

 

Średnia kwota wypłaconego odszkodowania z pomocą Europejskiego Centrum Odszkodowań to aż:

 

 42000 zł!

 

Nasze wynagrodzenie to prowizja od uzyskanego odszkodowania. Pobieramy je tylko po jego uzyskaniu, nic nie płacisz w razie negatywnego rozpatrzenia sprawy. Robimy to przed jej wypłatą na Twoje konto więc pieniądze, które otrzymasz na własne konto należą już w pełni do Ciebie - nie pobieramy dodatkowych kosztów!

 

 

Przedstawiciel w Twoim rejonie to:

 

 

Nazwa: Europejskie Centrum Odszkodowań - Biuro Regionalne

Adres: Osiniec 35 62-200 Gniezno

 

Telefon: 609 487 735

 

Dojeżdżamy do klientów za darmo!

Dbamy o wygodę naszych klientów. Nasz przedstawiciel za darmo przyjedzie do Ciebie. Nie trzeba się martwić o problem z dojazdem.

Zadzwoń do naszego przedstawiciela w celu analizy Twojego problemu i omówienia szczegółów.

 

Jakie dokumenty należy przygotować?

 

 

 

Odszkodowania Gniezno, Września, Mogilno, Słupca, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Pobiedziska i inne.

odszkodowania gniezno

 

Aktualnie na terenie miast Gniezno, Września, Mogilno, Słupca, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Pobiedziska znaleźć możemy niewiele firm odszkodowawczych.

Wybór odpowiedniej firmy mającej zająć się naszą sprawą może zająć trochę czasu. Przede wszystkim ważna jest reputacja danego przedsiębiorstwa - jak długo istnieje na rynku i jak wiele spraw rozwiązała (w tym trudnych spraw sądowych). Firma z bogatym doświadczeniem znacznie lepiej zweryfikuje daną sprawę i możliwości jakie daje prawo. Bez wątpienia bardzo duża ilość spraw może pozwolić opracować  określony i wielokrotnie sprawdzony skuteczny plan działań pozwalających rozwiązać sprawę w taki sposób aby klient był w pełni zadowolony z otrzymanych funduszy. Europejskie Centrum Odszkodowań sprawiło, że w mieście Gniezno pojawiła się godna zaufania firma pozwalająca rozwiązać wiele spraw jego mieszkańców. Pomoc w egzekwowaniu odszkodowań ma na celu walkę z nieuczciwymi ubezpieczycielami zaniżającymi sumy odszkodowań należne klientom. Często klient nie zdaje sobie sprawy jaką kwotę odszkodowania mógłby uzyskać w porównaniu do tej, jaką proponuje mu ubezpieczyciel. W wypadku chęci uzyskania wyższej kwoty pojawiają się problemy zarówno z napisaniem samego odwołania z powołaniem na określone przepisy prawa i dalszym postępowaniem w sądzie. W rezultacie osoba poszkodowana rezygnuje z chęci otrzymania wyższego roszczenia. Dzięki takiej firmie jak Europejskie Centrum Odszkodowań taka osoba ma szansę dochodzić swoich praw nawet bez wychodzenia z domu. Dla wielu takich osób każda dodatkowa kwota może być na wagę złota w szczególności w wypadku koniecznej rehabilitacji czy stałej opieki medycznej. Odszkodowania Gniezno są możliwe do uzyskania w wyższej kwocie praktycznie dla każdego.

 

 

Jeżeli szukasz:

 

Zachęcamy do rozmowy i opisania swojego problemu.

 


Odkup szkód Gniezno.

odkup szkód Gniezno, Września, Mogilno, Słupca, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Pobiedziska

 

Oferujemy również odkup szkód OC na terenie Gniezno, Września, Mogilno, Słupca, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Pobiedziska.

Otrzymałeś za niskie OC z tytułu szkody? Prześlij nam kosztorys Twojej szkody a my wycenimy ją i prześlemy naszą propozycję. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, pieniądze otrzymasz w ciągu kilkunastu dni. W takim przypadku nie musisz walczyć z ubezpieczycielem tylko szybko i bezproblemowo odebrać pieniądze. Zadzwoń do naszego przedstawiciela a otrzymasz więcej informacji na temat odkupu szkody komunikacyjnej z twojej polisy OC.Odszkodowania Września. Takie rozwiązanie znacznie przyśpiesza otrzymanie dodatkowych funduszy i oszczędza czas na konieczność walki z ubezpieczycielem o dodatkową kwotę. Wszelkie ryzyko związane z udowodnieniem konieczności wypłaty wyższego odszkodowania podejmuje również tylko i wyłącznie firma, która taką szkodę zakupi. To w jej interesie pozostaje konieczność udowodnienia roszczenia i ewentualna walka w sądzie. Klient otrzymuje dodatkowe fundusze w przeciągu kilkunastu dni i ani trochę interesuje go dalszy przebieg postępowania.

 

 


 

Kancelaria Odszkodowawcza EUCO.

kancelaria odszkodowawcza gniezno

 

Posiadamy własną kancelarię radców prawnych specjalizującą się w odszkodowania Gniezno. Nasza kancelaria to pewność, że Twoją sprawą zajmą się specjaliści z olbrzymim doświadczeniem związanym z uzyskiwaniem odszkodowań i nietypowymi sprawami.

Zwykle postępowania kierowane są do kancelarii po odwołaniu ubezpieczyciela od wnioskowanej przez naszą Kancelarię kwoty bądź jeśli sprawa po wstępnej weryfikacji od razu kwalifikuje do przekazania jej bezpośrednio do kancelarii. Nasi specjaliści zajmą się Twoim problemem beż żadnych dodatkowych opłat. Nie trzeba opłacać spotkania  radcą prawnym, złożenia wniosku i innych dodatkowych opłat kiedy ma to miejsce w wielu innych firmach. W przypadku rozprawy sądowej nie ma konieczności abyś musiał stawić na rozprawie - w Twoim imieniu wystąpić może pełnomocnik czyli nasz pracownik. Jeśli masz dodatkowe pytania związanie z postępowaniem na drodze sądowej - zapraszamy połączenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Odszkodowania Września - Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

odszkodowania września

 

W związku z charakterem funkcjonowania naszej firmy, nasz zasięg obejmuje również miasto Września. Jeśli pochodzisz z Wrześni i miałeś/aś wypadek bądź potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania - zachęcamy rozmowy z naszym przedstawicielem i opisania swojego problemu - postaramy się Tobie pomóc.

Aktualnie odszkodowania Września to przede wszystkim bardzo uboga oferta. Przy pomocy naszej instytucji otrzymasz niezbędną i profesjonalną pomoc w Twojej sprawie. Sprawdź opinie o naszej firmie i nie daj się nabrać na ofertę nieuczciwych firm odszkodowawczych. Zachęcamy również przedstawienia problemu nawet jeżeli nie wiesz czy zajmiemy się sprawą. Września to jedno z większych miast w rejonie w powiązaniu z czym szybko i profesjonalnie zajmiemy się zleconą przez ciebie sprawą. Zachęcamy do kontaktu i zapoznaniem z niezbędną dokumentacją do zgłoszenia odszkodowania Września.

 

 


Odszkodowania Mogilno - Pomoc również dla Was.

odszkodowania mogilno

 

Mogilno to stosunkowo duże miasto wciąż się rozwijające. Jeżeli pochodzisz z Mogilna lub okolic i potrzebujesz pomocy w uzyskaniu swojego odszkodowania - zadzwoń do nas i opisz swoją sytuację. Odszkodowania Mogilno w ofercie naszej firmy to jedna z lokalizacji, którą obsługujemy. 

Poszukiwanie profesjonalnego pełnomocnika zawsze jest trudnym zadaniem. Z naszą pomocą możesz otrzymać najlepszą pomoc od największej instytucji odszkodowawczej w kraju notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Nie daj się nabrać na nieuczciwych agentów innych firm bez doświadczenia w obsłudze szkód. Skorzystaj z naszej pomocy i już nigdy więcej nie martw się o rozwiązanie Twojego problemu. Zaufaj EUCO a będziesz zadowolony/a z wypłaconego odszkodowania Mogilno.

 

 


Odszkodowania Słupca - Już nie musisz szukać pełnomocnika!

odszkodowania słupca

 

Znalezienie dobrego pełnomocnika w mieście Słupca aktualnie jest bardzo trudne. Odszkodowania Słupca to jeden z obsługiwanych przez nas obszarów w związku z czym masz możliwość otrzymania szybkiej i profesjonalnej pomocy od największej firmy odszkodowawczej w naszym kraju.

Jeśli poszukujesz odszkodowania Słupca - zadzwoń pod numer telefonu 731 964 964 i opisz swoją sprawę. Weryfikacja każdego zgłoszenia w naszej firmie jest darmowa w powiązaniu z czym nie ponosisz żadnych kosztów wstępnych. Prowizję pobierzemy tylko kiedy wygramy sprawę. Nie żyw obawy o koszty związane z wynajęciem adwokata - zaufaj EUCO lub spytaj znajomych czy w przeszłości korzystali z oferty naszej instytucji.

 

 

 


Odszkodowania Środa Wielkopolska - Czyli duże miasto bez instytucji odszkodowawczej.

odszkodowania środa wielkopolska

 

Niestety w naszym kraju trudno lokalnie znaleźć firmę odszkodowawczą z dobrą opinią i biurem niedaleko miejsca zamieszkania. Odszkodowania Środa Wielkopolska należy do jednego z przez nas obsługiwanych obszarów. Zapoznaj z ofertą EUCO i zaufaj profesjonalnej firmie.

Przestrzegamy przed kontaktem z firmami o nieugruntowanej pozycji na rynku. Zwykle pobierając niższą prowizję uzyskują znacznie niższe kwoty odszkodowania niż duża firma z ugruntowaną pozycją. Odszkodowania Środa Wielkopolska to przykład dużego miasta z brakiem profesjonalnej pomocy przy obsłudze odszkodowania. Zadzwoń do przedstawiciela i przedstaw swój problem z uzyskaniem odszkodowania postaramy się Tobie pomóc jak tylko możemy. Zachęcamy rozmowy.

 

 

 


Odszkodowania Swarzędz - Damy radę!

odszkodowania swarzędz

 

Jeżeli jesteś mieszkańcem Swarzędza - możemy zająć się Twoim problemem. Odszkodowania Swarzędz to jedna z lokalizacji, która bez problemu obsługujemy. Zobacz ofertę EUCO i sprawdź jakie dokumenty należy przygotować do zgłoszenia szkody.

Jeżeli nie zgłosiłaś/eś jeszcze nigdzie swojej szkody - możemy to zrobić za ciebie. Im szybciej zaczniesz zbierać niezbędną dokumentację, tym szybciej możesz otrzymać należne sobie odszkodowanie a jego kwota może być znacznie wyższa uwzględniając poniesione koszty na dojazdy do placówek medycznych czy za wizyty prywatne. Odszkodowania Swarzędz to często zgłaszane do naszej firmy problemy z wypłatą odszkodowania oc czy za uszczerbek na zdrowiu. Otrzymałeś odmowę? Zgłoś się do EUCO - zweryfikujemy ją!