Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
odszkodowania wrześniaodszkodowania września
Kilkanaście lat działalności w PolscePomogliśmy już ponad 200 000 osóbWywalczyliśmy ponad 1 700 000 000 złotych

września

odszkodowanie

Wygrane sprawy.

 

Przedstawiamy Państwu kilka z naszych wygranych spraw:

 

125 000 zł zamiast 20 500 zł dla poszkodowanej

odszkodowania gniezno

140 000 zł zadośćuczynienia po 16 latach

pomoc w odszkodowaniu gniezno

20 000 zł zamiast 6 000 zł za upadek na nierównym chodniku

odkup szkód

240 000 zł zamiast odmowy wypłaty odszkodowania

wypadek gniezno

Ponad 1 300 000 zł zamiast 180 000 zł oraz 11 236 zł renty dla poszkodowanego

odszkodowanie gniezno

 

To tylko kilka z tysięcy wygranych spraw przez Europejskie Centrum Odszkodowań. Jak widać zawsze istnieje możliwość na otrzymanie należnych sobie pieniędzy.

 

pomoc poszkodowanym

Przedstawiciel w Twoim rejonie to:

 

Nazwa: Procredito Tomasz Szymaniak

Adres: Osiniec 35 62-200 Gniezno

Telefon: 731 964 964

 

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu omówienia szczegółów oraz ewentualnej wizyty.

 

 

 

 

 

 

 

Odszkodowania Września.

odszkodowania powypadkowe wrześniaW mieście Września trudno w tym momencie znaleźć firmy zajmujące się pomocom poszkodowanym.

Znalezienie odpowiedniej firmy mającej zająć się egzekwowaniem naszego odszkodowania to duży problem. Przede wszystkim powinniśmy skupić się na wielkości firmy oraz jej reputacji. Im większa firma tym ubezpieczyciel poważniej podchodzi do roszczenia z jej strony. Jest to spowodowane kilkoma czynnikami. Przede wszystkim firmy takie jak Europejskie Centrum Odszkodowań mają solidne zaplecze lekarskie oraz prawnicze pozwalające szybko zapoznać się z dokumentacją medyczną klienta oraz skutecznie napisać odwołanie do ubezpieczyciela. Duże doświadczenie to również wiedza jak postępować z konkretną szkodą oraz o jaką wysokość świadczenia można wnioskować. We Wrześni trudno oprócz przedstawiciela Europejskiego Centrum Odszkodowań znaleźć równie dużą i doświadczoną firmę. Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami osób, które skorzystały z oferty firmy. Nie polecamy wierzyć komentarzom szczególnie na anonimowych forach bez podania szczegółów konkretnej sprawy. EUCO zawsze działa w imieniu swojego klienta i to jego dobro jest najważniejsze. Zachęcamy również do zapoznania się z opisem poszczególnych szkód, którymi zajmowało się EUCO, wśród nich znajdują się również sprawy, które musiały być poprawione po poprzedniej firmie odszkodowawczej. Odszkodowania Września już teraz są dostępne na wyciągniecie dłoni każdego chcącego uzyskać należne sobie odszkodowanie.

 

 

 

 

 

 


Odkup szkód Września.

odkup szkód wrześniaDla klientów chcących sprzedać swoją szkodę z OC oferujemy odkup szkód.

Odkup szkody z OC to szczególna oferta polegająca na odkupieniu zaniżonej szkody pojazdu wycenionej indywidualnie przez EUCO. Klient otrzymuje na konto realnie wycenioną szkodę przez Europejskie Centrum Odszkodowań oraz może zapomnieć o problemie. My walczymy z ubezpieczycielem o wyegzekwowanie należnej kwoty wraz z prowizją za jej uzyskanie. Klient nic nie płaci za skorzystanie z odkupu szkód, otrzymuje po prostu dodatkową kwotę do tej, którą uzyskał od swojego ubezpieczyciela. Zajmujemy się również egzekwowaniem dodatkowych kwot związanych na przykład ze stratą wartości samego pojazdu już po szkodzie i naprawie. Odkup szkód Września jest już dostępny za pośrednictwem przedstawiciela EUCO w Twoim rejonie. Zapraszamy do kontaktu.