Mapa strony

Mapa strony

  • home 2
  • home 1

Polecane oferty:

 

aliorbank

 

Alior Bank proponuje pożyczkę bankową od 500 do aż 200 000 zł z niskim oprocentowaniem zaledwie 5%. Ponadto spłata zobowiązania może trwać aż 10 lat. W przypadku pozytywnej decyzji fundusze na konto przekazywane są nawet w ten sam dzień.

 

pożyczki przez internet bez zaświadczeń

 

Pożyczka bankowa Banku PKO to rozwiązanie dla każdego potrzebującego finansowania z uczciwymi opłatami. RRSO dla oferty to zaledwie 3,44% a wypłata nawet w dniu złożenia wniosku. Dodatkowo klient ma możliwość przeniesienia swoich pozostałych zobowiązań w formie kredytu konsolidacyjnego.

 

porównywarka oc/ac

 

Skorzystaj z porównywarki OC/AC mfind i znajdź najniższą składkę za ubezpieczenie swojego samochodu. Szybko, tanio i bezpiecznie bez wychodzenia z domu.

 

pożyczki

 

Kredyt konsolidacyjny przez internet Banku PKO to rozwiązanie dla chcących zebrać swoje zobowiązania w jednym miejscu. Kwota kredytu to od 1000 do 120 000 zł a klient otrzymać może również dodatkowe środki. Zaletą jest również możliwość obniżenia samych rat swoich zobowiązań za pomocą jednej wspólnej.

 

bitbay

 

Najlepsza polska giełda kryptowalut. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami to bitbay jest jedną z tych najlepszych. Załóż konto i rozpocznij inwestycje na jednym z najciekawszych rynków finansowych.

kredyt bez zaświadczeń

 

Oferta City Handlowy to kredyt mieszkaniowy przez internet z kwotą kredytu dochodzącą nawet do 6 000 000 złotych. Atrakcyjnie niskie RRSO 3,84% oraz możliwość finansowania nieruchomości nawet z rynku wtórnego stawiają tą ofertę na czele wszystkich kredytów mieszkaniowych.