Pożyczka bez udokumentowanych dochodów.

pożyczka bez udokumentowanych dochodówPożyczka bez udokumentowanych dochodów to ciekawy produkt dla osób nie posiadających umowy o pracę natomiast posiadające dochód np. z prac dorywczych czy otrzymując dochód z zagranicy.

Brak udokumentowanych dochodów to wbrew pozorom wcale nie duży problem dla firm pożyczkowych. W przeciwieństwie do banków akceptują one wiele form przychodu od rent, emerytur po dochody uzyskiwane z prac dorywczych. Nie jest ciężko otrzymać takie finansowanie jeśli możemy w jakikolwiek sposób przedstawić, że je otrzymujemy. W przypadku takich osób najlepszym rozwiązaniem dla instytucji oferującej taki produkt jak pożyczka bez udokumentowanych dochodów jest weryfikacja klienta w bazach BIK, BIG i KRD. Jeśli taka osoba nie posiada zadłużeń, opóźnień w spłacie innych zobowiązań lub w przeszłości korzystała z np. kredytu - dużo łatwiej będzie jej otrzymać pożyczkę bez przedstawiania informacji o swoich dochodach. Naszym zdaniem warto najpierw aplikować do najlepszych firm i z czasem w przypadku odmowy kierować się w stronę innych ofert.

 

 

 

 

 

 

Kiedy pożyczka bez udokumentowanych dochodów jest możliwa?

Tak jak przedstawiliśmy w poprzednim akapicie najlepiej będzie posiadać wiarygodność kredytową. W przypadku jej posiadania otrzymanie pożyczki będzie znacznie prostsze.

W takim przypadki jak pożyczki bez udokumentowanych przychodów dobrym pomysłem jest również zapoznanie się ofertom wymagających gwaranta. W tym przypadku wystarczy, że nasz gwarant przedstawi własne dochody oraz zaświadczenia z nimi związane a sama pożyczka zostanie udzielona nam. W tym przypadku to gwarant własnymi dochodami zaświadcza naszą wiarygodność przez co możemy otrzymać finansowanie. Cała kwota zostanie przelana na nasze konto przez co będziemy spokojni co do otrzymania całego finansowania. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z każdą z ofert przedstawionych na naszej stronie.

 


Jak udokumentować swoje dochody?

Przede wszystkim jeśli posiadamy dochody a nie możemy ich udokumentować powinnyśmy postarać się to zrobić. Możemy wymagać potwierdzenia na piśmie otrzymania wynagrodzenia od pracodawcy bądź uzyskania umowy chociażby o dzieło.

Często nie warto dla kilku złotych rezygnować z umowy za wykonaną pracę ponieważ właśnie w przypadku konieczności udowodnienia otrzymywania dochodu możemy mieć później problem. Sama umowa o dzieło to nie duży dodatkowy koszt dla pracodawcy przez co nie powinien on zwlekać z jej przyznaniem. W przypadku gdy nie możemy posiadać dodatkowych dochodów ponieważ otrzymujemy rentę bądź emeryturę - powinna ona wystarczyć nam jako potwierdzenie otrzymywania dochodu dla firmy pożyczkowej bądź banku.