Pożyczka bez weryfikacji konta bankowego - czy to bezpieczne?

pożyczka bez weryfikacji konta bankowegoWeryfikacja konta bankowego przez firmy pożyczkowe to bardzo częsta praktyka, która jest stosowana z powodów bezpieczeństwa. W ten sposób firmy pożyczkowe chronią swoich klientów przez złodziejami dowodów osobistych.

Złodzieje dowodów osobistych korzystają z nich w celu uzyskania pożyczki na dane osobowe swojej ofiary. Dzięki temu otrzymują pieniądze na również skradzione konto bankowe a następnie wypłacają je przez bankomat. Dzięki weryfikacji konta firma pożyczkowa może porównać dane w dowodzie z danymi konta bankowego przez co znacznie ograniczają możliwość oszustwa. Istnieją oferty bez weryfikacji konta jednak w takich przypadkach następuje ona w inny sposób często nawet mniej wygodny niż sama weryfikacja konta.

 

 

 


 

 

pożyczka przez internet na konto

 

 


Pożyczka bez weryfikacji w bazach.

pożyczka bez weryfikacji w bazachWeryfikacja w bazie BIK to częsta praktyka wśród firm pożyczkowych. Za jej pomocą firmy mogą odrzucić klientów, którzy posiadają negatywną historię przez co ograniczają ryzyko braku spłaty zobowiązania.

Istnieją jednak na rynku oferty ,które nie weryfikują historii BIK. Niestety takie oferty są również mniej korzystne dla klientów, posiadają wyższe oprocentowanie czy też mniejszą  możliwą  wysokość kwoty do uzyskania. Dla osób z negatywną historią w bazach polecamy ofertę kredytów konsolidacyjnych dzięki, którym wszystkie zobowiązania finansowe połączyć można w jedno z jedną miesięczną ratą spłaty. Zapraszamy również do skorzystania z pozostałej oferty na naszej stronie.  

 

 


Dlaczego pożyczki bez sprawdzania baz dłużników są trudne?

pożyczki bez sprawdzania baz dłużnikówOferty bez sprawdzania baz dłużników mogą jednak sprawdzić się w niektórych przypadkach. Zdarzają się przypadki gdzie osoby widniejące w bazie BIK mają już pozytywną historię jednak nadal w niej widnieją.

Jest to spowodowane opóźnieniami w aktualizacji bazy. Takie osoby mogą jednak skorzystać z oferty, w której nie następuje weryfikacja klienta w bazie. Jednaj gdy historia w bik ulegnie zmianie na pozytywną, zachęcamy do zapoznania się z ofertą kredytów gotówkowych oraz klasycznych pożyczek, przydatne okazać się mogą również porównywarki finansowe na naszej stronie. W naszej ofercie znajdą Państwo również pożyczki bez zaświadczeń o dochodach gdzie ilość niezbędnych formalności jest jeszcze niższa.

 

Dodatkowe informacje czym jest pożyczka znajdą państwo pod adresem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCyczka