ubezpieczenie-majatkoweUbezpieczenie majątkowe jest to jeden z dwóch głównych rodzajów ubezpieczeń. Służy ono do zabezpieczenia składników majątku przed zniszczeniem bądź utratą (pożar, powódź, gradobicie i inne). Do składników majątku w przypadku ubezpieczenia majątkowego zaliczyć można wszelkiego rodzaju budowle takie jak domy, magazyny, hale, mieszkania oraz wyposarzenie tych budowli czyli różnego rodzaju przedmioty między innymi maszyny, urządzenia, produkty. W ramach ubezpieczenia majątkowego wliczyć można również takie dobra jak dzieła sztuki, papiery wartościowe czy też biżuterię. Do ubezpieczeń majątkowych wlicza się również odpowiedzialność cywilna czyli ubezpieczenie chroniące w przypadku uszkodzenia czyjegoś dobra z własnej winy. Polecamy zapoznać się z listą ubezpieczeń majątkowych przez internet na naszej stronie.

 


Lista aktualnych ofert ubezpieczeń majątkowych.

 

Polecane oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

przez internet

Zaplo.pl to elastyczne pożyczki online udzielane na kwotę od 1000 do 10 000 złotych do nawet 24 miesięcy. Cały proces odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu, decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Pożyczki do 5000 złotych nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

chwilówka

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.