ubezpieczenie-na-zycieUbezpieczenie na życie jest to rodzaj ubezpieczenia, którego przedmiotem jest życie ubezpieczonego. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej następuje obowiązek wypłaty odszkodowania przed zakład ubezpieczeń na rzecz osób uposażonych, wskazanych w polisie. Ubezpieczenie na życie zwykle zawierane jest na określony czas to znaczy zakład ubezpieczeń proponuje okres ubezpieczenia np. 20 lat. Przez ten czas osoba ubezpieczona jest zobowiązana do opłacania składek na ubezpieczenie. Ubezpieczenie na życie przez internet jest szybką i bezpieczną formą zawarcia polisy ubezpieczeniowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszej listy ubezpieczeń na życie przez internet dzięki której mogą Państwo wybrać ofertę spełniającą wszelkie wymagania.


Lista aktualnych ofert ubezpieczeń przez internet.

Polecane oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

przez internet

Zaplo.pl to elastyczne pożyczki online udzielane na kwotę od 1000 do 10 000 złotych do nawet 24 miesięcy. Cały proces odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu, decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Pożyczki do 5000 złotych nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

chwilówka

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.