ubezpieczenie-turystyczneUbezpieczenie turystyczne ma za zadanie zabezpieczyć osobę udającą się na wakacje. Ten rodzaj ubezpieczenia chroni między innymi przed skutkami różnego rodzaju zdarzeń takich jak wypadki, utrata bagażu, zniszeniem mienia i inne. Oferta ubezpieczeń turystycznych przez internet jest bardzo rozbudowana. Powinni Państwo ją odpowiednio skonfigurować aby nie ponieść niepotrzebnych wydatków z nim związanych.  W skład ubezpieczenia turystycznego wchodzą między innymi ubezpieczenie zdrowotne, następ nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej, bagażu, pomocy oraz wiele dodatkowych opcji możliwych do wybrania. Ubezpieczenie turystyzne może ochronić Państwo przed koniecznością wysokich wydatków związanych z niespodziewanym zdarzeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą ubezpieczeń turystycznych przez internet.

 


Lista aktualnych ofert ubezpieczeń turystycznych przez internet.

Polecane oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

przez internet

Zaplo.pl to elastyczne pożyczki online udzielane na kwotę od 1000 do 10 000 złotych do nawet 24 miesięcy. Cały proces odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu, decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Pożyczki do 5000 złotych nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

chwilówka

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.