Aktualna oferta ubezpieczeń samochodowych

 

 

 

Jakie ubezpieczenie oc wybrać?

Ubezpieczenie auta online w czasach coraz większego natężenia ruchu drogowego oraz pieszego jest jedną z najważniejszych czynności po kupnie auta. Kupno auta a ubezpieczenie są ze sobą ściśle powiązanie. Dzisiaj bardzo przydaje się ranking ubezpieczeń oc przez internet znacznie ułatwiający wybór ubezpieczenia.

W naszym artykule postaramy rozwiać niektóre niepewności oraz pokazać listę firmy w których ubezpieczenie auta nie wiąże się z ryzykiem. Na rynku ubezpieczeń samochodowych wyszczególniamy dwa główne rodzaje owych ubezpieczeń. Są to ubezpieczenia OC oraz AC. Różnice pomiędzy OC a AC są dość spore, mianowicie ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego pojazdu poruszającego po polskich drogach. Ubezpieczenie AC przez internet  to dobrowolne świadczenie, które nie jest wymagane do poruszania się po drogach. Korzystając z nich posiadamy stosowną ochronę swojego samochodu przez co gdy spowodujemy wypadek bądź kolizję w przypadku zachowania zgodnie z warunkami ubezpieczenia przez internet - nie poniesiemy kosztów związanych z naprawą spowodowanych przez nas szkód a w przypadku ubezpieczenia ac online otrzymamy dodatkowo odszkodowanie za nasz uszkodzony. Warto również skorzystać z opcji ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków co gwarantuje nam ochronę np. w przypadku gdy obrażenia doświadczą pasażerowie naszego pojazdu. Ranking ubezpieczeń oc znacznie ułatwi ten wybór przez co nasza składka może być znacznie niższa.

 


 

Kalkulator oc online - kiedy warto skorzystać?

ranking ubezpieczeń ocKalkulator oc online to narzędzie znacznie ułatwiające wybór odpowiedniej oferty jednak pierwsze co powinniśmy wiedzieć to to ,że tylko ubezpieczenie auta AC jest dobrowolne. Zakres ubezpieczenia AC może się różnić w zależności od firmy która je oferuje, ceny czy też wieku auta. 

Zatem co to AC? Najprościej mówiąc AC jest dobrowolnym ubezpieczeniem ,które możemy wykupić lecz nie jest to wymagane do poruszania po polskich drogach. Przy zakupie ubezpieczenia AC zalecamy dokładnie zapoznać z jego zakresem. Czasem ubezpieczenie auta AC przez internet nie pokrywa kradzieży a to właśnie z tego względu to ubezpieczenie najchętniej wybierane. Kolejnym plusem ubezpieczenia AC online+ to ,że w przypadku szkody powstałej z naszej winy, możemy uzyskać odszkodowanie. Jednak i w tym przypadku należy dokładnie zapoznać z jego zakresem. Czasem bywa, że do szkody musimy dołożyć wkład własny (zwykle 10-20%). Oczywiście nie uzyskamy odszkodowania w szczególnych przypadkach (prowadzenie pod wpływem alkoholu). Kalkulator oc online to również narzędzia dzięki któremu możemy zobaczyć jak duże różnice mogą powstawać na przykładzie różnych polis od ubezpieczycieli.

 


Ubezpieczenie auta OC.

kalkulator oc onlineNajważniejszą różnicą pomiędzy OC a AC jest to ,że ubezpieczenie auta OC jest obowiązkowe. Oznacza to ,że każdy pojazd poruszający po polskich drogach powinien posiadać ubezpieczenie auta OC. 

Wiele osób nie wie dokładnie co to oc i potrafi pomylić je z ubezpieczeniem auta ac. W przypadku porównanie ubezpieczeń OC AC online, w przypadku stłuczki z naszej winy czy też wypadku, nasz ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie osobie poszkodowanej. Nam natomiast nie przysługuje odszkodowanie oraz możemy utracić zniżki. Zatem w takim przypadku koszty wyremontowania auta pokrywamy z własnej kieszeni. W szczególnych przypadkach takich jak jazda po alkoholu, ubezpieczyciel może wypłacić odszkodowanie osobie poszkodowanej a następnie zgłosić o zwrot tej sumy do osoby która spowodowała kolizję pod wpływem alkoholu. Zwykle ceny ubezpieczeń OC są dużo niższe niż AC. Z biegiem czasu oraz bezszkodowej jazdy zaczynają nam przysługiwać zniżki co dodatkowo obniża jego koszt. Koszt ubezpieczenia zależy min od: wieku kierowcy, deklarowanego przebiegu, wieku auta czy też pojemności silnika. W tym przypadku bardzo przydaje się ranking ubezpieczeń oc.

 


Ubezpieczenie auta przez internet.

ubezpieczenie auta przez internetAktualnie ubezpieczenie auta przez internet jest bardzo proste. Wiele firm oferuje bardzo wygodne porównywarki ubezpieczeń gdzie bez problemu znaleźć można wiele ofert. Problemem jest tylko jakość otrzymanych wyników.

Nieuczciwe firmy na czele ofert sortują nie te, które są dla nas najlepsze tylko te dla ich wynagrodzenia. Ten fakt powoduje, że przez skorzystaniem z oferty bezwzględnie powinniśmy zapoznać z opiniami o danej porównywarce. W naszej ofercie znajdą Państwo porównywarkę mfind, która przedstawia bardzo wiarygodne i atrakcyjne oferty. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz zapoznać z innymi produktami finansowymi dostępnymi na naszej stronie. Kalkulator oc online to bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie dla wszystkich z dostępem do sieci. Wzrost obowiązkowych składek oc spowodował, że coraz więcej osób decyduje na skorzystanie właśnie z nich. 


Jak złożyć wniosek o ubezpieczenie samochodu przez internet?

Nasz ranking ubezpieczeń oc pozwala na wysłanie wniosku o ubezpieczenie auta przez internet. Wybierz odpowiadającą Tobie ofertę z wszystkich znajdujących się u góry strony. 

Po wybraniu oferty wybierz opcję wyślij wniosek znajdującą się u dołu wybranej oferty. Wysłanie wniosku nie zobowiązuje Cię do zawarcia umowy. Po podaniu podstawowych danych, skontaktuje z tobą przedstawiciel firmy i omówi szczegóły oferty. W każdej chwili możesz zrezygnować i wybrać inną odpowiadającą Twoim wymaganiom ofertę. Zachęcamy do szczegółowego przeanalizowania każdej oferty ubezpieczenia auta. Warto również zapoznać z dodatkowymi usługami takimi jak assistance, które pomoże odholować nasz pojazd jeżeli ulegnie awarii lub kolizji w cenie ubezpieczenia oraz NNW. Ciekawymi usługami są również ochrona szyb, w przypadku której nasza szyba zostanie za darmo wymieniona jeśli ulegnie uszkodzeniu. Kalkulator oc online posiada również rozbudowaną bazę pojazdów przez co na pewno znajdziesz model pojazdu jaki posiadasz przez co obliczona składka będzie bardzo dokładna.

 


Porównanie ubezpieczeń oc ac.

Naszym zdaniem warto zapoznać z porównaniem ubezpieczeń oc ac online właśnie z powodu znacznie niższych kwot polisy. Szczególnie w przypadku młodych kierowców to bardzo odczuwalne ponieważ wysokość poszczególnych składem może znacznie się różnić.

Podczas wyboru pojazdu młody kierowca często nie zwraca uwagi na takie szczegóły jak pojemność silnika przez co składka może być bardzo wysoka w przypadku pojemności większej niż 2 litry. W takim przypadku porównanie ubezpieczeń oc ac przez internet może znaleźć dla nas ofertę, która będzie sporo niższa niż u pierwszego lepszego ubezpieczyciela. Należy jednak podczas uzupełniania jego kryteriów zamieścić wszelkie niezbędne szczegóły takie jak wiek czy długość posiadania prawo jazdy przez kierowcę. Mogą one często zaważyć o wysokości składek a podanie nieprawidłowych bądź niepełnych informacji może przekłamać uzyskany wynik. Zawsze podczas uzupełniania pól warto posiadać przy sobie dokument prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu, który ma zostać ubezpieczony. Jeśli posiada on ubezpieczenie u innego ubezpieczyciela należy również wypowiedzieć mu je aby nie płacić podwójnej składki. Każde ubezpieczenie automatycznie przedłuża więc musimy o tym pamiętać podczas zmiany naszej polisy. Porównanie ubezpieczeń oc ac przez internet pomoże nam wybrać ofertę skierowaną bezpośrednio do nas oraz spełnić wszystkie stawiane wymagania.

 


Pliki cookies