Pomoc dla zadłużonych - aktualna oferta

 

Pożyczka pozabankowa

Kwota pożyczki: 2500 - 25000 zł

  • Zła historia kredytowa bez znaczenia posiadając gwaranta.
  • Uzyskaj niezbędne środki mając zły BIK.
  • Czas spłaty do 60 miesięcy.
  • Rzeczywista Realna Stopa Oprocentowania: 49,6%.

Centrum Oddłużeniowe

  • Analiza historii kredytowej.
  • Plan naprawczy.
  • Upadłość konsumencka.
  • Sprzeciw od nakazu zapłaty.

Jak poradzić sobie z długami? - Antywindykacja.

jak wyjść z długówAktualnie już nawet co dziesiąty Polak jest zadłużony. Średnia kwota zobowiązań wobec wierzycieli to ponad 5 tysięcy złotych. Wielu z nas zastanawia się jak poradzić sobie z długami? 

Jednym z najlepszych rozwiązań jest antywindykacja, czyli działania prowadzone przez wyspecjalizowane kancelarie prawne mające na celu ochronić majątek klienta, polepszyć jego sytuację finansową a w niektórych przypadkach nawet anulować zadłużenie. Wysokie doświadczenie w rozwiązywaniu tego rodzaju spraw pozwala na indywidualne podejście do klienta oraz zaproponowanie najlepszego rozwiązania. Kancelaria przygotuje odpowiednie dokumenty takie jak sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, odpowiedź na pozew oraz podejmie takie działania jak zatrzymanie aktualnie trwającej egzekucji komorniczej czy odzyskanie pieniędzy już zabranych przez komornika.  Wielu klientów stawia przed prawnikiem pytanie - jak poradzić sobie z długami ? Rozwiązaniem jest właśnie kontakt z wyspecjalizowaną kancelarią. Zachęcamy do kontaktu oraz opisania swojej sytuacji związanej z zadłużeniem. Zalecamy podać wszelkie szczegóły z nim związane oraz w miarę możliwości załączyć skany dokumentów mających związek z zadłużeniem. Dzięki szczegółowym danym kancelaria będzie mogła dokładnie ocenić sytuację w jakiej znajduje się klient oraz przedstawić możliwe rozwiązania.

 


Windykacja bankowa - Jak się obronić?

windykacja bankowaWindykacja bankowa to zespół działań podejmowanych przez bank w celu sciągnięcia niespłaconych należności zaciągniętych przez klienta. Jak obronić się przed tymi działaniami?

Pierwszym krokiem w celu zatrzymania windykacji jest skontaktowanie się z prawnikiem bądź kancelarią mającą doświadczenie w zatrzymywaniu tego rodzaju działań. Szczególnie należy mieć na uwadze fakt aby nie kontaktować się z firmą windykacyjną bez wstępnego skonsultowania tego z prawnikiem. Chrońmy swoje dane osobowe oraz nie wchodźmy w szczegóły związane ze swoją sytuacją finansową. Wśród firm windykacyjnych spotkać można zarówno przedsiębiorstwa godne zaufania ale również te, które wszelkie podane im przez nas informacje potrafią wykorzystać przeciwko nam. Wszelkie pisma, wezwania, nakazy należy wstępnie skonsultować z prawnikiem oraz sporządzić odpowiednią odpowiedź popartą przepisami prawa. Windykacja bankowa to ciężki czas dla osoby, która jej dotyczy. W takich przypadkach pomóc może tylko osoba posiadająca odpowiednią wiedzę o prawie oraz możliwości rozwiązania problemu na korzyść klienta. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że w przypadku skorzystania płatnej pomocy wyspecjalizowanej firmy, koszty związane z uniknięciem windykacji mogą być znacznie niższe niż w przypadku bezpośredniego jej przeprowadzenia.

 

 


Pomoc dla dłużników.

W dzisiejszych czasach pomoc dla dłużników jest konieczna z powodu coraz większych problemów z długami w naszym kraju.

pomoc dla dłużnikówWykorzystują to nieuczciwe firmy windykacyjne, które bez większych skrupułów egzekwują długi bez zwracania szczególnej uwagi na sytuację dłużnika. Czasem pomoc dla dłużnika może uratować go od całkowitego bankructwa lub jeszcze większych problemów. Całkowite umorzenie długów poprzez np. upadłość konsumencką zwykle pozwala na znaczne polepszenie sytuacji dłużnika. Wybór odpowiedniej pomocy to jedna z podstaw do rozwiązania swojej sytuacji. Pomoc dla dłużników to również wsparcie psychiczne w trudnej sytuacji pozwalające na spojrzenie na swój dług z innej perspektywy, gdzie istnieje możliwość na pozbycie się go w inny sposób. Przepisy prawne określają sytuacje w jakich dług może być anulowany. Największą szansą na anulowanie długu jest choroba, ciężka sytuacja życiowa lub inny czynnik na, który nie miał wpływu dłużnik. Zachęcamy do skorzystania z pomocy dla zadłużonych.