Kredyty hipoteczne przez internet - aktualna oferta

 

 

Wniosek o kredyt mieszkaniowy.

Aby wysłać wniosek o kredyt mieszkaniowy na naszej stronie wystarczy posiadać dowód osobisty. Podanie niezbędnych danych z dowodu osobistego pozwoli banku wstępnie zweryfikować wniosek oraz twoje dane osobowe.

Zwykle po wysłaniu wniosku z poprawnymi danymi z klientem kontaktuje się przedstawiciel dobrego banku w celu potwierdzenia zainteresowania kredytem mieszkaniowym oraz wyjaśnia szczegóły oferty. Na tym etapie zostaniemy również poinformowani jakie niezbędne dokumenty powinniśmy przygotować w celu oceny zdolności kredytowej oraz o możliwości spotkania z przedstawicielem do przekazania dokumentów oraz dokładnego zapoznania się z ofertą. Do kredytu potrzebne będzie również posiadanie konta bankowego bądź utworzenie specjalnego rachunku dodatkowego.

 

Zwykle po wysłaniu wniosku bank sugeruje przygotować następujące dokumenty:

 • Dowód osobisty wraz z drugim dokumentem ze zdjęciem (prawo jazdy, paszport),
 • intercyza jeśli ją posiadasz,
 • w przypadku obcokrajowca - paszport wraz z innym dokumentem ze zdjęciem oraz potwierdzenie legalnego przebywania na terytorium Polski,
 • w przypadku rozwodu bądź separacji - orzeczenie sądu w tej sprawie,
 • potwierdzenie pracodawcy o zatrudnieniu oraz uzyskiwanych dochodach w tym ewentualnych pożyczek od pracodawcy czy zajęć komorniczych,
 • wyciąg z Twoich rachunków bankowych (najlepiej za 6 miesięcy),
 • PIT 37 za ostatnie 2 lata,
 • w przypadku podwyżki - aneks do umowy,
 • umowa o pracę,
 • w przypadku umowy zlecenie - z ostatnich dwóch lat oraz trwające umowy,
 • w przypadku działalności gospodarczej - dokumenty ją potwierdzające (wpis CEIDG, nadanie NIP, REGON),
 • w przypadku działalności gospodarczej - zaświadczenie z ZUS oraz Urzędu Skarbowego o nie zaleganiu z opłacaniem składek oraz podatków,
 • w przypadku działalności wymagającej koncesję - dokument o zezwoleniu na jej prowadzenie.

 

W przypadku zakupu mieszkania bądź domu od dewelopera, niezbędne dokumenty otrzymasz z jego pomocą. W przypadku zakupu z rynku wtórnego będziesz musiał się o to postarać samodzielnie. Do dokumentów związanych z nieruchomością należą:

 • Umowa przedwstępna z deweloperem,
 • odpis z księgi wieczystej gruntu na jakim trwa budowa,
 • decyzja prawomocna o pozwoleniu na budowę na danym terenie,
 • wyrys oraz wypis z ewidencji rejestru gruntów,
 • odpis KRD dewelopera,
 • promesa z banku kredytującego budowę,

 


Kredyt na mieszkanie?

Aktualnie natrafić można na szeroką ofertę dotyczącą tzw. kredytów mieszkaniowych. 

Kredyt mieszkaniowy przez internet znaleźć można praktycznie w każdym banku w Polsce a jego uzyskanie jest stosunkowo proste.Ten typ kredytu szczególnie poszukiwany jest wśród osób młodych nie mogących sobie pozwolić na zakup mieszkania za gotówkę, jednak również osoby posiadające fundusze na zakup mieszkania decydują się na kredyt mieszkaniowy. Kredyt na mieszkanie pozwala rozdzielić koszt spłaty mieszkania na dłuższy okres, dzięki czemu kwotę pieniężną przeznaczoną na zakup mieszkania można przeznaczyć np. na inną inwestycję.Złożenie wniosku o kredyt mieszkaniowy jest możliwe przez nasz serwis internetowy. Nie jest ono wiążące i służy tylko do kontaktu przedstawiciela banku z Państwem w celu przedstawienia szczegółów oferty. Aby złożyć wniosek o kredyt mieszkaniowy przez internet powinni Państwo skorzystać z kalkulatora kredytu mieszkaniowego znajdującego się na naszej stronie. Po znalezieniu odpowiadającej Państwu oferty, należy wybrać opcję "złóż wniosek" lub w przypadku braku tej opcji, wybrać "zobacz szczegóły". W kolejnym oknie zostaną Państwo poproszeni o podanie danych kontaktowych, które posłużą do kontaktu przedstawiciela banku z Państwem. Wszelkie podawane dane są poufne i służą tylko i wyłącznie do kontaktu.

 

Kredyty mieszkaniowe aktualnie są bardzo popularną formą zdobycia kapitału na własne mieszkanie bądź budowę domu.

 

Jak wysłać wniosek o kredyt mieszkaniowy?

 1. Zapoznaj się z ofertą kredytów mieszkaniowych na naszej stronie.
 2. Wybierz ofertę spełniającą twoje oczekiwania lub skorzystaj z kalkulatora kredytu mieszkaniowego.
 3. Wybierz polecenie "wyślij wniosek" lub "zobacz szczegóły" przy ofercie.
 4. Uzupełnij wszystkie wymagane dane na stronie banku.
 5. Czekaj na weryfikację wniosku oraz odpowiedź banku.

 


Czy kredyt mieszkaniowy przez internet się opłaca?

Wysłanie wniosku o kredyt na mieszkanie  za pośrednictwem naszej strony jest bezpieczną i szybką formą na poinformowanie konkretnego banku o zainteresowani się jego ofertą kredytową.

Kredyty mieszkaniowe należą do ważnej grupy produktów oferowanych przez każdy bank. Kredyt na mieszkanie pozwala nam również na sprawne finansowanie naszego przedsięwzięcia jakim jest budowa domu bądź zakup mieszkania. Zachęcamy do dokładnej analizy wszystkich ofert dostępnych na naszej stronie oraz w razie konieczności skorzystania z kalkulatora kredytu mieszkaniowego w celu znalezieni najniższej raty kredytowej. Kredyt na mieszkanie to zobowiązanie na lata zatem prosimy o dokładne zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami wybranej oferty. Musimy również pamiętać o tym aby nie posiadać wielu innych zadłużeń takich jak pożyczki przez internet czy kredyty bez zaświadczeń ponieważ spełnienie warunków zdolności może być utrudnione.

W przypadku rezygnacji z oferty już po wysłaniu wniosku wystarczy tylko odmówić banku przy pierwszym kontakcie z jego strony.

 

Polecamy również inne oferty dostępne na naszej stronie. Jeśli interesuje Państwa kredyt gotówkowy przez internet to zapraszamy do skorzystania z oferty jaką proponujemy, oraz do skorzystania z samego kalkulatora kredytu gotówkowego pozwalającego na znalezienie najniższej raty. W naszej ofercie znajdą Państwo również kredyty dla firm oraz kredyt na samochód. Szczegółowa analiza ofert zawartych na naszej stronie pozwoli na wybór najlepszej dla Państwa oferty. Zapraszamy do skorzystania z naszej strony oraz podzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach!


Kredyt hipoteczny online.

Wybór kredytu hipotecznego online przede wszystkim oszczędza nasz czas oraz daje możliwość rozeznania się wśród praktycznie wszystkich ofert na rynku bez wychodzenia z domu.

Analiza poszczególnych ofert pozwala jednocześnie wybrać tą która spełnia nasze wymagania. Jak wykorzystać kredyt hipoteczny online aby znaleźć właśnie tą najlepszą? Przede wszystkim musimy ustalić czego wymagamy od kredytu hipotecznego. Wszystkie niezbędne dla nas funkcje, które chcielibyśmy aby spełniał oferowany przez bank kredyt najlepiej wypisać sobie w formie tabeli. Jeżeli mamy stworzoną tabelę możemy w łatwy sposób uzupełnić ją o oferty kredytów hipotecznych poszczególnych banków oraz porównać je ze sobą. Dzięki takiemu porównaniu bez problemu wyszczególnimy wady i zalety wszystkich ofert kredytowych oraz wybierzemy tą najlepiej skonfigurowaną pod nasze wymagania.

Zachęcamy również do skorzystania z kalkulatora kredytu hipotecznego znajdującego się na naszej stronie.


 

Kredyt hipoteczny - warunki.

kredyt hipoteczny warunkiKażdy kredyt hipoteczny posiada określone warunki pozwalające na jego przyznanie klientowi przez bank. 

Wiele z nich jest zależnych od kwoty jaką klient chce otrzymać w ramach kredytu hipotecznego. Przedstawiamy Państwu najpopularniejsze warunki jakie należy spełnić aby otrzymać kredyt hipoteczny. Nie jest to jednak jednoznaczne z tym, że w każdym banku takie warunki należy spełnić, bądź nie występują również inne.

Kredyt hipoteczny warunki jego przyznania są często bardzo zróżnicowane w zależności od konkretnego banku.

 

 


Najpopularniejsze warunki kredytu hipotecznego:

 

 • Wkład własny w wysokości minimum 10% kwoty kredytu (często wyższy w okolicach 20%).
 • Gwarancja regularnego stałego dochodu (umowa o pracę, wynagrodzenie często z poprzednich 2 lat).
 • Posiadanie poręczyciela mogącego z zagwarantować opłacenie kredytu.
 • Zdolność kredytowa - finansowe możliwości spłacenia kredytu (wpis BIK, pozostałe produkty kredytowe oraz pożyczkowe, raty kredytowe).