Konta firmowe przez internet - Aktualna oferta

Wyświetl aktualną ofertę kont firmowych

 

 

Jakie konto firmowe wybrać?

Konto firmowe posiada wiele zalet pozwalających na efektywne zarządzanie środkami przedsiębiorstwa oraz wykonywanie operacji finansowych. Wiele banków, aby zachęcić przedsiębiorstwa do skorzystania z ich konta firmowego oferuje atrakcyjne produkty finansowe z nim związane. Oferta kont dla firm skierowana jest zarówno dla niewielkich firm takich jak gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, sklepy spożywcze jak i dla wielkich korporacji posiadających znaczny udział w rynku usług, które oferują. Również wielkość przedsiębiorstwa może mieć wpływ na ofertę przedstawioną przez dobry bank. Często konto dla firmy posiada określone oprocentowanie przez co każda wpłacona na nie złotówka zaczyna pracować na zysk przedsiębiorstwa. Polecamy przyjrzeć się ofercie kont firmowych znajdującej się poniżej. 

 

Konto dla firmy jednoosobowej.

konto dla firmy jednoosobowejPosiadanie rachunku firmowego pozwala na dostęp do atrakcyjnych produktów finansowych.

Często dla klientów decydujących się na konto firmowe oferowane są oferty specjalne w których skład wchodzą bonusy pieniężne za otwarcie konta, premie oraz zwroty kosztów zakupu niektórych potrzebnych elementów do funkcjonowania przedsiębiorstwa (np. kasy fiskalnej). Konto dla firmy jednoosobowej zwykle cechuje również brak opłat za prowadzenie rachunku, firmowe karty bankowe, atrakcyjne lokaty, ubezpieczenie oraz pomoc techniczna. Konto firmowe również często oferuje pakiety darmowych przelewów krajowych czy wewnętrznych. Posiadanie rachunku firmowego na pewno nie zaszkodzi firmie a przy okazji ułatwi dokonywanie wielu operacji finansowych w przedsiębiorstwie. Za jego pomocą możemy również otrzymywać pożyczki online na raty na szybkie wydatki.

 

 

Konto dla małych firm.

konto dla małych firmZwykle każde konto dla małych firm wyróżnia się atrakcyjnymi stawkami za jego prowadzenie oraz wieloma ulgami związanymi z dokonywaniem przelewów.

Założenie konta bankowego dla firmy to priorytet aby móc dokładnie zarządzać finansami swojego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kont firmowych na naszej stronie oraz wyborze najlepszej oferty dla siebie. Polecamy również inne produkty finansowe dostępne na naszej stronie między innymi konta osobiste oraz kredyt firmowy. Odpowiednia analiza wszystkich ofert sprawi, że korzystanie z rachunku firmowego stanie się przyjemnością oraz przyśpieszy wszystkie działania związane z zobowiązaniami finansowymi wobec klientów czy wspólników.