konto-firmowePosiadanie konta firmowego to w obecnych czasach wręcz obowiązek każdej liczącej się oraz dobrze prosperującej firmy. Konto firmowe posiada wiele zalet pozwalających na efektywne zarządzanie środkami przedsiębiorstwa oraz wykonywanie operacji finansowych. Wiele banków, aby zachęcić przedsiębiorstwa do skorzystania z ich konta firmowego oferuje atrakcyjne produkty finansowe z nim związane. Oferta kont dla firm skierowana jest zarówno dla niewielkich firm takich jak gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, sklepy spożywcze jak i dla wielkich korporacji posiadających znaczny udział w rynku usług, które oferują. Również wielkość przedsiębiorstwa może mieć wpływ na ofertę przedstawioną przez bank. Często konto dla firmy posiada określone oprocentowanie przez co każda wpłacona na nie złotówka zaczyna pracować na zysk przedsiębiorstwa. Polecamy przyjrzeć się ofercie kont firmowych znajdującej się poniżej. 


Lista aktualnych ofert konta dla firmy.

Co oferuje konto firmowe?

konto-dla-firmyPosiadanie rachunku firmowego pozwala na dostęp do atrakcyjnych produktów finansowych. Często dla klientów decydujących się na konto firmowe oferowane są oferty specjalne w których skład wchodzą bonusy pieniężne za otwarcie konta, premie oraz zwroty kosztów zakupu niektórych potrzebnych elementów do funkcjonowania przedsiębiorstwa (np. kasy fiskalnej). Rachunek firmowy zwykle cechuje również brak opłat za prowadzenie rachunku, firmowe karty bankowe, atrakcyjne lokaty, ubezpieczenie oraz pomoc techniczna. Konto firmowe również często oferuje pakiety darmowych przelewów krajowych czy wewnętrznych. Posiadanie rachunku firmowego na pewno nie zaszkodzi firmie a przy okazji ułatwi dokonywanie wielu operacji finansowych w przedsiębiorstwie.

 

 


 

Polecane oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

przez internet

Zaplo.pl to elastyczne pożyczki online udzielane na kwotę od 1000 do 10 000 złotych do nawet 24 miesięcy. Cały proces odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu, decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Pożyczki do 5000 złotych nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

chwilówka

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.