Konta bankowe przez internet - Aktualna oferta

Wybierz i otwórz konto bankowe przez internet od zaraz. Skorzystaj z naszego aktualnego zestawienia i przekonaj się, że konto bankowe bez kuriera można szybko i wygodnie otworzyć przez internet. W naszym zestawieniu znajdziesz tylko sprawdzone i zweryfikowane oferty największych banków w Polsce. Zapoznaj się z każdą z ofert i wybierz dla siebie najlepsze konto bankowe bez wychodzenia z domu.

 

 

Konto bankowe przez internet bez kuriera czyli sposób na najlepsze konto bankowe.

konto bankowe przez internet

Aktualnie większość banków umożliwia założenie konta bankowego przez internet praktycznie od zaraz. Konto bankowe przez internet bez kuriera to duża wygoda oraz możliwość znalezienia odpowiadającego konta naszym oczekiwaniom.

Większość banków próbuje również zachęcić potencjalnych klientów różnego rodzaju udogodnieniami takimi jak obsługa konta online, pomoc techniczna czy usługi nie związane z finansami. Konto w banku przez internet bez kuriera założyć można łatwo i szybko oszczędzając swój czas. Zachęcamy do znalezienia najlepszej oferty. Założenie konta bankowego przez internet oszczędza nasz czas oraz pozwala na wybór odpowiedniej oferty. Nasza lista aktualnych ofert kont bankowych zawiera propozycje od większości banków w Polsce, przez co powinna spełnić Państwa oczekiwania. Wybór konta bankowego przez internet często wiąże się z tym, że użytkować je będziemy przez dłuższy okres czasu. Wybierzmy je więc w sposób taki aby nie sprawiało nam problemów korzystanie z niego. Jak założyć konto bankowe przez internet bez kuriera? - potrzebny jest głównie dowód osobisty oraz chwila wolnego czasu. Po założeniu konta bankowego przez internet nie zawsze konieczna jest wizyta kuriera - banki mają również inne metody weryfikacji takie jak przelew z innego konta czy wideo-weryfikacja. Po otrzymaniu umowy możemy zalogować się na nasze konto osobiste online. W przypadku wybrania karty kredytowej, przyjdzie ona pocztą a kod pin zwykle wysyłany jest do nas w wiadomości sms.

 

Konto bankowe na naszej stronie:

 • Założysz przez internet,
 • bez kuriera,
 • bez opłat
 • szybko i bezpiecznie.

 

W naszym rankingu spotkasz tylko najlepsze konta bankowe przez internet. Pamiętaj aby przed założeniem danego konta zweryfikować czy jego warunki spełnią Twoje oczekiwania.

 

Najlepsze konto bankowe - Jak je założyć?

ranking kont bankowych

Wniosek o otwarcie rachunku bankowego jest dobrą alternatywą dla wizyty w banku bezpośrednio. Przede wszystkim oszczędzamy czas oraz nerwy w przypadku braku dokumentów lub kolejki.

Aktualnie większość banków w Polsce umożliwia założenie konta bankowego przez internet. Sama procedura jest bezpieczna ponieważ chronią nas wysokiej kasy systemy bezpieczeństwa banków a wszelkie dane dotyczące loginów i haseł dostarczane są nam osobiście. Musimy jednak zachować ostrożność i nie robić tego na niewiadomego pochodzenia sprzęcie lub np. w kafejce internetowej. Dbajmy również aby nasze hasła były trudne do rozszyfrowania oraz nie zapisujmy ich na kartce, a jeśli musimy to zrobić to nie przechowujmy ich w widocznych miejscach. Przede wszystkim w przypadku kart bankowych nie trzymajmy haseł w portfelu wraz z kartą czy też w telefonie komórkowym. W przypadku zachowania podstawowych kwestii bezpieczeństwa konto osobiste online jest pewną, szybką i bezpieczną alternatywą do bezpośredniej wizyty w oddziale banku.

 

 

Konto osobiste online - zalety:

 • Oszczędność czasu i pieniędzy,
 • duży wybór ofert kont bankowych,
 • możliwość znalezienia najlepszej oferty,
 • bezpieczeństwo wysłania wniosku,
 • szybki kontakt z bankiem,
 • szybkie procedury założenia konta,
 • szczegółowe objaśnienie oferty,
 • możliwość rezygnacji z wniosku.

 

Czy konto w banku przez internet jest bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się czy konto w banku przez internet jest bezpieczne?

Przy spełnieniu zaleceń znajdujących się w poprzednim rozdziale, założenie konta jest bezpieczne. Same zabezpieczenia banków nie pozwalają na dostanie się informacji w niepowołane ręce. Nowoczesne zabezpieczenia posiadające aktualne certyfikaty gwarantują nam bezpieczne założenie konta bankowego przez internet. W razie wątpliwości co do źródła z którego chcą Państwo założyć konto osobiste online, zachęcamy do skontaktowania się z centralą banku i rozwianie wątpliwości. Spełnienie wszystkich powyższych zaleceń sprawi, że konto bankowe przez internet będzie bezpieczne dla Państwa. Bardzo przydatny jest właśnie nasz ranking kont bankowych za którego pomocą wybiorą Państwo ofertę najlepiej dopasowaną do wymagań oraz otrzymają dodatkowe usługi z nią związaną.

 

 

 

Internetowe konto bankowe to same korzyści.

konto bankowe online

Internetowe konto bankowe przynosi dużo korzyści dla klienta. W wielu przypadkach jest to korzystne nie tylko dla samego klienta ale również banku w którym zamierza on otworzyć konto bankowe bez opłat. Zwykle pytanie brzmi w jakim banku założyć konto? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Wszystko zależy od wymagań stawianych przez klienta. W zależności od nich można szukać dobrej oferty. Głównym powodem dla którego warto założyć konto bankowe przez internet jest wygoda. Bez wychodzenia z domu klient wysłać może wniosek o założenie przez internet konta bankowego. Kolejny powód to oszczędność czasu. Nie musimy odwiedzać placówek bankowych aby sprawdzić w jakim banku założyć konto ponieważ tam można tylko stojąc w kolejkach po to aby dowiedzieć się o szczegółach dotyczących danej oferty. Wychodząc z założenia, że czas to pieniądz, konto bankowe przez internet to również oszczędność naszych pieniędzy. Atrakcyjne profity dla osób zakładających konto w banku przez internet pieczętują duże zainteresowanie tą formą otwarcia własnego konta.

 

 

Konto bankowe bez opłat.

Nasza strona oferuje aktualną listę kont bankowych w Polsce wraz z możliwością założenia ich przez internet.

Konto bankowe bez opłat czasem różni się w zależności od konkretnego banku lecz zwykle jest bardzo podobne. Aby założyć konto w banku przez internet na naszej stronie, w górnej części tego artykułu należy wybrać internetowe konto bankowe a następnie wysłać wniosek o jego założenie za pomocą przycisku "złóż wniosek". Zostaną poproszeni Państwo o podanie podstawowych danych osobowych. Procedura jest bezpieczna i odbywa się już poprzez system konkretnego banku. Po skorzystaniu z oferty nie będą już Państwo zastanawiać się gdzie założyć konto.

 

 • Czy założenie konta bankowego przez internet jest płatne?

Wysłanie wniosku o założenie konta bankowego oraz wszystkie pozostałe usługi świadczone poprzez naszą stronę są bezpłatne.

 • Czy podane przeze mnie dane kontaktowe są bezpieczne?

Tak, wszystkie podawane przez Państwo dane są składane poprzez system konkretnego banku. Nie mamy dostępu do tych danych oraz ich nie gromadzimy .

 • Czy jest możliwość rezygnacji gdy wysłałem/am już wniosek.

Tak, po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Państwem konsultant konkretnego banku w celu weryfikacji wniosku.

 • Chcę założyć konto bankowe bez opłat.  Czy mogę to zrobić przez waszą stronę?

Tak, w przypadku rachunków firmowych polecamy naszą ofertę znajdującą się na naszej stronie.

 

W jakim banku założyć konto bez opłat?

w jakim banku założyć kontoW naszej ofercie znajdą Państwo również inne produkty finansowe takie jak pożyczka przez internet, gdzie znajdą Państwo bogatą ofertę pożyczkową, Pożyczka to dobre rozwiązanie dla osób, które nie posiadają historii kredytowej a zależy im na szybkim dostępie do gotówki. Pożyczka posiada dużo wyższe oprocentowanie jednak to właśnie łatwość jej uzyskania wiąże się z tak dużą popularnością na polskim rynku. kredyt gotówkowy przez internet, który spełni Państwa oczekiwania związane z uzyskaniem funduszy przy korzystnym oprocentowaniu. Oprócz samej oferty kredytów gotówkowych znajdą Państwo również kalkulator kredytu gotówkowego pozwalający na obliczenie najniższej raty co przełoży się na niższe koszty uzyskania kredytu. W naszej ofercie znajdą również Państwo między innymi konto firmowe dzięki któremu każdy przedsiębiorca będzie mógł zarządzać finansami swojej firmy. Konto bez opłat - firmowe posiada wiele usprawnień w przeciwieństwie do tradycyjnego konta osobistego. Należą do niech między innymi spersonalizowane przelewy do ZUS, US oraz przelewy wewnętrzne i krajowe Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie produktów finansowych. Wierzymy, że z naszym poradniku w jakim banku założyć konto bez problemu znajdą Państwo ofertę dla siebie.

 

 

Przydatne pliki:

 

Autor serwisu

Tomasz SzymaniakTomasz Szymaniak

Przygoda z moim serwisem trwa nieprzerwanie już od 2016 roku. Przez te lata witryna przeszła wiele mniejszych i większych zmian jednak najważniejsza funkcjonalność - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania to zawsze priorytet. Dzięki temu ta witryna wspólnie tworzona przeze mnie oraz wielu moich przyjaciół związanych od lat z finansami, nieprzerwanie cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród użytkowników. Dziękuję! 

 • Facebook
 • crunchbase
 • Linkedln

Pliki cookies