Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
konto w banku przez internet

Aktualnie większość banków umożliwia założenie konta bankowego przez internet. Konto bankowe przez internet to duża wygoda oraz możliwość znalezienia odpowiadającego konta naszym oczekiwaniom. Polecamy dokładne przeanalizowanie wszystkich ofert kont bankowych w celu znalezienia najlepszej oferty. Do każdego konta możliwe jest również uzyskanie karty debetowej umożliwiającej wpłatę oraz wypłatę funduszy przez bankomat. Wiekszość banków próbuje również zachęcić potencjalnych klientów różnego rodzaju udogodnieniami takimi jak obsługa konta online, pomoc techniczna czy usługi nie związane z finansami. Konto bankowe przez internet założyć można łatwo i szybko oszczędzając swój czas. Zachęcamy do znalezienia najlepszej oferty. Założenie konta bankowego przez internet oszczędza nasz czas oraz pozwala na wybór odpowiedniej oferty. Nasza lista aktualnych ofert kont bankowych zawiera propozycje od większości banków w Polsce, przez co powinna spełnić Państwa oczekiwania.


Lista aktualnych ofert kont bankowych przez internet.

Jak założyć konto w banku przez internet?

konto-osobiste-przez-internetPodczas zakładania konta w banku przez internet przede wszystkim powinniścy dowiedzieć się informacji na temat wiarygodności banku, jego renomy czy też opinii znajomych korzystających z jego usług. Uzyskanie takich informacji może uchronić nas przed podjęciem niewłaściwej decyzji związanej z wyborem konta bankowego. Powinniśmy również zwrócić uwagę na opłaty związane z dokonywaniem transakcji, ubezpieczeniem czy użytkowaniem karty kredytowej. Również siedziba banku powinna znajdować się w niewielkiej odległości od naszego zamieszkania. Wybór konta bankowego przez internet często wiąże się z tym, że używkować je będziemy przez dłużyszy okres czasu. Wybieżmy je więc w sposó taki aby nie sprawiało nam problemów korzystanie z niego. Jak założyć konto w banku? - potrzebny jest głównie dowód osobisty oraz chwila wolnego czasu. Po założeniu konta w banku przez internet zwykle konieczna jest również wizyta kuriera w celu złożenia podpisu oraz weryfikacji i potwierdzenia wszystkich danych osobowych. Po otrzymaniu umowy możemy zalogować się na nasze konto. W przypadku wybrania karty kredytowej, przyjdzie ona pocztą a kod pin zwykle wysyłany jest do nas w wiadomości sms.


Konto osobiste przez internet.

konto-w-banku-przez-internetZałożenie konta w banku przez internet jest dobrą alternatywą dla wizyty w banku bezpośrednio. Przede wszystkim oszczędzamy czas oraz nerwy w przypadku braku dokumentów lub kolejki. Aktualnie większość banków w Polsce umożliwia założenie konta przez internet. Sama procedura jest bezpieczna ponieważ chronią nas wysokiej kasy systemy bezpieczeństwa banków a wszelkie dane dotyczące loginów i haseł dostarczane są nam osobiście. Musimy jednak zachować ostrożność i nie robić tego na niewiadomego pochodzenia sprzęcie lub np. w kafejce internetowej. Dbajmy również aby nasze hasła były trudne do rozszyfrowania oraz nie zapisujmy ich na kartce, a jeśli musimy to zrobić to nie przechowujmy ich w widocznych miejscach. Przede wszystkim w przypadku kart bankowych nie trzymajmy haseł w portfelu wraz z kartą czy też w telefonie komórkowym. W przypadku zachowania podstawowych kwestii bezpieczeństwa konto w banku przez internet jest pewną, szybką i bezpieczną alternatywą do bezpośredniej wizyty w oddziale banku.


Czy konto bankowe przez internet jest bezpieczne?

konto-bankoweWiele osób zastanawia się czy zakładanie konta bankowego przez internet jest bezpieczne. Przy spełnieniu zaleceń znajdujących się w poprzednim rozdziale, założenie konta jest bezpieczne. Same zabezpieczenia banków nie pozwalają na dostanie się informacji w niepowołane ręce. Nowoczesne zabezpieczenia posiadające aktualne certyfikaty gwarantują nam bezpieczne założenie konta bankowego przez internet. W razie wątpliwości co do źródła z którego chcą Państwo założyć konto, zachęcamy do skontaktowania się z centralą banku i rozwianie wątpliwości. Spełnienie wszystkich powyższych zaleceń sprawi, że konto bankowe przez internet będzie bezpieczne dla Państwa.


Korzyści z założenia konta osobistego online.

przez-internetZałożenie konta w banku przez internet przynosi dużo korzyści dla klienta. W wielu przypadkach jest to korzystne nie tylko dla samego klienta ale również banku w którym zamierza on otworzyć konto bankowe. Głównym powodem dla którego warto założyć konto bankowe przez internet jest wygoda. Bez wychodzenia z domu klient wysłać może wniosek o założenie przez internet konta bankowego. Kolejny powód to oszczędność czasu. Nie musimy odwiedzać placówek bankowych i stać w kolejkach tylko po to aby dowiedzieć się o szczegółach dotyczących każdego konta branego pod naszą uwagę. Wychodząć z założenia, że czas to pieniądz, konto bankowe przez internet to również oszczędność naszych pieniędzy. Atrakcyjne profity dla osób zakładających konto w banku przez internet pieczętują duże zainteresowanie tą formą otwarcia własnego konta.Nasza strona oferuje aktualną listę kont bankowych w Polsce wraz z możliwością założenia ich przez internet. Procedura zakładania konta bankowego przez internet czasem różni się w zależności od konkretnego banku lecz zwykle jest bardzo prosta i szybka. Aby założyć konto w banku na naszej stronie, w górnej cześci tego artykułu należy wybrać konto bankowe a następnie wysłać wniosek o jego założenie za pomocą przycisku "złóż wniosek". Zostaną poproszeni Państwo o podanie podstawowych danych osobowych. Procedura jest bezpieczna i odbywa się już poprzez system konkretnego banku.


Konto bankowe przez internet - pytania.

  • Czy założenie konta za pośrednictwem procredito.pl jest płatne?

Wysłanie wniosku o założenie konta bankowego oraz wszystkie pozostałe usługi świadczone poprzez naszą stronę są bezpłatne.

  • Czy podane przeze mnie dane kontaktowe są bezpieczne?

Tak, wszystkie podawane przez Państwo dane są składane poprzez system konkretnego banku. Nie mamy dostępu do tych danych oraz ich nie przechowywujemy.

  • Czy jest możliwość rezygnacji gdy wysłałem/am już wniosek.

Tak, po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Państwem konsultant konkretnego banku w celu weryfikacji wniosku.

  • Chcę założyć rachunek firmowy. Czy mogę to zrobić przez waszą stronę?

Tak, w przypadku rachunków firmowych polecamy naszą ofertę znajdującą się na naszej stronie.


Konto osobiste online.

W naszej ofercie znajdą Państwo również inne produkty finansowe takie jak pożyczka przez internet, gdzie znajdą Państwo bogatą ofertę pożyczkową, kredyt gotówkowy przez internet, który spełni Państwa oczekiwania oraz między innymi konto firmowe dzięki któremu każdy przedsiębiorca będzie mógł zarządać finansami swojej firmy. Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie produktów finansowych.


 

Nowe oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

konto w banku przez internet

Konto Godne Polecenia  –  konto bankowe Banku WBK jest nie tylko maksymalnie komfortowe i mobilne, ale także bardzo tanie.