Przed dokonaniem wyboru przygotuj potrzebne dokumenty do złożenia wniosku o pożyczkę przez internet.

Dokumenty konieczne do każdego wniosku o udzielenie pożyczki online:

 • Aktualny dowód osobisty.
 • Numer telefonu (stacjonarny bądź komórkowy).
 • Numer konta bankowego (w niektórych przypadkach wypłata może zostać przeprowadzona osobiście).

W przypadku konieczności podania wyłącznie danych osobowych oraz numeru telefonu zwykle sprawdzana jest zdolność kredytowa na podstawie wpisów BIK i KRD.

Dokumenty wymagane od niektórych firm:

 • Oświadczenie o dochodach.
 • Wyciąg z konta bankowego.
 • Skan dowodu osobistego.

 

Wyświetl aktualną ofertę pożyczek

 

Spis treści:

 1. Na co uważać składając wniosek o pożyczkę przez internet na konto?
 2. Jakie koszty czekają nas po zaciągnięciu pożyczki przez internet?
 3. Aktualne zestawienie firm pożyczkowych oferujących pożyczki przez internet na konto bankowe.
 4. Rodzaje pożyczek pozabankowych.

 

Na co uważać składając wniosek o pożyczkę przez internet na konto?

Nie spłacenie pożyczki przez internet na konto prowadzi do sporych konsekwencji takich jak:

 • Możliwość naliczenia odsetek karnych,
 • wysłanie płatnych upomnień oraz wezwań do zapłaty,
 • wpisanie na listę dłużników i Biura Informacji Kredytowej,
 • postępowanie sądowe jak również komornicze,
 • przekazanie wierzytelności do firmy windykacyjnej,
 • sprzedaż długu.

Brak spłaty pożyczki to w wielu przypadkach spory problem. Pamiętaj aby w przypadku problemów ze spłatą skontaktować się z firmą pożyczkową w celu ustalenia odpowiedniego planu spłaty zobowiązania

 

Jakie koszty czekają nas po zaciągnięciu pożyczki przez internet?

Każdy rodzaj wybranej przez nas pożyczki czy to pożyczki na konto czy też tej bez zaświadczeń wiąże się z poniesieniem określonych kosztów, które wpływają na wysokość naszej raty.

Co wlicza się w koszty pożyczki?

 • Kapitał pożyczki, czyli cała jej kwota bez oprocentowania i odsetek,

 • RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) – jest to wskaźnik, którego zadaniem jest przedstawienie całkowitego kosztu pożyczki w ujęciu procentowym, w skali rocznej. Pamiętajmy, że maksymalna roczna wysokość oprocentowania nie może być wyższe niż 10% a im niższe oprocentowanie, tym oferta jest bardziej dla nas opłacalna.

 • Opłaty związane z wydłużeniem terminu spłaty,

 • Koszty związane z niedotrzymaniem terminu spłaty takie jak np. wezwania do zapłaty.

 

Nasz ranking zawiera tylko sprawdzone i zweryfikowane firmy z sektora finansowego. Nie korzystaj z nieznanych stron oraz nic nie mówiących tobie firm! Życzymy zadowolenia z dokonanego wyboru. Oferta pożyczek na konto bankowe może być opłacalna pod warunkiem, że dokładnie przeanalizujemy wybraną przez nas ofertę. W wielu przypadkach otrzymamy ją również bez zaświadczeń na wygodne raty

Aktualne zestawienie firm pożyczkowych oferujących pożyczki przez internet na konto bankowe.

Lista firm pożyczkowych online

Provident do 20000 zł
Smartney do 60000 zł
Zaplo do 10000 zł
Wonga do 20000 zł
Vivus do 3000 zł
Supergrosz do 20000 zł
Bocian do 2000 zł
Smart do 15000 zł
Pożyczka plus do 15000 zł
Pożyczka ratalna do 25000 zł

 

Rodzaje pożyczek pozabankowych:

 1. Pożyczki przez internet
 2. Pożyczki przez internet na konto
 3. Pożyczki przez internet na raty
 4. Pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń

Pożyczki przez internet.

Pożyczki przez internet to rodzaj finansowania, w którym osoba lub firma może ubiegać się o pożyczkę online, bez konieczności odwiedzania fizycznego oddziału banku lub instytucji finansowej. Te pożyczki są udzielane przez różnego rodzaju instytucje finansowe, w tym banki, firmy pożyczkowe, platformy fintech i inne.

Pożyczki przez internet na konto.

Pożyczki przez internet na konto bankowe, znane również jako pożyczki online na konto, to rodzaj usługi finansowej, w której pożyczkodawcy udzielają pożyczek klientom, przekazując środki na ich konto bankowe za pośrednictwem internetu. Jest to wygodna i często szybka forma pożyczek, która umożliwia klientom uzyskanie środków bez konieczności odwiedzania fizycznego biura lub placówki bankowej.

Pożyczki przez internet na raty.

Pożyczki przez internet na raty to oferta, która przy niższych kwotach nie wymaga różnego rodzaju zaświadczeń lub formalności, często wystarczy tylko oświadczenie o dochodach. Dużą zaletą pożyczek bez zaświadczeń jest ich wypłata na konto bankowe. W większości przypadków konieczne będzie posiadanie konta bankowego. Nie bez powodu wypłatę na konto bankowe oferuje już ponad 50% firm pożyczkowych. Konto bankowe służy nie tylko do wypłaty gotówki ale również weryfikacji potencjalnego klienta. Do złożenia wniosku konieczne będzie również posiadanie dowodu osobistego. Aby sam wniosek przeszedł wstępną weryfikację - wszelkie podane w nim dane muszą być prawidłowe. Pożyczka przez internet na raty to szybka forma uzyskania finansowania w związku z czym możemy mieć pewność, że nasz wniosek zostanie zweryfikowany nawet w 15 minut a wypłata na konto w większości przypadków może zostać wykonana nawet w tym samym dniu. W większości przypadków po wysłaniu wniosku zostanie wykonana również weryfikacja telefoniczna zatem powinniśmy podać prawidłowy numer telefonu oraz oczekiwać na kontakt ze strony instytucji pożyczkowej. Kredyt przez internet na konto bez zaświadczeń może być opłacalny - wymaga jednak odpowiedniego wyboru z naszej strony.

Pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń.

Oferta pożyczek na raty przez internet bez zaświadczeń to opłacalny produkt? W wielu przypadkach tak. Większość firm pozabankowych aby udzielić szybkiego finansowania wymaga zwykle tylko dowodu osobistego. Okres kredytowania pożyczki na raty zależny jest od firmy , zwykle wynosi około 60 dni chociaż bywa również dłuższy. Roczna stopa oprocentowania takiej pożyczki na konto zależy od kwoty oraz czasu jej spłaty. Pożyczka bez zaświadczeń na konto znacznie przyśpiesza uzyskanie potrzebnych dla Państwa funduszy. Udostępniamy sprawdzone firmy gwarantujące bezproblemową obsługę. Czy ten rodzaj produktu może być możliwy do uzyskania? Tak to możliwe. Nie chcesz formalności bez podawania danych pracodawcy? Trafili Państwo na dobrą stronę. Jesteś przekonany do jakiejś firmy? Kliknij sprawdź przy jej opisie i uzyskaj szybkie fundusze. Główne zalety pożyczki przez internet na raty to jej szybkość. Zwykle fundusze nam potrzebne otrzymujemy z wyjątkiem formalności via internet oraz możliwie szybko. Dzięki uproszczonym procedurom praktycznie w 15 minut. Nie musimy określać celu na jaki wydamy otrzymane pieniądze za pożyczkę na raty przez internet bez zaświadczeń Wada takich ofert to zwykle wyższe oprocentowanie. Usprawiedliwia je właśnie jak najprostsze i najszybsze procedury. Firma pozabankowa musi zagwarantować że pożyczki na raty przez internet bez zaświadczeń będą możliwe do uzyskania dla klientów bez zbędnych formalności , w przeciwnym razie firma ta nie sprosta konkurencji. Dzięki możliwości wzięcia pożyczki na raty przez internet oszczędzasz dużo czasu a dostępna kwota takiej pożyczki przez internet to nawet 60000 złotych. Praktycznie każda większa forma pożyczkowa to umożliwia. Również znajdziemy takie oferty jak "pożyczki online na raty" dla bezrobotnych skierowane bezpośrednio dla takich osób. Zachęcamy zapoznać się z tą ofertą. Podsumowując - pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń może być opłacalna.

 

 

Pliki cookies