Bank Pekao - Aktualna Oferta, Promocje oraz Opinie klientów.

bank pekao opinie oferta promocjeBank Pekao czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna to jeden z najstarszych banków w Polsce założony już 1929 roku od 1998 roku notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Pomiędzy rokiem 1999  a 2017 bank ten kontrolowany był przez Unicredit, aktualnie zarząd nad nim sprawuje Powszechny Zakład Ubezpieczeń oraz Polski Fundusz Rozwoju. Całą grupę tego banku tworzą instytucje zarówno finansowe jak i niefinansowe. Bank ten oferuje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

 

 

 


Bank Pekao - Oferta oraz Promocje banku.

Bank Pekao oferuje szeroki zakres produktów bankowych do których należą konta bankowe, kredyty hipoteczne, gotówkowe jak i karty kredytowe.

Zdarzają się również promocje takie jak darmowe konta bankowe czy nisko oprocentowane kredyty, w związku z czym warto śledzić ofertę tego banku w przypadku gdy rozglądamy się np. za kredytem hipotecznym.

 

Bank Pekao - aktualna oferta

 

 


Opinie o Banku Pekao.

Sprawdź aktualne opinie naszych użytkowników o banku Pekao oraz zostaw własną w przypadku gdy miałeś okazję z niej skorzystać. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych banków.

 

Pliki cookies