Kredyt dla firm

 

AAsa

Pożyczka dla firm

Kwota pożyczki: 1000 - 20 000 zł

 • Okres spłaty od 1 do 24 miesięcy.
 • Dostępność już od 1 dnia działalności.
 • Ekspresowa decyzja.
 • Minimum formalności.
 • Elastyczny okres spłaty.

Alior Bank

Kredyt dla firm

Kwota kredytu: do 600 000zł

 • Nawet do 10 lat na spłatę kredytu.
 • Bez zabezpieczeń materialnych.
 • Przelew środków w 24 godziny.
 • Uproszczona dokumentacja.
 • Decyzja nawet w 30 minut

Nest Bank

Kredyt dla firm

Kwota kredytu: do 550 000 zł

 • Wystarczy PIT lub wyciąg z konta.
 • Wstępna decyzja nawet w 5 minut.
 • Prosty jak zwykły kredyt gotówkowy.
 • Nawet 550 000 zł kredytu.

Ratkomat dla firm

Pożyczka dla firm

Kwota pożyczki: 1000 - 20 000zł

 • Okres spłąty do 24 miesięcy.
 • Wygodne raty i przejrzyste zasady.
 • Już od 1 dnia działalności.
 • Szybki wniosek online.

Idea Bank

Kredyt Fair dla firm

Kwota kredytu: do 500 000zł

 • Jednorazowa prowizja tylko 7,99%.
 • Bez zaświadczeń z ZUS i US.
 • Jednorazowa spłata lub odnowienie.
 • Oferta dla nowych klientów.

 

 

Kredyt dla firm to specjalnie skonstruowana oferta skierowana do firm.

Kredyt firmowy wybierany jest przez przedsiębiorstwa w celu spłaty różnego rodzaju zobowiązań. Uzyskane środki pieniężne przedsiębiorstwo przeznaczyć może np. na różnego rodzaju inwestycje bądź na spłatę zobowiązań wobec dostawców bądź pracowników. Ten rodzaj kredytu dla firm przez internet umożliwia również wypełnienie luki finansowej pojawiającej się w przypadku poniesienia kosztów na wytworzenie produktu a uzyskaniem zysków z jego sprzedaży.

Pozwala on na utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstwa co znacznie sprzyja jego ogólnego funkcjonowania. Zapraszamy do sprawdzenia ofert kredytów dla firm na naszej stronie.

 


Kredyt dla firm przez internet.

kredyt dla firmCzęsto kredyt dla firm to jedyne dobre rozwiązanie mające na celu utrzymanie jej konkurencyjności bądź rozwój działalności.

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór kredytów dla firm przez internet, największych banków w Polsce. W przypadku chęci skorzystania z innych produktów finansowych, zachęcamy do przyjrzenia się pozostałej ofercie na naszej stronie składającą się z takich produktów jak kredyt gotówkowy przez internet oraz kalkulator kredytu gotówkowego. Oprócz produktów branży kredytowej znajdą Państwo również między innymi ubezpieczenia majątkowe oraz turystyczne.

Polecamy dokładnie prześledzić wszystkie oferty na naszej stronie oraz wybrać produkt finansowy spełniający Państwa oczekiwania.

 

 


Kredyt dla nowych firm.

kredyt-dla-nowych-firmKredyt dla nowych firm to dobre rozwiązanie na rozpoczęcie ich działalności.

Pozwala on na sfinansowanie wszystkich niezbędnych wydatków związanych z uruchomieniem działalności. Kredyt dla nowych firm przede wszystkim oferuje kapitał początkowy, który pozwoli na finansowanie działalności przed uzyskaniem przychodu z niej związanego. Takie rozwiązanie niweluje ryzyko osiągnięcia straty a zarazem uniemożliwienia prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zachęcamy do dokładnej analizy wszystkich ofert zawartych na naszej stronie. Przypominamy, że wysłanie wniosku nie jest równoznaczne z zaciągnięciem kredytu oraz nie gwarantuje jego uzyskania. Po weryfikacji wniosku przez bank, zostaną Państwo poinformowani o jej wyniku oraz możliwych rozwiązaniach mających na celu uzyskanie kredytu.

W każdej chwili można zrezygnować z oferty oraz poszukać innej. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu odpowiedniej oferty!

 

 


Kredyt firmowy.

tani-kredyt-dla-firmWybór odpowiedniego kredytu dla firm wymaga dość szczegółowej analizy wszystkich ofert na rynku.

Kredyt firmowy jest jak najbardziej możliwy do uzyskania. Przede wszystkim należy zebrać wszystkie niezbędne wymagania co do kredytu. Najlepiej zrobić to w formie tabeli w której je umieścimy. Następnie w tabeli umieszczamy poszczególne oferty kredytowe w nawiązaniu do stawionych im wymagań. Takie rozwiązanie pozwoli bezproblemowo znaleźć kredyt firmowy. Wybór odpowiedniego kredytu znacznie ułatwi jego finansowanie oraz zmniejszy zobowiązania finansowe przedsiębiorstwa. W przypadku kredytu firmowego jego odsetki przedsiębiorca może bezproblemowo wrzucać w koszty swojej firmy. Przed wizytą w banku należy również określić na jaki cel zamierzamy przeznaczyć otrzymane fundusze. Zachęcamy do skorzystania z oferty banków na naszej stronie.  

W przypadku wszelkich pytań zapraszamy do umieszczenia ich w komentarzach pod artykułem, postaramy się na wszystkie odpowiedzieć. 

 

 


Kredyty dla małych i średnich firm.

kredyty dla małych i średnich firmOferta kredytowa na naszej stronie skierowana jest również dla małych i średnich firm.

Kredyt dla małych i średnich firm to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców planujących rozwój swojej firmy oraz wprowadzenie nowych produktów bądź zakup potrzebnego wyposażenia. Często takie rozwiązanie znacznie ułatwia rozwój przedsiębiorstwa oraz przyśpiesza działania z nim związane. W przypadku dużych kwot związanych z handlem polecamy ofertę kredytów obrotowych pozwalających sfinansowanie działalności przedsiębiorstwa przed wpłatami od kontrahentów. Często kredyt może uratować małą firmę przed bankructwem w przypadku zalegania z opłaceniem faktur ze strony klientów.

Polecamy również pozostałą ofertę produktów finansowych na naszej stronie.

 

 

 

 


Kredyt online dla firm.

kredyt online dla firmZa pomocą naszej strony mogą Państwo również wysłać wniosek bezpośrednio do banku, którego ofertę Państwo wybrali.

Kredyt online dla firm oszczędzi czas i fundusze związane z koniecznością wizyt w bankach. Aby wysłać wniosek wystarczy wybrać polecenie "wyślij wniosek" po prawej stronie oferty oraz uzupełnić podstawowe dane kontaktowe w celu weryfikacji wniosku oraz przygotowania oferty. Po poprawnej weryfikacji wniosku skontaktuje się Państwem doradca bankowy oraz potwierdzi wniosek oraz wyjaśni szczegóły oferty kredytowej. W każdym momencie można również zrezygnować z oferty oraz wybrać inną.

Polecamy szczegółową analizę ofert w celu wybrania kredytu o najlepszych dla Państwa warunkach. 

 

 

 

 


Pożyczka do firmy.

pożyczka do firmyW naszej ofercie znajdą również taki produkt jak pożyczka do firmy.

Jest to finansowanie skierowanie do firm posiadających problemy finansowe lub potrzebują funduszy na bieżące zobowiązania. Nie zawsze każda firma może otrzymać tradycyjny kredyt na inwestycję, czy kredyt obrotowy. Jest to spowodowane krótkim okresem funkcjonowania nowej firmy bądź brakiem zabezpieczeń materialnych, którymi można poręczyć przy wnioskowaniu o kredyt. Pożyczka do firmy charakteryzuje się dużo mniejszą ilością potrzebnych zaświadczeń oraz dokumentów. Znacznie ułatwia to otrzymania finansowania oraz skupieniu się na działalności firmy. Niestety takie rozwiązanie posiada również mniej korzystne oprocentowanie niż tradycyjny kredyt firmowy.

Zdarza się jednak, że ten rodzaj finansowania może uratować płynność finansową przedsiębiorstwa bądź ułatwi zakup potrzebnego wyposażenia niezbędnego do jej funkcjonowania. Zachęcamy do dokładnej analizy ofert pożyczek dla firm.