Credit Agricole - Aktualna Oferta, Promocje oraz Opinie klientów.

credit agricole opinie oferta promocjeCredit Agricole jest to sieć banków spółdzielczych francuskiego pochodzenia. Początkowo bank ten służył jako spółdzielnia dla mieszkających we Francji rolników.

W Polsce Credit Agricole pojawił się w 2001 roku na skutek przejęcia Lucas Banku i aż do momentu rebrandingu w 2011 roku działał jeszcze pod tą nazwą. W 2011 roku na skutek rebrandingu powstał Credit Agricole Polska, który działa do dzisiaj. W swojej ofercie bank ten posiada tradycyjne produkty bankowe takie jak kredyty gotówkowe, konta bankowe czy karty kredytowe. Centrala Credit Agricole Polska znajduje się we Wrocławiu a ilość placówek obecnie przekracza ponad 400.

 


Credit Agricole - Oferta oraz Promocje banku.

Oferta Credit Agricole obejmuje podstawowe produkty bankowe takie jak konta bankowe, kredyty gotówkowe czy też karty kredytowe. Większość klientów znajdzie w nim coś dla siebie.

Bank od czasu do czasu oferuje atrakcyjne promocje dla nowych jak i aktualnych klientów przez co powinniśmy na bieżąco śledzić jego ofertę jeśli poszukujemy produktu takiego jak kredyt czy konto bankowe. Warto również zapoznać się z promocjami na koncie jeśli już jesteśmy jego posiadaczami.

 

Credit Agricole - aktualna oferta

 

 


Opinie o Credit Agricole.

Zostaw swoją opinię na temat Credit Agricole Polska oraz zapoznaj się z aktualnymi komentarzami na temat tego Banku. Posiadasz ciekawe informacje na temat aktualnej oferty? Zostaw ją w komentarzu dla innych użytkowników!