ING Bank - Konto bankowe, Promocje oraz Opinie klientów.

ing konto bankoweING Bank może zaoferować nam kilka rodzajów kont bankowych do których należą klasyczne konto direct, konto mobi oraz konto firmowe. Każde z nich przeznaczone jest dla konkretnej grupy klientów.

Z konta Direct skorzystać może praktycznie każdy rozglądający się za własnym rachunkiem bankowym. Charakteryzuje się ono atrakcyjnymi warunkami takimi jak darmowe prowadzenie konta, korzystanie z karty czy też przelewy przez internet. W przypadku gdy mamy poniżej 26 lat a nawet poniżej 18 dobrym pomysłem jest zapoznanie się z ofertą taką jak konto mobi skierowane dla młodzieży. W przypadku tego rachunku jego posiadacz może mieć ukończone zaledwie 13 lat dzięki czemu szybko może stać się posiadaczem swojego pierwszego konta. Również warunki tego rachunku są bardzo atrakcyjne wyróżniając darmowe prowadzenie, wpłaty i wypłaty z bankomatów, korzystanie z karty czy też możliwość skorzystania z osobistego konta oszczędnościowego na uczciwych warunkach dzięki czemu już od najmłodszych lat można uczyć się oszczędzania. Dla przedsiębiorców ING Bank oferuje konto firmowe z darmowym prowadzeniem konta w przypadku gdy przedsiębiorca z niego korzysta czy też 100 wizytówek na start. Zapoznanie się z ofertom kont bankowych w ING Banku jest na pewno dobrym pomysłem, zachęcamy do tego.

 


ING Bank - Aktualna oferta kont osobistych

 

 

Konta bankowe w ING Banku charakteryzują się systematycznymi bonusami dodawanymi do tych produktów.

Główną zaletą tych rachunków jest fakt, że w przypadku korzystania z nich np. poprzez otrzymywanie wypłaty oraz wykonywania transakcji kartą ich prowadzenie może nas nic nie kosztować. W niektórych przypadkach wprowadzane są również inne bonusy takie jak np. możliwość otrzymania wizytówek w przypadku konta firmowego.

 

 


Opinie o koncie bankowym w ING Bank Śląski.

Jeśli korzystałeś/aś z oferty konta bankowego w ING Banku Śląskim zostaw swoją opinię na ego temat bądź zapoznaj się ze zdaniem innych użytkowników na temat tych produktów.

 

Pliki cookies