Nest Bank konto firmowe.

konto firmowe nest bank

Konto firmowe w Nest Banku to konto oferujące dużo atrakcji dla przedsiębiorcy. Co jest interesujące właśnie w tej ofercie?

Przede wszystkim samo prowadzenie tego rachunku nas nie kosztuje. Wraz z kontem otrzymujemy dodatkowy rachunek oszczędnościowy gdzie możemy regularnie gromadzić oszczędności naszej firmy. Również dla firm rozwijających się na koncie dostępny jest limit kredytowy nawet do 250 tys. zł na 36 miesięcy. Również dla korzystających z terminala płatniczego bank oferuje jego darmową dzierżawę przez 12 miesięcy, 0 złotych za aktywację, instalację oraz wsparcie techniczne dla klienta.

 

 

 

 


Konto firmowe w Nest Banku - Oferta i promocje.

Nest Bank aktualnie oferuje jeden rodzaj konta firmowego. Stanowi ono jednak dobrą alternatywę dla konkurencyjnych rachunków innych banków.

Aktualnie wraz z kontem bank oferuje kilka promocji związanych z jego prowadzeniem. Samo prowadzenie jest darmowe a przedsiębiorca uzyskuje możliwość limitu kredytowego. Również wraz ze skorzystaniem z terminala płatniczego przedsiębiorca otrzymuje 100 złotych od banku na dobry start.

 

Nest Bank

Konto firmowe

  • 0zł za prowadzenie i otwarcie konta.
  • 0zł za wydanie karty płatniczej.
  • 0zł za internetowe przelewy Elixir.
  • 0zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce.

Szukasz kredytu lub innego produktu bankowego? Sprawdź nasze zestawienia u góry strony,

lub sprawdź opinie oraz ofertę pozostałych banków:

 

 


Opinie o koncie firmowym w Nest Banku.

Zapoznaj się z aktualnymi opiniami o koncie firmowym w Nest Banku lub zapoznaj się z opiniami innych klientów, którzy korzystają bądź korzystali z tego rachunku.