Uwaga! Przedstawiamy nasz kalkulator kredytu hipotecznego. Do wartości nieruchomości dodaj wkład własny w wysokości minimum 15% wartości kredytu. Przykładowo nieruchomość, na którą planujesz wziąć kredyt ma wartość 230 000 zł. W tym przypadku możesz wnioskować o kredyt w kwocie 200 000 zł, pozostałość należy zapewnić w formie wkładu własnego. Rodzaj wkładu własnego oraz jego źródło (kredyt, gotówka) należy negocjować po wysłaniu wniosku. Jeśli szukasz dobrego kredytu hipotecznego, skorzystaj również z naszego rankingu kredytów hipotecznych.

 

Przejdź do rankingu kredytów hipotecznych

 

 

Kalkulator kredytu hipotecznego Procredito.pl

kalkulator kredytu hipotecznegoNasz kalkulator kredytu hipotecznego jest bardzo pożyteczny podczas podejmowania decyzji związanych z wyborem kredytu. Zwróć uwagę również na całą ofertę danego banku - może posiada przydatne produkty finansowe dające możliwość obniżenia raty. Kredyt hipoteczny zwykle wiąże się z wieloletnim zobowiązaniem więc warto dokładnie przemyśleć wybór ,aby później nie żałować błędnie pojętej decyzji. Nasz kalkulator kredytu hipotecznego pozwala dobrać najbardziej korzystną ratę kredytu co pozwala lepiej planować swoje wydatki oraz zminimalizować ryzyko wyboru nieodpowiedniej oferty. Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, w związku z tym jego wybór powinien być poprzedzony analizą wszystkich ofert w celu wybrania tej najkorzystniejszej. Nasze narzędzie ułatwi Tobie wybór odpowiedniego produktu. Różnica w racie kredytu na przestrzeni kilkunastu lat może być znacząca w związku z czym postaraj się znaleźć tę najniższą. Nie wybieraj jednak ofert w związku z którymi będziesz musiał/a ponieść niepotrzebne dodatkowe koszty. Sprawdź jaka jest odległość najbliższej placówki danego banku oraz wymagane dodatkowe usługi zostają dołączone do kredytu z których nie możesz zrezygnować. Mogą one podnieść ratę kredytu przez co oferta może już nie być aż tak atrakcyjna.

 

Pamiętaj podczas uzupełnienia danych o:

 

- Uwzględnieniu wkładu własnego w wysokości co najmniej 15% wartości kredytu.

- Renomie oraz odległości najbliższego oddziału wybranego banku od miejsca Twojego zamieszkania.

- Zapoznaj się z dodatkowymi produktami banku mogącymi obniżyć Twoją ratę.

- Pytaj o wszystko co Ciebie interesuje.

- Dobrze przemyśl swój wybór.

- Nie wysyłaj kilku wniosków jednocześnie.

 

Po wysłaniu wniosku z Twoimi danymi kontaktowymi - skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku bądź brokera kredytów hipotecznych aby potwierdzić zainteresowanie produktem. Pytaj o wszystko co Ciebie interesuje. Pamiętaj, że wysłanie wniosku nie jest jednoznaczne z przyznaniem kredytu hipotecznego!

Jeśli zdecydujesz się na ofertę, wszelkie informacje na temat wymaganych dokumentów oraz sposobu ich dostarczenia otrzymasz od pracownika firmy. Nie przesyłaj swoich danych osobowych oraz pozostałych dokumentów za pośrednictwem nie zweryfikowanych stron!

 

 


Oblicz najniższą ratę kredytu hipotecznego.

oblicz najniższą ratę kredytu hipotecznegoPo uzupełnieniu wszelkich wymaganych danych w naszym kalkulatorze, obliczy on ratę kredytu hipotecznego a Państwo uzyskają  wynik w postaci najniższej raty. 

W zestawieniu znajdą Państwo oferty kredytów wraz z ratą miesięczną posegregowane od najbardziej korzystnej oferty. Polecamy dokładnie przyjrzeć się wszystkim ofertom a przede wszystkim dobrze uzupełnić wymagane dane aby wyniki były jak najlepiej dopasowane do naszych wymagań. W przypadku znalezienia najlepszej oferty mogą Państwo wysłać wniosek bezpośrednio do banku z podstawowymi danymi kontaktowymi oraz ogólnymi wymaganiami co do kredytu. Samo wysłanie wniosku po skorzystaniu z kalkulatora kredytu hipotecznego nie jest równoznaczne z zaciągnięciem kredytu oraz nie gwarantuje jego uzyskania. Po wysłaniu wniosku przesyłany jest on do weryfikacji banku a w przypadku jego pozytywnego rozpatrzenia, bank kontaktuje się z klientem w celu szczegółowego przedstawienia oferty. W tej chwili uzyskać mogą Państwo wszelkie informacje, które Państwa interesują oraz podjąć decyzję co do dalszych kroków związanych z uzyskaniem kredytu, bądź rezygnacji z niego i szukania innej oferty. Najniższa rata kredytu hipotecznego nie oznacza jednak najniższych kosztów. Przed podpisaniem umowy sprawdź jakie dodatkowe płatne usługi (np. ubezpieczenie) musisz dodatkowo opłacać.

Oblicz ratę kredytu hipotecznego i podejmij właściwą decyzję.

 


Porównywarka kredytów hipotecznych. Znajdź najtańszy kredyt hipoteczny dla siebie.

porównywarka kredytów hipotecznychDzięki skorzystaniu z naszej porównywarki kredytów hipotecznych znajdą Państwo najtańszy kredyt hipoteczny.

W naszej ofercie znajdą Państwo również kalkulator kredytu gotówkowego oraz wiele innych produktów finansowych takich jak kredyt dla firm, kredyt samochodowy czy też kredyt konsolidacyjny służący do połączenia wszystkich rat kredytowych w jedną obniżoną ratę. Jeśli nie interesuje Państwa branża kredytowa, zachęcamy do zapoznania się z pożyczką przez internet lub ubezpieczeniem auta, które również znajdziecie w naszej ofercie.

Najtańszy kredyt hipoteczny, dzięki naszej propozycji jest jak najbardziej do uzyskania. Zapraszamy!