Uwaga! Do wartości nieruchomości dodaj wkład własny w wysokości minimum 15% wartości kredytu. Przykładowo nieruchomość, na którą planujesz wziąć kredyt ma wartość 230 000 zł. W tym przypadku możesz wnioskować o kredyt w kwocie 200 000 zł, pozostałość należy zapewnić w formie wkładu własnego. Rodzaj wkładu własnego oraz jego źródło (kredyt, gotówka) należy negocjować po wysłaniu wniosku.

Prezentujemy państwu naszą porównywarkę kredytów hipotecznych - kalkulator kredytu mieszkaniowego.

Nasz kalkulator kredytu hipotecznego jest bardzo pożyteczny podczas podejmowania decyzji związanych z wyborem kredytu. Zwróć uwagę również na całą ofertę danego banku - może posiada przydatne produkty finansowe dające możliwość obniżenia raty. Kredyt hipoteczny zwykle wiąże się z wieloletnim zobowiązaniem więc warto dokładnie przemyśleć wybór ,aby później nie żałować błędnie pojętej decyzji.

Nasz kalkulator kredytu hipotecznego pozwala dobrać najbardziej korzystną ratę kredytu co pozwala lepiej planować swoje wydatki oraz zminimalizować ryzyko wyboru nieodpowiedniej oferty.

 


Ranking kredytów hipotecznych.

kalkulator kredytu hipotecznegoPo uzupełnieniu wszelkich wymaganych danych w naszym kalkulatorze kredytu mieszkaniowego uzyskają Państwo wynik w postaci rankingu kredytów hipotecznych.

Znajdą w nim Państwo oferty kredytów wraz z ratą miesięczną posegregowane od najbardziej korzystnej oferty. Polecamy dokładnie przyjrzeć się wszystkim ofertom a przede wszystkim dobrze uzupełnić wymagane dane aby wyniki były jak najlepiej dopasowane do naszych wymagań. W przypadku znalezienia najlepszej oferty mogą Państwo wysłać wniosek bezpośrednio do banku z podstawowymi danymi kontaktowymi oraz ogólnymi wymaganiami co do kredytu. Samo wysłanie wniosku po skorzystaniu z kalkulatora kredytu hipotecznego nie jest równoznaczne z zaciągnięciem kredytu oraz nie gwarantuje jego uzyskania. Po wysłaniu wniosku przesyłany jest on do weryfikacji banku a w przypadku jego pozytywnego rozpatrzenia, bank kontaktuje się z klientem w celu szczegółowego przedstawienia oferty. W tej chwili uzyskać mogą Państwo wszelkie informacje, które Państwa interesują oraz podjąć decyzję co do dalszych kroków związanych z uzyskaniem kredytu, bądź rezygnacji z niego i szukania innej oferty.

Ranking kredytów hipotecznych znacznie ułatwia właściwe podjęcie decyzji.

 


Porównywarka kredytów mieszkaniowych.

porównywarka kredytów mieszkaniowychDzięki skorzystaniu z naszej porównywarki kredytów mieszkaniowych znajdą Państwo najtańszy kredyt hipoteczny.

W naszej ofercie znajdą Państwo również kalkulator kredytu gotówkowego oraz wiele innych produktów finansowych takich jak kredyt dla firm, kredyt samochodowy czy też kredyt konsolidacyjny służący do połączenia wszystkich rat kredytowych w jedną obniżoną ratę. Jeśli nie interesuje Państwa branża kredytowa, zachęcamy do zapoznania się z pożyczką przez internet lub ubezpieczeniem auta, które również znajdziecie w naszej ofercie.

Najtańszy kredyt hipoteczny, dzięki naszej propozycji jest jak najbardziej do uzyskania. Zapraszamy!