Kredyt przez internet bez zaświadczeń o dochodach

Szukasz szybkiego kredytu przez internet bez zaświadczeń o dochodach? Sprawdź naszą ofertę kredytów i pożyczek i wybierz produkt dla siebie bez wychodzenia z domu i niepotrzebnych formalności.

Wyświetl propozycje kredytów

 

 

 

Dokumenty konieczne do każdego wniosku o udzielenie kredytu bez zaświadczeń:

  • Aktualny dowód osobisty.
  • Numer telefonu (stacjonarny bądź komórkowy).
  • Numer konta bankowego (w niektórych przypadkach wypłata może zostać przeprowadzona osobiście).

W przypadku konieczności podania wyłącznie danych osobowych oraz numeru telefonu zwykle sprawdzana jest zdolność kredytowa na podstawie wpisów BIK i KRD.

Dokumenty wymagane od niektórych firm:

  • Oświadczenie o dochodach.
  • Wyciąg z konta bankowego.
  • Skan dowodu osobistego.

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach ?

kredyty bez zaświadczeń o dochodachKredyt bez zaświadczeń o dochodach i zdolności kredytowej dla osoby która potrzebuję pieniędzy została wprowadzone przez firmy pozabankowe dla osób zainteresowanych wzięciem kredytu, jednak które nie zamierzają udostępniać firmie żadnych danych na temat osiąganych przez siebie dochodów bez baz krd i bik. Ten rodzaj produktu pożyczkowego zwykle charakteryzuje prostszy w uzyskaniu a wszelkie formalności występują w minimalnym zakresie. Aby otrzymać fundusze wystarczy wysłać podanie z wszystkimi danymi potrzebnymi do kontaktu oraz podstawowymi informacjami personalnymi. Kredyt bez zaświadczeń o dochodach jest również dobrym rozwiązaniem do osób posiadających już zobowiązania finansowe takie jak pożyczka czy kredyt lub osoby, która potrzebuję natychmiast pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Kredyty online na raty to jedna z opcji zapłaty zobowiązania pożyczkowego. Spłata pożyczki bez weryfikacji za pośrednictwem rat znacznie ogranicza miesięczne wydatki związane z jej spłatą. Chwilówki spłacać można do 60 dni natomiast pożyczka może być spłacana nawet 360 dni i dłużej. W ofercie naszego serwisu znajdą Państwo zarówno pożyczki jak i kredyty długoterminowe. Wybór konkretnej propozycji zależy przede wszystkim od wymagań każdego klienta.

 

 

Po wysłaniu wniosku za pośrednictwem internetu wystarczy tylko czekać na kontakt ze strony firmy pożyczkowej w sprawie decyzji o przyznaniu kredytu. W większości przypadków jest ona pozytywna jednak w przypadku odrzucenia naszego wniosku wystarczy wysłać go do innej firmy pożyczkowej.

 

Kwota pożyczki do 25000 zł
Termin spłaty do 60 miesięcy
Oprocentowanie od 0%
RRSO od 9,87%

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach jest możliwa pod warunkiem, że aktualnie nie posiadamy dużej ilości zadłużeń. W przeciwnym przypadku jeśli nie posiadamy zdolności kredytowej oraz mamy dużą ilość zobowiązań - będzie trudno uzyskać jakiekolwiek finansowanie

 

 

 

 

Kredyt gotówkowy na dowód bez zaświadczeń o zarobkach.

kredyt bez zdolności kredytowejWielu naszych klientów składa zapytanie kredyt przez internet bez zaświadczeń o dochodach i jakie są jego warunki. Naszym zdaniem znalezienie takiej oferty jest trudne ale możliwe. Wszystko zależy od wymagań stawianych przez klienta takich jak ilość zaświadczeń czy wysokość kwoty pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Trudno aktualnie znaleźć firmę oferującą kredyty bez zaświadczeń o dochodach i bez baz. Jest to spowodowane chęcią oferowania finansowania o coraz niższym oprocentowaniu co sprawia, że nie każdy klient może sobie na nie pozwolić. Posiadanie negatywnej historii kredytowej może znacznie utrudnić możliwość finansowania. W większości przypadków szybkość uzyskania pożyczki również związane z oprocentowaniem. Szybki kredyt bez formalności przez internet posiadać będzie wyższe oprocentowanie niż ta przy której występuje konieczność kontroli możliwości finansowych klienta.

 

Czy to opłacalne?

Na polskim rynku spotkać można wiele firm pożyczkowych oferujących swoje produkty bez dostarczania większości zaświadczeń z użyciem jak najmniejszej liczby formalności. Firmy oferują takie rozwiązanie aby jak najbardziej skrócić czas związany z przelaniem pieniędzy na konto. Pożyczkę w przeciwieństwie do klasycznego kredytu można znacznie łatwiej otrzymać jednak posiada ona również wady w stosunku do niego takie jak niższa kwota finansowania czy wysokość maksymalnej kwoty pożyczki. Jednak to właśnie pożyczkę otrzymamy w przypadku braku historii kredytowej czy negatywnej historii baz BIK i KRD i bez zaświadczeń o dochodach. Zaświadczenie o dochodach to dokument, który potwierdza źródło dochodu oraz ego wysokość osoby wnioskującej o kredyt czy pożyczkę.

 

Kredyt bez zaświadczeń i zdolności kredytowej?

Wielu klientów wnioskujących o kredyty długoterminowe nie posiada zdolności kredytowej. Czy kredyt bez zdolności kredytowej to ciekawa propozycja? Naszym zdaniem do kogoś nie mogącego potwierdzić swojego dochodu mogą być jedynym rozwiązaniem na uzyskanie finansowania. Często aby uzyskać kredyt bez składania zaświadczeń wystarczy tylko wykaz z konta bankowego przez internet lub inne potwierdzenie dochodu, niekoniecznie umowa o pracę bądź umowa zlecenie. Przed skorzystaniem z tego rodzaju oferty dobrze zastanowić się nad innymi produktami a w przypadku wyboru jakim są kredyty pozbawione zdolności kredytowej należy dokładnie przeanalizować wszystkie propozycje i zapoznać z kosztami jakie wiążą się z podpisaniem umowy. Bez wątpienia wybór dobrego produktu sprawi, że będziemy z niej zadowoleni, coraz częściej spotkać można produkty naprawdę atrakcyjne a nawet taki potrafiące konkurować z ofertą banków.

Rynek szybkich kredytów bez zdolności kredytowych stale się rozrasta co oznacz większą konkurencję a to lepsze warunki do klientów. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnego zestawienia na naszej stornie i rozsądnego wyboru oferty.