Drogi użytkowniku! przed złożeniem wniosku o pożyczkę społecznościową zachęcamy do zapoznania się przydatnymi informacjami związanymi z wyborem odpowiedniej oferty. Aktualną ofertę pożyczek społecznościowych znajdziesz u dołu artykułu.

Co to jest pożyczka społecznościowa?

Pożyczki społecznościowe polegają na zawieraniu umowy pomiędzy dwoma osobami fizycznymi polegającej na udostępnieniu środków pieniężnych jednej osoby drugiej przy zachowaniu warunków umowy zawartych pomiędzy nimi. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wyboru serwisu specjalizującego się w tego rodzaju porozumieniach między osobami fizycznymi. Pożyczka społecznościowa zwykle jest tańsza od tradycyjnej pożyczki. Spowodowane jest tym, że osoby pomiędzy którymi następuje porozumienie mogą zawrzeć bardziej korzystne warunki samej pożyczki. Polecamy sprawdzić ofertę pożyczek społecznościowych na naszym serwisie.

   

Pożyczki społecznościowe przez internet.

Dużą zaletą pożyczek społecznościowych jest ich dostępność. Bez problemu poszukać można pożyczki społecznościowe przez internet. Ich dostępność online powoduje, że często są poszukiwanym odpowiednikiem klasycznych pożyczek. Między innymi z tych powodów ich oferta stale się rozszerza. Powstają nowe firmy pomagające w wykonywaniu transakcji pożyczkowej dwóm osobom. Firmy takie jak Kokos bardzo dobrze radzą sobie na polskim rynku przez co mogą stale rozwijać usługi na swojej stronie. Zachęcamy do skorzystania z ofert dostępnych na naszej stronie. Polecamy również inne produkty finansowe. Jeśli zamierzają Państwo skorzystać z tradycyjnej oferty pożyczek, zapraszamy na stronę jaką jest pożyczka przez internet na konto.

 

Przed dokonaniem wyboru przygotuj potrzebne dokumenty do złożenia wniosku o pożyczkę przez internet.

Dokumenty konieczne do każdego wniosku o udzielenie pożyczki online:

  • Aktualny dowód osobisty.
  • Numer telefonu (stacjonarny bądź komórkowy).
  • Numer konta bankowego (w niektórych przypadkach wypłata może zostać przeprowadzona osobiście).

W przypadku konieczności podania wyłącznie danych osobowych oraz numeru telefonu zwykle sprawdzana jest zdolność kredytowa na podstawie wpisów BIK i KRD.

Dokumenty wymagane od niektórych firm:

  • Oświadczenie o dochodach.
  • Wyciąg z konta bankowego.
  • Skan dowodu osobistego.

 

Wyświetl aktualną ofertę pożyczek społecznościowych