ING Bank - Aktualna oferta, Promocje oraz Opinie klientów.

ing bank opinie promocje ofertaING Bank jest jednym z lepiej kojarzonych banków w Polsce. Jest to bank z kategorii uniwersalnych świadczący swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Swoją siedzibę w Polsce bank posiada w Katowicach.

Należy wziąć pod uwagę iż ING Bank początkowo funkcjonował od 1988 roku jako Bank Śląski i powstał on w wyniku wyodrębnienia z Narodowego Banku Polskiego a od 1996 roku jego głównym udziałowcem jest holenderska grupa ING Groep w wyniku czego w 2001 roku Bank Śląski został połączony z ING Bank w związku z czym nazwa banku została zmieniona na ING Bank Śląski. Aktualnie bank ten obsługuje ponad 4 mln klientów indywidualnych oraz ponad 44 tysiące klientów korporacyjnych. W całej Polsce posiada również ponad 390 placówek.

 

 


ING Bank - Aktualna oferta

 

 

Oferta ING Banku obejmuje przede wszystkim klasyczne produkty bankowe takie jak lokata, konto bankowe, kredyt gotówkowy, konto firmowe czy też konto młodzieżowe. Przedstawiamy aktualną ofertę na naszej stronie.

W niektórych przypadkach takich jak konto bankowe, klient ING Banku może liczyć na atrakcyjne oferty takie jak brak opłat czy dodatkowe środki za założenie konta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego banku oraz wyboru najlepiej dopasowanej do Państwa wymagań. 

 

 


Opinie o ING Bank Śląski.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat banku oraz zostawienia własnej, jeśli korzystacie bądź korzystali Państwo z jego usług. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą produktów finansowych na naszej stronie.

 

Inne produkty ING

Pliki cookies