PKO Bank - Aktualna Oferta, Promocje oraz Opinie klientów.

pko bank opinie oferta promocjePKO Bank czyli Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski to polski bank z rodzaju uniwersalnych istniejący na rynku już od 1919 roku. Jest to również największy z wszystkich banków w Polsce.

Bank PKO obsługuje zarówno klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Aktualnie na terenie Polski funkcjonuje ponad 1200 jego placówek oraz zatrudnienie w nim znajduje ponad 25 000 osób. Obsługuje również najwięcej klientów w naszym kraju, których aktualnie jest prawie 9 mln. Często bank ten wybierany jest ze względów bezpieczeństwa - prawie 30% jego akcji posiada Skarb Państwa. Bez wątpienia jest to również jeden z lepiej funkcjonujących banków na terenie Polski, któremu zaufały miliony klientów.

 


PKO Bank- Oferta oraz Promocje banku.

Oferta PKO Banku obejmuje większość produktów bankowych dostępnych na rynku. Wyróżnić można atrakcyjne oferty do których należą: kredyt konsolidacyjny, konto bankowe, pożyczka z niskim RRSO czy też kredyt gotówkowy oraz hipoteczny.

Często trafić możemy na atrakcyjne promocje np. przy założeniu konta dla dziecka czy obniżone RRSO pożyczki gotówkowej dla nowych klientów. Ofertę PKO wyróżnia również prosty system informatyczny oraz możliwość wykonania przelewu za pomocą bliku.

 

PKO Bank - Aktualna oferta

 

 


Opinie o PKO Bank.

Zostaw swoją opinie na temat PKO Banku Polskiego oraz zapoznaj się z komentarzami od aktualnych oraz byłych klientów. Potrzebujesz pomocy przy korzystaniu z oferty tego banku? Zadaj pytanie w komentarzu!

 

Autor serwisu

Tomasz SzymaniakTomasz Szymaniak

Przygoda z moim serwisem trwa nieprzerwanie już od 2016 roku. Przez te lata witryna przeszła wiele mniejszych i większych zmian jednak najważniejsza funkcjonalność - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania to zawsze priorytet. Dzięki temu ta witryna wspólnie tworzona przeze mnie oraz wielu moich przyjaciół związanych od lat z finansami, nieprzerwanie cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród użytkowników. Dziękuję! 

  • Facebook
  • crunchbase
  • Linkedln

Pliki cookies