PKO BP Kredyt konsolidacyjny - Oferta oraz Opinie klientów.

pko kredyt konsolidacyjnyPKO kredyt konsolidacyjny to oferta skierowana dla tych klientów, którym zależy na połączeniu wielu rat kredytów gotówkowych oraz innych zobowiązań w jedną. Za pomocą tego rodzaju produktu możemy obniżyć miesięczną kwotę zobowiązań finansowych w zamian za dłuższy okres spłaty i dodatkowe koszty.

Jest to jednak bardzo atrakcyjna oferta dla wielu klientów posiadających dużo rat miesięcznych często mało dla nich atrakcyjnych pod względem dodatkowych opłat, w takim przypadku można połączyć je jednym produktem jedną niższą ratą oraz polepszyć sytuację finansową. Decydując się jednak na kredyt konsolidacyjny w banku PKO BP należy wziąć jednak pod uwagę fakt iż dla jego uzyskania każdy potencjalny klient musi przejść weryfikację. Plusem tej oferty jest natomiast możliwość otrzymania dodatkowych funduszy wraz z kredytem konsolidacyjnym oraz możliwość znacznego obniżenia comiesięcznej raty poprzez wydłużenie czasu spłaty. Jest to coraz popularniejszy produkt finansowy ponieważ coraz więcej dóbr decydujemy się kupować na raty. Sprawia to, że co miesiąc wielu z nas potrafi mieć kilka a nawet kilkanaście rat do spłaty. Tak duża ilość opłat powoduje, że łatwo pominąć którąś z nich bądź pomylić się w wysokości raty. Powoduje to możliwość wystąpienia problemów związanych z dodatkowymi odsetkami za brak spłaty bądź opóźnienia. Nie każdy z podmiotów oferujących spłatę w ratach. Nie zawsze również sprawdza się polecenie zapłaty ponieważ musimy pamiętać kiedy należy z niego zrezygnować. Właśnie dlatego powstała oferta kredytów konsolidacyjnych ponieważ znacznie ułatwia ona zarządzanie własnymi finansami.

 


 

PKO Bank - Kredyt konsolidacyjny

 

 


Co warto wiedzieć o tej ofercie?

pko konsolidacjaW zależności od oferty banku możemy otrzymać różne propozycje tego rodzaju finansowania. PKO kredyt konsolidacyjny przyznać może tylko na spłatę Twoich aktualnych zobowiązań finansowych lub jeśli wnioskowałeś o dodatkową kwotę przelać na Twoje dodatkową gotówkę, która zostanie dodana do całej kwoty tego kredytu.

Nie zawsze jednak takie rozwiązanie jest możliwe. Wszystko zależy od oceny zdolności kredytowej klienta oraz czy będzie on w stanie spłacać raty. Przede wszystkim dla otrzymania produktu takiego jak kredyt konsolidacyjny w banku PKO BP należy posiadać dobry BIK. Jeśli zalegasz ze spłatą bieżących rat za różnego rodzaju produkty bądź usługi, masz problem ze spłatą chwilówek bądź innych kredytów - Bank odrzuci Twój wniosek. Dobrym pomysłem jest również powiększenie swojej zdolności kredytowej przystępując do złożenia wniosku z drugą osobą np. małżonką przez co zwiększymy miesięczny dochód. Zastanówmy się również na jak długo chcielibyśmy skorzystać z tego produktu oraz jaka kwota nas interesuje. Należy wziąć również pod uwagę fakt, że PKO kredyt konsolidacyjny to również dodatkowe koszty związane z jego obsługą, jednak fakt, że za jego pomocą często można znacznie poprawić własną sytuację finansową sprawia, że coraz więcej klientów decyduje się na skorzystanie z tej oferty. Główną zaletą tego rodzaju produktów jest przede wszystkim tylko jedna rata przez co nie musimy pamiętać o konieczności comiesięcznych przelewów za raty - wystarczy tylko jeden za kredyt konsolidacyjny PKO. Również oprocentowanie i opłaty są całkiem atrakcyjne przez co wydłużając spłatę całego zobowiązania ich nie odczujemy a comiesięczna kwota do zapłaty będzie niższa niż aktualna spłata wielu innych produktów takich jak np. pożyczki na raty. Główną wadą tej oferty jest przede wszystkim szczegółowa weryfikacja przez co nie każdy klient może pozwolić sobie na skorzystanie z niej oraz ograniczenia w postaci kwoty kredytu czy obowiązkowe dodatkowe opłaty, które musimy ponieść po zdecydowaniu się na nią. 

 


Opinie klientów o kredycie konsolidacyjnym PKO BP.

Zapoznaj się z opiniami klientów na temat kredytu konsolidacyjnego w banku PKO BP. Jeśli masz jakieś pytanie - zostaw swój komentarz na pewno znajdzie się klient, bądź pracownik banku, który na nie odpowie. Jeśli w przeszłości skorzystałeś/aś z kredytu konsolidacyjnego PKO - zostaw własną opinie na jego temat. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertami innych banków. Opinie na temat kredytu konsolidacyjnego w tym banku są dla niego bardzo ważne. Jeśli masz jakieś uwagi na temat tego produktu zostaw je tutaj. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów ze spłatą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z bankiem telefonicznie bądź osobiście w jego placówce.

 

 

Autor serwisu

Tomasz SzymaniakTomasz Szymaniak

Przygoda z moim serwisem trwa nieprzerwanie już od 2016 roku. Przez te lata witryna przeszła wiele mniejszych i większych zmian jednak najważniejsza funkcjonalność - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania to zawsze priorytet. Dzięki temu ta witryna wspólnie tworzona przeze mnie oraz wielu moich przyjaciół związanych od lat z finansami, nieprzerwanie cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród użytkowników. Dziękuję! 

  • Facebook
  • crunchbase
  • Linkedln

Pliki cookies