Santander konto bankowe.

konto bankowe santanderKonto bankowe w banku Santander to atrakcyjna oferta skierowana dla aktywnych klientów oczekujących dobrego i pewnego rachunku bankowego.

Oferta charakteryzuje się bardzo dobrymi warunkami dla aktywnych klientów. Nie zapłacimy za otwarcie jak i prowadzenie rachunku, przelewy w bankowości internetowej, za polecenia zapłaty i zlecenia stałe czy też za kartę pod warunkiem dokonania kilku transakcji. Dodatkowo bank oferuje także atrakcyjne bonusy i promocje często dodawane do konta. Łatwo również będziemy zarządzać tym kontem za pośrednictwem wygodnej aplikacji mobilnej a nawet płacić za parking w wybranych miastach bez konieczności poszukiwania parkometru. Oczywiście nie zapłacimy również za wypłaty w bankomatach tego banku oraz w innych w przypadku skorzystania z aplikacji BLIK.

 


Konto bankowe w Santander Consumer Bank - Oferta i promocje.

Santander Bank Polska oferuje konto bankowe na atrakcyjnych warunkach. Zapoznaj się z aktualnymi warunkami oraz ofertą i promocją z nim związaną.

Stosunkowo często Santander w przypadku konta bankowego oferuje bonusy i promocje takie jak np. premie pieniężne za aktywne z niego korzystanie, bonusy przy zakupach kartą, vouchery, zwrot za rachunki czy nawet premię za polecenie konta komuś z rodziny bądź znajomemu. Sprawdź aktualne warunki i wypełnij wniosek przez internet.

 

Konto bankowe w Santander - aktualna oferta

 

 


Opinie o koncie bankowym w Santander.

Sprawdź aktualne opinie o koncie bankowym w Santander Consumer Banku bądź pozostaw własną jeśli jesteś lub byłeś/aś klientem tego banku.

 

Pliki cookies