Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
konto dla dziecka

Osoby niepełnoletnie często mają problem w wyborze konta bankowego. Zarówno konto dla dziecka jak i konto dla młodych może pomóc w zarządzaniu finansami młodej osoby. Aktualnie każdy bank w Polsce posiada ofertę dla osób młodych oraz dzieci. Dzięki możliwości dużego wyboru istnieje szanasa na dobór konta odowiadającego wymaganiom oraz preferencjom osoby chcącej je posiadać. Konto dla dziecka pozwala na wprowadzenie je w świat finansów, natomiast konto dla młodych umożliwia już zarządzanie własnymi funduszami w sposób rozsądny oraz dojrzały. Prezentujemy Państwu listę najlepszych kont bankowych dla dzieci oraz osób młodych. Polecamy zapoznać się z ofertą banków oraz wybrać najbardziej odpowiednią ofertę dla Państwa oczekiwań. Konto dla dziecka jest aktualnie popularną formą uczenia ich odpowiedzialności oraz podejmowania decyzji. Konta dla dzieci przydają się również w przypadku gromadzenia ich oszczędności pozwalających łatwiejsze wkroczenie w świat dorosłych. 


Lista aktualnych ofert kont bankowych dla młodych.

Czy konto dla dziecka jest bezpieczne?

konto-dla-mlodychWielu rodziców zastanawia się czy konto dla dziecka jest bezpieczne. Oczywiście, pod warunkiem, że rodzic zapozna się z wszystkimi szczegółami dotyczącymi konta dla jego dziecka. Banki, które posiadają w swojej ofercie konta dla dzieci, wprowadziły różnego rodzaju zmiany w stosunku do tradycyjnych kont, mające za zadanie ułatwić dziecku korzystanie z niego. Rodzic powinien zapoznać się z takimi funkcjami jak np. kontrola rodzicielska. Każdy bank, który posiada taką funkcję powinien zapoznać rodzica z jej możliwościami oraz obsługą. Na etapie zakładania konta powinno się również uwzględnić wszelkie limity wypłat, hasła, kartę oraz dostęp do konta. Konto dla dziecka to dobry start w nauce zarządzania własnym kapitałem. Zachęcamy do pomocy dzieciom w jego obsłudze oraz korzystania z niego. Polecamy wybór jednego z kont na naszej liście, są one odpowiednio skrojone dla młodych odbiorców oraz często są łatwiejsze w obsłudze od kont dla osób dorosłych.

 


Konto dla dziecka - pytania.

  • Od którego roku życia dziecko może posługiwać się kontem?

Wiek dziecka umożliwiający założenie konta jest ustalony przez określony bank, zwykle są to okolice 13 lat. Wymagany jest jednak nadzór rodzica nad dzieckiem.

 

  • Czy można uzyskać kartę bankomatową do takiego konta?

Tak, należy uwzględnić ten fakt podczas jego zakładania jak również ustalić limit na karcie.

 

  • Czy konto dla dziecka jest bezpieczne?

Tak, pod warunkiem nadzoru rodzica oraz ustalonych limitów na koncie i karcie.

 

  • Czy założenie konta jest płatne?

Nie, założenie konta jest bezpłatne, polecamy zapoznać się z usługami na koncie oraz ich ewentualnym koszcie.

 


Konto dla młodych.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko konto dla dziecka ale również wiele innych produktów mogących zwrócić Państwa zainteresowanie. Należy do nich między innymi bogata oferta kont bankowych przez internet czy też kont firmowych. Oferujemy również szeroki wybór ubezpieczń takich jak ubezpieczenia majątkowe oraz ubezpieczenia turystyczne. Oczywiście nie mogło zabraknąć ubezpieczenia auta. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.


 

Nowe oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

konto w banku przez internet

Konto Godne Polecenia  –  konto bankowe Banku WBK jest nie tylko maksymalnie komfortowe i mobilne, ale także bardzo tanie.