pozyczki-spolecznosciowePożyczki społecznościowe polegają na zawieraniu umowy pomiędzy dwoma osobami fizycznymi polegającej na udostępnieniu środków pieniężnych jednej osoby drugiej przy zachowaniu warunków umowy zawartych pomiędzy nimi. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wyboru serwisu specjalizująego się w tego rodzaju porozumieniach między osobami fizycnymi. Pożyczka społecznościowa zwykle jest tańsza od tradycyjnej pożyczki. Spowodowane jest tym, że osoby pomiędzy którymi następuje porozumienie mogą zawrzeć bardziej korzystne warunki samej pożyczki. Polecamy sprawdzić ofertę pożyczek społecznościowych na naszym serwisie.

 


Lista aktualnych ofert pożyczek społecznościowych.

Polecane oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

przez internet

Zaplo.pl to elastyczne pożyczki online udzielane na kwotę od 1000 do 10 000 złotych do nawet 24 miesięcy. Cały proces odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu, decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Pożyczki do 5000 złotych nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

chwilówka

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.