Alior Bank Konto bankowe - Oferta oraz Opinie klientów.

alior bank konto bankoweKonto bankowe Alior Bank to oferta skierowana dla wymagających klientów oczekujących taniego konta bankowego do zarządzania własnymi finansami.

Dobra oferta z atrakcyjnymi opłatami przyciąga coraz większą ilość klientów zainteresowanych tym produktem. Bank nie oferuje jednak nic za darmo, aby użytkować konto za darmo musimy zapewnić wpływy na rachunku. Jest to zatem dobra oferta dla osób zainteresowanych rachunkiem osobistym do codziennego zarządzania własnymi finansami. Alior Bank konto bankowe to również wygoda związana z niezawodnością, bezpieczeństwem oraz dostępem do usług bankowych. Duża liczba oddziałów w całym kraju ułatwia bezpośredni kontakt z bankiem oraz jego pracownikami. W przypadku przeprowadzenia kilku transakcji kartą nie poniesiemy za nią żadnych opłat. Warto również wziąć pod uwagę iż otrzymujemy również możliwość posiadania własnego rachunku oszczędnościowego. Znajdziemy również oferty skierowane dla przedsiębiorców chcących zarządzać finansami swojej firmy na firmowym rachunku bankowym. Konto bankowe Alior bank wyróżnia się również darmowymi wypłatami z bankomatów w całej Polsce. Bez wątpienia jest to bardzo atrakcyjna oferta jednak należy wziąć uwagę na to, że aby skorzystać z wszystkich jej zalet, należy regularnie wpłacać fundusze na konto zatem jest to oferta skierowana głównie dla osób otrzymujących comiesięczną wypłatę właśnie na to konto. 

 


 

Alior Bank Konto bankowe - Aktualne oferty Alior Banku

 

Alior Bank

Konto osobiste

 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych i za granicą.
 • 0 zł za kartę przy min. 300 zł płatności miesięcznie.
 • Szybkie założenie konta.

Alior Bank

Rachunek firmowy

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty płatniczej.
 • 0 zł za przelewy internetowe .
 • 0 zł za księgowość online.

Alior Bank

Konto Mocno Oszczędnościowe

 • Aż 2,7% przez 4 miesiące.
 • Darmowe przelewy internetowe na konto w Alior Bank.
 • Wypłacaj nawet drobne kwoty w każdej chwili.
 • Wypłaty bez utraty odsetek.

Alior Bank

Konto dla młodych

 • Bezwarunkowe konto za 0 zł dla młodych do 26 roku życia.
 • 0 zł za kartę dla aktywnych.
 • 0 zł za przelewy internetowe w PLN.
 • 10 korzyści do wyboru.

 


Co warto wiedzieć o tej ofercie?

konto bankowe alior bankAlior Bank konto bankowe to również możliwość płatności BLIK oraz łatwy dostęp do bankowości internetowej gdzie przeprowadzimy większość czynności związanych z naszym kontem.

Bank oferuje także inne usługi, które możemy uruchomić takie jak ubezpieczenie czy karta kredytowa. Bardzo łatwo jest również założyć samo konto bankowe Alior Bank. Wystarczy wypełnić szybki wniosek przez internet oraz potwierdzić swoje dane osobowe. Można to zrobić np. przelewem z innego konta bankowego. Sama procedura założenia konta jest szybka i przebiega bez większych komplikacji a w przypadku możliwości potwierdzenia danych osobowych przelewem, nie musimy nawet stawiać się w oddziale banku. Posiadanie konta to również możliwość budowania na nim własnej historii przez co w przyszłości bank szybko zweryfikuje naszą zdolność kredytową jeśli będziemy wnioskować o kredyt gotówkowy czy hipoteczny. Istnieje również możliwość prowadzenia wspólnego kotna bankowego np. z małżonką bądź partnerką. Podczas rozmowy z konsultantem warto również pytać o dodatkowe promocje, które aktualnie może proponować bank. Warto zapoznać się także z pozostałą ofertą produktów finansowych tego banku. Konto bankowe Alior Bank to nie jedyna ciekawa propozycja, należą do niej również różnego rodzaju kredyty oraz lokaty. Czasem warto im się przyjrzeć po założeniu konta, możemy otrzymać również propozycję takiego produktu na lepszych warunkach jeżeli będziemy stałym klientem banku.

 


Opinie klientów o koncie bankowym Alior Bank.

Jeśli korzystałeś z produktu jakim jest Alior Bank konto bankowe - zostaw swoją opinię na jego temat. Jeśli planujesz założyć konto w tym banku zapoznaj się z komentarzami jego klientów. Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałej oferty produktów finansowych na naszej stronie.