Alior Bank kredyt konsolidacyjny - Oferta oraz Opinie klientów.

alior bank kredyt konsolidacyjnyKredyt konsolidacyjny Alior Bank oferuje już od jakiegoś czasu. Jest to ciekawe rozwiązanie dla wszystkich chcących uporządkować swoje zobowiązania finansowe.

Kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiązanie w szczególności dla osób posiadających kilka innych zobowiązań finansowych takich jak kredyty czy pożyczki. Często trudno jest zapamiętać terminy spłaty każdego takiego zobowiązania a również w wielu przypadkach same warunki tych produktów są raczej niekorzystne bądź wysokość poszczególnych rat za wysokie dla naszej kieszeni. Właśnie wtedy ciekawym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny za którego pomocą możemy połączyć wszystkie raty w jedną nawet niższą ratę z dłuższym terminem spłaty całego zobowiązania. Kredyt konsolidacyjny Alior Banku charakteryzuje się całkiem uczciwymi warunkami. RRSO tej oferty wynosi 10,38% co czyni ją całkiem atrakcyjną na tle innych tego rodzaju produktów na rynku. Również sama wysokość kredytu jak i czas jego spłaty są dla większości osób wystarczające. Ciekawą możliwością tego produktu jest również możliwość uzyskania w ramach tego kredytu dodatkowych funduszy na inne wydatki. Sam wniosek dla tego produktu możemy wysłać przez internet a jego weryfikacja jest bardzo szybka i często już w przeciągu kilkudziesięciu minut możemy otrzymać telefon ze wstępną decyzją z banku.

 

parametry produktu
RRSO 10,38%
kwota kredytu do 200000 zł
czas spłaty do 10 lat

 


 

Alior Bank - oferta kredytów konsolidacyjnych

 

 


Co warto wiedzieć o tej ofercie?

kredyt konsolidacyjny alior bankWnioskując o kredyt konsolidacyjny w Alior Banku musimy wiedzieć, że powinniśmy spełnić kilka warunków. Najważniejszym z nich jest nasza zdolność kredytowa.

Musimy wiedzieć, że jeśli posiadamy zadłużenia, chwilówki, niespłacone inne zobowiązania mogące znajdować się w bazach takich jak BIK nie będziemy mieć możliwości uzyskania tego produktu. Tylko w przypadku dobrej zdolności kredytowej, regularnemu opłacaniu innych rat oraz posiadania zarobków możemy pozwolić sobie na skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku. W związku z tym nie jest to oferta dla każdego w szczególności dłużnika chcącego spłacić swoje inne zobowiązania za pomocom tego kredytu. Łatwiej i szybciej uzyskamy również ten kredyt w przypadku gdy już jesteśmy klientem tego banku np. posiadamy konto bankowe dzięki czemu bank ma możliwość szybkiego prześledzenia naszej historii na nim. Podczas rozmowy z konsultantem będziemy musieli również podać ilość oraz kwotę naszych zobowiązań oraz z jakich instytucji je posiadamy. Do wypełniania wniosku powinniśmy posiadać również aktualny dowód osobisty oraz posiadać obywatelstwo polskie. 

 


Opinie klientów o kredycie konsolidacyjnym w  Alior Banku.

Miałeś/aś okazję skorzystać z kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku? Zostaw swoją opinię na temat tego produktu lub zapoznaj się z opiniami innych klientów na temat tej oferty.

 

Pliki cookies