Alior Bank Kredyt dla firm - Oferta oraz Opinie klientów.

alior bank kredyt firmowyKredyt firmowy Alior Bank został stworzony z myślą dla przedsiębiorców planujących rozwój własnej działalności.

Alior Bank kredyt dla firm traktuje bardzo poważnie dlatego przygotowano go z myślą o jak najbardziej atrakcyjnych warunkach dla przedsiębiorców. W związku z tym charakteryzuje się on wysoką kwotą umożliwiającą nawet duże inwestycje a zarazem długim okresem spłaty. Nie jest to jednak oferta dla nowo powstałych firmy - należy przedstawić PIT z minimum 10 miesięcy działalności naszego przedsiębiorstwa. Dopiero na jego podstawie bank może zweryfikować nasze zgłoszenie. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy mogli starać się o ten produkt, samo zgłoszenie jest bardzo proste. Kredyt firmowy Alior Bank otrzymać można szybko wysyłając wniosek przez internet. To w nim uzupełniamy podstawowe informacje dotyczące naszego zgłoszenia. Po wstępnej analizie skontaktuje się z nami konsultant banku w celu ustalenia szczegółów. Sama wstępna decyzja zwykle trwa do 30 minut więc szybko dowiemy się czy mamy szansę to finansowanie. W przypadku gdy nasz wniosek zostanie zweryfikowany pomyślnie oraz uzyskamy zgodę na kredyt samo uzupełnienie dokumentów możemy wykonać na dogodny dla nas sposób - dojazd przedstawiciela banku z dokumentami do nas, wizyta w oddziale lub jeśli jesteśmy już klientem tego banku - wysłanie dokumentów kurierem. Jest to z pewnością ciekawa oferta warta zainteresowania dla przedsiębiorców prowadzących już własną działalność.

 

parametry produktu
czas spłaty do 10 lat
kwota kredytu do 600000 zł
czas decyzji do 30 minut

 


 

Alior Bank - oferta kredytów firmowych

 

 

Co warto wiedzieć o tej ofercie?

kredyt dla firm alior bankWnioskując o kredyt dla firm Alior Bank musimy brać pod uwagę to, że zostanie zweryfikowana zdolność kredytowa naszej firmy.

Najlepiej wnioskować o niego po jednym roku działalności naszej firmy generującej dochód na którego podstawie bank będzie mógł zaproponować nam określone warunki takie jak kwota kredytu czy czas jego spłaty. Alior Bank kredyt firmowy proponuje tylko dla przedsiębiorstw generujących określony dochód oraz nie zalegających z opłatami na rzecz swoich klientów bądź innych instytucji finansowych. Jeśli nasza firma ma problemy z zadłużeniem bądź spłatą zobowiązań nie ma szans na otrzymanie finansowania. Plusem tej oferty jest natomiast brak konieczności podawania celu na jaki zamierzamy przeznaczyć kredyt dla firm Alior Bank.  Koniecznie powinniśmy również spytać o dodatkowe koszty związane z finansowaniem oraz o usługi jakie musimy bądź musimy dodać do niego takie jak np. ubezpieczenie. Naszym zdaniem jest do atrakcyjna oferta dla dobrze prosperujących przedsiębiorstw chcących rozbudować ofertę swoich produktów lub przeprowadzić inwestycję umożliwiającą rozwój firmy.  Warto sprawdzić czy nie przyda nam się również inny produkt tego banku jak np. konto firmowe. Jest on również ciekawą propozycją jeśli potrzebujemy szybkiej gotówki na sfinansowanie określonego celu - wtedy przy dobrej zdolności możemy otrzymać gotówkę nawet w jeden dzień.

 


Opinie klientów o kredycie firmowym Alior Banku.

Jeśli jesteś przedsiębiorcom i szukasz finansowania do własnej firmy - sprawdź opinie na temat tego produktu. Jeśli w przeszłości korzystałeś już z tego finansowania - zostaw własną opinię na jego temat. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą finansową na naszej stronie.

 

Pliki cookies