mBank konto bankowe.

mbank konto osobisteKonto bankowe w mBanku jest często wybieranym produktem bankowym przez młode osoby z kilku powodów. Warto wiedzieć kiedy skorzystanie z tej oferty to dobry pomysł.

Przede wszystkim ten rodzaj konto to jedna z pierwszych w Polsce ofert z możliwością personalizacji swojej karty bankomatowej. Za pomocą systemu oferowanego przez bank możemy stworzyć własną kartę bankomatową z wybranym przez nas obrazkiem lub fotografią. Warto jednak wiedzieć, że każde zgłoszenie jest weryfikowane przez zespół z mBanku więc nie każdy wybrany przez nas obrazek może zostać zaakceptowany. Ofertę tę wyróżniają również niewielkie opłaty i tak nie zapłacimy za otwarcie jak i prowadzenie tego rachunku oraz kartę bankomatową pod warunkiem przeprowadzenia jednej transakcji miesięcznie. Również w tym przypadku możemy liczyć na sporo bonusów oraz promocji związanych z tym kontem. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą.

 

 


Konto osobiste w mBank - Oferta oraz promocje.

W przypadku konta osobistego w mBanku klient może liczyć na wiele atrakcyjnych bonusów związanych z tą ofertą.

Stosunkowo często bank wprowadza premie pieniężne związane z otwarciem oraz prowadzeniem rachunku. Możemy w taki sposób spełniając warunki promocji uzyskać np. dodatkowe fundusze na koncie wykonując zwykłe transakcje jaki i tak mielibyśmy wcześniej lub później wykonać. Nie bez znaczenia jest również możliwość spersonalizowania własnej karty bankomatowej.

 

mBank

eKonto

  • 0 zł za wydanie karty.
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe.
  • Aż do 150 zł premii na konto.
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta.

Szukasz kredytu lub innego produktu bankowego? Sprawdź nasze zestawienia u góry strony,

lub sprawdź opinie oraz ofertę pozostałych banków:

 

 


Opinie o koncie osobistym w mBanku.

Korzystasz lub korzystałeś/aś z konta osobistego w mBanku? Zostaw swoją opinię na temat tego produktu bądź zapoznaj się ze zdaniem innych użytkowników ta temat tej oferty.