mBank konto firmowe.

konto firmowe w mbankuKonto firmowe w mBanku często wybierane jest przez przedsiębiorców z kilku powodów. Warto przed założeniem tego rachunku wiedzieć co tak naprawdę on oferuje.

Wybór tej oferty w szczególności związany jest z niskimi opłatami za prowadzenie tego rodzaju rachunku w tym banku. Przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z otwarciem jak i prowadzeniem tego rachunku, posiada możliwość przeprowadzania darmowych przelewów w Polsce czy wypłaty z bankomatów mBanku jak i Planet Cash czy Euronet. Przedsiębiorca ma również możliwość założenia rachunku walutowego w wybranej przez niego walucie co może znacznie ułatwić transakcje międzynarodowe. Do wyboru jest również stosunkowo dużo walut dzięki czemu powinniśmy znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. Zapraszamy do zapoznania się z tym produktem.

 

 


Konto firmowe w mBanku - Oferta oraz promocje.

W przypadku takiego produktu jak konto firmowe, mBank stosunkowo często oferuje promocje związane z jego założeniem, wato im się przyjrzeć.

Przykładową promocją jaką bank oferuje jest możliwość posiadania przez rok darmowego rachunku walutowego dzięki czemu przedsiębiorca oszczędzi fundusze na jego prowadzenie. Zdarza się również możliwość darmowego prowadzenia najważniejszych usług na koncie nawet przez dwa lata.

 

mBank

Konto Firmowe Standard

  • 0 zł za otwarcie konta.
  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet, Euronet, BZWBK.
  • 0 zł za kartę debetową.
  • 0 zł za internetowe przelewy bankowe.

Szukasz kredytu lub innego produktu bankowego? Sprawdź nasze zestawienia u góry strony,

lub sprawdź opinie oraz ofertę pozostałych banków:

 

 


Opinie o koncie firmowym w mBanku.

Korzystałeś/aś z konta firmowego w mBanku? Zostaw swoją opinię związaną z tym rachunkiem bądź zapoznaj się z opiniami innych użytkowników na temat tego produktu.