mBank konto firmowe.

konto firmowe w mbankuKonto firmowe w mBanku często wybierane jest przez przedsiębiorców z kilku powodów. Warto przed założeniem tego rachunku wiedzieć co tak naprawdę on oferuje.

Wybór tej oferty w szczególności związany jest z niskimi opłatami za prowadzenie tego rodzaju rachunku w tym banku. Przedsiębiorca nie ponosi kosztów związanych z otwarciem jak i prowadzeniem tego rachunku, posiada możliwość przeprowadzania darmowych przelewów w Polsce czy wypłaty z bankomatów mBanku jak i Planet Cash czy Euronet. Przedsiębiorca ma również możliwość założenia rachunku walutowego w wybranej przez niego walucie co może znacznie ułatwić transakcje międzynarodowe. Do wyboru jest również stosunkowo dużo walut dzięki czemu powinniśmy znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. Zapraszamy do zapoznania się z tym produktem.

 

 


Konto firmowe w mBanku - Oferta oraz promocje.

W przypadku takiego produktu jak konto firmowe, mBank stosunkowo często oferuje promocje związane z jego założeniem, wato im się przyjrzeć.

Przykładową promocją jaką bank oferuje jest możliwość posiadania przez rok darmowego rachunku walutowego dzięki czemu przedsiębiorca oszczędzi fundusze na jego prowadzenie. Zdarza się również możliwość darmowego prowadzenia najważniejszych usług na koncie nawet przez dwa lata.

 

mBank - aktualna oferta kont firmowych

 

 


Opinie o koncie firmowym w mBanku.

Korzystałeś/aś z konta firmowego w mBanku? Zostaw swoją opinię związaną z tym rachunkiem bądź zapoznaj się z opiniami innych użytkowników na temat tego produktu.

 

Autor serwisu

Tomasz SzymaniakTomasz Szymaniak

Przygoda z moim serwisem trwa nieprzerwanie już od 2016 roku. Przez te lata witryna przeszła wiele mniejszych i większych zmian jednak najważniejsza funkcjonalność - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania to zawsze priorytet. Dzięki temu ta witryna wspólnie tworzona przeze mnie oraz wielu moich przyjaciół związanych od lat z finansami, nieprzerwanie cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród użytkowników. Dziękuję! 

  • Facebook
  • crunchbase
  • Linkedln

Pliki cookies