mBank konto młodzieżowe.

konto młodzieżowe mbankKonto młodzieżowe w mBanku jest chętnie wybieranym kontem przez młodzież oraz rodziców chcących założyć pierwszy rachunek bankowy dla swojego dziecka.

Ten rodzaj rachunku posiadać może nawet dziecko w wieku od 13 lat dzięki czemu już od najmłodszych lat nasza pociecha może zacząć zarządzać własnymi funduszami. W przypadku tego produktu klient ma również możliwość stworzenia własnej karty bankomatowej przy pomocy przesłanego przez nas zdjęcia lub obrazka, które po zaakceptowaniu znajdzie się na naszej karcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli stworzyć unikatową kartę, której nie posiada nikt inny a dla młodych osób może być to olbrzymią zaletą. Również opłaty za korzystania z rachunku stoją na wysokim atrakcyjnym poziomie dzięki czemu nie zapłacimy za otwarcie jak i prowadzenie rachunku, korzystanie z bankomatów czy też kartę gdy będziemy z niej korzystać. Zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą.

 

 


Konto młodzieżowe w mBanku - oferta i promocje.

Konto młodzieżowe w mBanku oferuje kilka atrakcyjnych bonusów związanych z jego założeniem.

Każdy klient może liczyć na brak opłat za otwarcie oraz korzystanie z rachunku. Również gdy będziemy korzystać z karty nie zapłacimy za jej posiadanie. Również personalizacja karty polegająca na umieszczeniu własnego obrazka jest darmowa.

 

mBank

eKonto m

  • Konto dla osób w wieku od 13 lat.
  • Stwórz kartę z własnym zdjęciem lub projektem.
  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 0 zł za aktywne korzystanie z karty.
  • 0 zł za korzystanie z bankomatów w Polsce.

Szukasz kredytu lub innego produktu bankowego? Sprawdź nasze zestawienia u góry strony,

lub sprawdź opinie oraz ofertę pozostałych banków:

 

 


Opinie o koncie młodzieżowym w  mBank.

Korzystasz lub korzystałaś/eś z konta młodzieżowego w mBanku? Zostaw swoją opinię na jego temat lub zapoznaj się z opiniami pozostałych użytkowników na jego temat.