Millennium Bank konto bankowe.

millennium konto bankoweKonto bankowe w Banku Millennium to oferta skierowana dla osób aktywnych, wymagających oraz mobilnych. Jest zatem często wybierana przez osoby młode.

Produkt ten charakteryzują niskie opłaty dla aktywnie korzystających z niego osób. Aby prowadzenie tego konta było darmowe powinnyśmy co miesiąc wpłacać na nie środki pieniężne o wartości minimum 1000 złotych oraz co najmniej raz skorzystać z karty bankomatowej bądź BLIK. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest również brak opłat za zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty jak i 0 złotych za przelewy krajowe w Millenecie oraz aplikacji mobilnej. Również sama aplikacja banku jest bardzo prosta w obsłudze a zarazem rozbudowana dzięki czemu korzystanie z niej to czysta przyjemność. Warto również wspomnieć, że bank również dla młodszych osób posiada specjalnie stworzoną ofertę jaką jest konto 360 student dopasowane właśnie do wymagań młodych osób. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kont osobistych tego banku.

 


Konto osobiste w Millennium Banku - Oferta oraz promocje.

W ofercie Banku Millennium znajdziemy dwa rodzaje kont - konto 360 oraz konto 360 student skierowane dla młodych osób. Są to ciekawe oferty oraz warto im się przyjrzeć.

Promocje dotyczące kont obejmują różnego rodzaju bonusy nawet pieniężne dodawane do konta po spełnieniu określonych warunków. Polecamy sprawdzać takie oferty ponieważ nawet przy typowym dla nas korzystaniu z konta możemy stać się posiadaczami nawet dodatkowych kilkuset złotych na koncie.

 

Millennium Bank - Konto bankowe

 

 


Opinie o koncie w Millennium Banku.

Zapoznaj się z opiniami na temat kont w Banku Millennium bądź zostaw własną w przypadku gdy korzystasz bądź w przeszłości zdarzyło się tobie korzystać z tej oferty.

 

Pliki cookies