Santander - Aktualna Oferta, Promocje oraz Opinie klientów.

santander opinie oferta promocjeSantander Bank Polska jest to bank uniwersalny obsługujący klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Jest to 3 pod względem wielkości bank w Polsce.

Bank ten powstał w wyniku przejęcia Banku Zachodniego WBK w 2011 roku przez hiszpańską grupę Santander. W 2018 roku zmieniona została nazwa z Banku Zachodniego WBK na Santander Bank Polska. Sama historia banku w Polsce sięga już 1988 roku kiedy to utworzony został Bank Zachodni we Wrocławiu. Pod uwagę wziąć również należy iż w 2018 roku Santander przejął wydzieloną część Deutsche Bank Polska obejmującą klientów indywidualnych.

 


Santander - Oferta oraz Promocje banku.

Santander Bank Polska oferuje praktycznie wszystkie dostępne produkty bankowe na rynku. Wyróżnić można kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy oraz konto bankowe.

Dla swoich klientów bank oferuje ciekawe promocje takie jak konto bankowe bez opłat za jego prowadzenie czy też atrakcyjnie oprocentowany kredyt samochodowy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą banku.

 

Santander - aktualna oferta

 

 


Opinie o Santander.

Wyraź własną opinię o produktach banku Santander oraz zapoznaj się z innymi opiniami jego klientów. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą na naszej stronie.

 

Autor serwisu

Tomasz SzymaniakTomasz Szymaniak

Przygoda z moim serwisem trwa nieprzerwanie już od 2016 roku. Przez te lata witryna przeszła wiele mniejszych i większych zmian jednak najważniejsza funkcjonalność - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania to zawsze priorytet. Dzięki temu ta witryna wspólnie tworzona przeze mnie oraz wielu moich przyjaciół związanych od lat z finansami, nieprzerwanie cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród użytkowników. Dziękuję! 

  • Facebook
  • crunchbase
  • Linkedln

Pliki cookies